Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Mituljikić me baš razočarao ovo što sam gledao. Mora to mnogo, mnogo bolje. Od dva rešenja izabraće lošije, i to ne samo sada kada umesto da asistira jedva i šutira na gol.

edit. Jovan.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Mituljikić me baš razočarao ovo što sam gledao. Mora to mnogo, mnogo bolje. Od dva rešenja izabraće lošije, i to ne samo sada kada umesto da asistira jedva i šutira na gol.

 

Ovo je bio Jovan, mada su identicni igraci oni, iste i vrline i mane imaju. 

 

Stankovic izmislio fudbal za Srnica.

Edited by Markoss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Stamenic dobar podseca na Marka Grujica. 
 

Sljivicev svaki kontakt sa loptom odise talentom … Ne da me je iznenadio nego ne znam.

Lucic isto nije bio los.

Ovaj mali desni bek odlican obavezno da se ostavi u ekipi bolje on nego Nikolic.

Gobelja 🤩🤩🤩

Najvece razocarenje Mituljikic.

 

I da Stankovic isto bas dobar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Decu moras pustiti da igraju kako bi pokazali da znaju fudbala.

Na zalost to je samo u slucaju pripremnih meceva i ovih masovnih okupljanja pred sezonu...

Eto da kazem da se nadam da ce vise njih Bahar drzati tu i davati im lepe minute.

Link to comment
Share on other sites

Gobeljić dao gol a pre toga kiksao pa zamalo nismo zbog njega imali 2-2. Nije Gobelja u timu da bi on  davao golove nego da ih ne primamo. A uverili smo se u koliko bitnih momenata je kiksao. O Srniću  i da ne govorim šta je  svojim greškama u najbitnijim utakmicama uradio.

Link to comment
Share on other sites

Sve prolazi,Gobelja traje.

Milunoviću je vreme za neke Lučane,kakav hodajući kiks.

Mijatovic,Šljivić,Stanković i Stamenić top.Lučić sasvim solidan,biće on bolji kako vreme odmiče.

Stamenić u nekoj perspektivi može biti sličan Grujiću.

Mali Stanković ima potencijala,trči kao osica,plus nije operisan od tehnike.Svakako treba da igra više od bezveznjaka Srnića.

Bahar je pohvalio klince i da uživa ne samo u igri nego kako treniraju.Verujem da će ove sezone dobiti dosta prostora.

 

Videćemo ove momke kako će se snaći protiv Zenita i Fenerbahčea.

 

I na kraju,Drago kapiten,srce mi je puno. 💪

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mare80 said:

Navodno IMT traži golmana Gordića i Mijatovića na pozajmicu ...

Pošto mislim da će ovogodišnje prvenstvo što zbog broja timova koji verovatno ide na 18,što zbog nepostojanja plej ofa, biti nekvalitetnije od predhodnog,  voleo bih da barem Mijatović više dobija šansu u Zvezdinom timu ...

Sa druge strane imamo tamo neke Srnića i Gobeljića,iskusni prvoligaški igrači sa utakmicama LE i LŠ u nogama,mogli bi oni malo da pojačaju "traktoriste" ove sezone ...:lala2:

Ukida se?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, bosMan_jr said:

Ne zamarajte danas sa Gobeljicem i Srnicem, osetite trenutak kad treba i da se pohvali nesto.

 

OK...Nego kad treba da se "zamara".

Mladi igrači su sigurno ono što treba da se pohvali ali koji od njih će otpasti zbog "ovih" (a da je lošiji). Ako će nekim mladima ova utakmica protiv grupe fudbalera Grada na početku priprema i par sledećih takvih biti šansa i odlučujuća hoće li se računati na njih na osnovu onog šta su pokazali onda je mnogo malo da se oni iskažu.

Ali OK. Da vidimo šta će sledeće utakmice doneti

Edited by Alexandar
zagrada
Link to comment
Share on other sites

Stamenić dok trči non stop gleda iza sebe, tj levo i desno da vidi gde se ko nalazi, podsetio me na Ćavija, kod njega je to baš bilo izraženo. Druga stvar, kako se niko nije setio da pusti ovu decu da igraju ranije, nije jučerašnja utakmica neki reper ali svaki dodir sa loptom im je školski, ne beži im lopta kao Srniću i Gobelji. Mali Šljivic me oduševio ali neću još uvek da ga hvalim, da vidimo još neku utakmicu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Stamenić dok trči non stop gleda iza sebe, tj levo i desno da vidi gde se ko nalazi, podsetio me na Ćavija, kod njega je to baš bilo izraženo. Druga stvar, kako se niko nije setio da pusti ovu decu da igraju ranije, nije jučerašnja utakmica neki reper ali svaki dodir sa loptom im je školski, ne beži im lopta kao Srniću i Gobelji. Mali Šljivic me oduševio ali neću još uvek da ga hvalim, da vidimo još neku utakmicu.

 

Možda Bahar razmišlja o fudbalu i kako sastaviti što bolji tim?

Link to comment
Share on other sites

Ja jos nisam naucio imena pojacanjima, moracu da se posluzim guglom.

Koliko vidim bas je krcat Zvezdin tim, treba ocekivati odlaske, narocito u sredini.

Na papiru lepo deluju pojacanja, ali opet ostaju pozicije bekova vrlo kriticne.

Ne znam da li ostaje Erakovic, ali Milunovica bih se resio vrlo rado.

Golman mi je nepoznanica, ali prija osvezenje u odnosu na Borjana koga sam se zasitio, nista lose o njemu naravno.

Ostaje da  boli Rodic, ocigledno treba docekati da se smiluje sam i ode u penziju.

Cudno je da su Srnic i Gobeljic jaci od svega, a jos cudnije je da novi trener nije otpisao odmah Srnica, obzirom da se licno uverio u njegove "sposobnosti" prosle godine.

Vidim da we Kangva prodaje, a mislim da je jedan od boljih igraca, forsiran na pogresnom mestu, no dobro, resili su tako, pogresice naravno, bolje Kanga da ode, no to se nece desiti.

Mitrovic, ako ima ponuda bolje da se proda, vrlo je stagnirao, Zvezdi takav profil ne donosi kvalitet.

Desni bek na pozajmici ne vredi taj novac, pa je bolje ne gubiti vreme sa njim.

Mlade slabo poznajem, sem Lucica koji je odlican, ali bih davao svima sansu.

Nove igrace ne poznajem, ali verujem da nisu La Pare, Tomanei i Dioniji...

Saml zelim da igramo lepo, da ponovo osetim zar i zelju da gledam fudbal, jer wu mi Mister i onaj Milojevic ogadili i Zvezdu i fudbal kao nikad u zivotu, a imali smo svasta.

Stamenic po komentarima deluje pismeno, pa mi je bas drago da vidim i to cudo na poziciji zadnjeg bezveznog godinama vec.

Link to comment
Share on other sites

Kanga je za više od klase bolji igrač od Kangve. Kangi je problem isključivo glava. Ako je Bahar spreman da se nosi s njim i da ga ubedi da se u potpuosti podredi timu, odnosno da smanji ludosti na minimalu, onda je to dobitak za sve.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Laki21 said:

Kanga je za više od klase bolji igrač od Kangve. Kangi je problem isključivo glava. Ako je Bahar spreman da se nosi s njim i da ga ubedi da se u potpuosti podredi timu, odnosno da smanji ludosti na minimalu, onda je to dobitak za sve.

Na treneru je da Kangu pripremi na svoje zamisli, s tim da ni Kanga nije vise u cvetu mladosti.

Jasno je da je svih ovih godina Kanga bio jedini pravi izbor na toj poziciji u centralnoj vezi, covek koji ima osecaj za prostor i koji je apsolutno neprikosnoven u situacijama kada saigrace spaja sa sansom. 

Glava je kod njega uvek bila problem, ali se secam da je i pored toga npr sa mister Dekijem kliknuo u jednom momentu i bio nas najbolji igrac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...