Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Polako se sklapa mozaik. Znači sad očekujemo još Glazera i Late Latea. 

Mene i dalje brine jer mi nemamo bekove i o njima niko i ništa u klubu ne govori. Ako udjemo u sezonu na levom beku Rodić/Azarov a na desnom Vigo/Nikolić, piši propalo. Dzabe nam da u napadu imamo i trojku Mbape Levandovski Mesi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da, Ristic je igrac koji automatski daje smisao i Degeneku kao RB.

 

Nažalost, ne deluje da mu se dolazi kod nas. Ne znam kakvi su kapaciteti sportskog sektora da pronadje sličnog igrača, dodatni problem je što bi to opet morao biti stranac.

 

Jedna stvar koja me malo čudi je na primer, kako to da mi, u ovom trenutku nismo prerasli klub tipa PAO - klub koji godinama ne igra ništa u Evropi.
Oni uzimaju dva naša bivša, srpska igrača kojima bi, prirodno, više odgovaralo da žive u Beogradu, u slučaju iste ili veoma slične ponude. Pa kako to mi ne možemo da ponudimo kao oni Mladenoviću i Djuričiću? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Čočo said:

Polako se sklapa mozaik. Znači sad očekujemo još Glazera i Late Latea. 

Mene i dalje brine jer mi nemamo bekove i o njima niko i ništa u klubu ne govori. Ako udjemo u sezonu na levom beku Rodić/Azarov a na desnom Vigo/Nikolić, piši propalo. Dzabe nam da u napadu imamo i trojku Mbape Levandovski Mesi. 

 

Eto, Mladenovic je potpisao za PAO, cifra je 450K po sezoni. Da li nije zadovoljio istančane Mrkeline ukuse po pitanju kvaliteta, ili pak nema odgovarajuceg menadžera?

 

btw,  dug je jos i dobar, ko i kako upravlja klubom :wink2: 

 

400K placeno Spartaku za Ado-a !!!!

 

Jedan od sramnijih tekstova ma Mozzartsport-u:

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/godinu-i-po-dana-kasnije-edmund-ado-konacno-na-marakani-za-400000-evra/454592

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ne želi da se vrati u Srbiju i to je jasno rekao.

Nije da ga ne razumem.

Razumem kada neko nece da se vrati u Srbiju jer moze da igra u Engleskoj, razumem npr. i Ristica ako hoce da igra za Benfiku, i da se ne vraća, ali sere mi se od toga da neko neće u Beograd i Srbiju i ode npr. u jbni PAO.

Šta, manje mu smeta da ga bakljom gadja navijač AEK-a nego navijač Partizana? Manje mu smeta da ga sjebe gazda u Atini nego Terza? Glupost

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bice bruka ako prodaju Kangwu za 3 mil, kako se pise. N Forrest navodno se interesuje. 

Mlad je, moze da bude samo bolji, da vidimo kako ce pod Baharom da igra, pa tek onda sta i kako bude, a ne ovo za 3 mil, brate mili. Postovanja bez i za FK i za samog Kangwu. 

 

A doveli smo Stamenica i Adda, koji su trenutno jsl kvalitet i nista vise, dok ne dokazu suprotno, jer niko ne zna sta moze da ocekuje od njih. Mozda ispadnu i boNbe, ali trenutno su znak pitanja veliki , oboje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A Kangwa se dokazao van JSL? Nisam pratio vaše tekme sem većine derbija i u Evropi, ali sem onog natrpavanja mučnog Pyunika ne znam kakav je to kvalitet izdokazivan.

 

Smešna mi je priča da se premijerligaški tim u 2023. interesuje za stranca iz JSL, al' ajde, možda i Forrest pravi neku kombinatoriku poput Brajtona i Brentforda sa razvijanjem igrača koji su kvalitetom daleko od PL, ali cene da mogu biti asset van kluba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je Brajton kupio Kaiseda za 4 mil iz ekvadorske lige ( a sada vredi 60 mil ) , zasto ne bi Forrest kupio standardnog clana A tima Zambije koji trenira Avram Grant i ciji savet preporuka sigurno znace u Premijer Ligi. 

Mlad je , ima sta da ponudi, ali ima i mana. 3 mil nista ne znace Zvezdi, ako su zamene Stamenic i Addo, niko pojma nema sta oni mogu, trenutno je Kangwa klasa za njih, dok se ne dokaze suprotno. 

Mada cenim da je sve ovo portalski burek i nista vise. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Slažem se, po mom mišljenju Kangwa Ado i Stamenic su trenutno isti nivo igraca - relativno mladi, nedovoljno dokazani, moze da bude nikakva karijera, moze da se ispostavi da su LS materijal. 
Ne vidim logiku pustanja jednog dok dovodis dva ista takva (ista u smislu ranga, ne bas pozicije

 

3 minutes ago, kendrick said:

A Kangwa se dokazao van JSL? Nisam pratio vaše tekme sem većine derbija i u Evropi, ali sem onog natrpavanja mučnog Pyunika ne znam kakav je to kvalitet izdokazivan.

 

Smešna mi je priča da se premijerligaški tim u 2023. interesuje za stranca iz JSL, al' ajde, možda i Forrest pravi neku kombinatoriku poput Brajtona i Brentforda sa razvijanjem igrača koji su kvalitetom daleko od PL, ali cene da mogu biti asset van kluba.

nijedan od njih trojice se nije dokazao nigde, to sto je Stamenic odigrao jednu dobru LS tekmu je toliko bitno da nije bilo dovoljno ni da ostane starter u Kopenhagenu.

 

Link to comment
Share on other sites

Kangwa je resavao susrete po JSL, vise puta, golcina Vojvodini iz koljena ,vrh gol u 93 min itd itd, njegova jedina mana je sto ima oscilacija i slabija defanziva, ali to nije nesto sto se ne moze popraviti. 

Motorika, sut, kapacitet da trci 2 dana itd itd, prodavati ga , a da nisi doveo boljeg, je pucanje u nogu samom sebi. 

 

Ali od ove lopovske uprave me nista ne bi cudilo. Doveli Adda za 400k, brate mili, koliko se ugradio Terza , a onda i Simovic u sve ovo??? 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Upalih caskom promociju novog golmana, bas u momentu kada ga jedan novinar pita da li je izabrao broj 18 zato sto ga Borjan nosi u kanadskoj repki, a drugi da li je gledao snimak finala iz Barija i velemajstorije Dike Stojanovica.

 

Svaka cast jbt, da sam 3 dana proveo smisljajuci sto vece besmilice od pitanja, tesko da bih ovo nadmasio.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gannicus said:

image.jpeg.d268448adb773d6e1e1f38c82980b26d.jpeg
 

Hteo covek broj 55 ali zauzet! Jel to Srnic definitivno dobija nov ugovor, posto njemu 30 Juna istice!?

Bila je neka objava pre nekoliko meseci da mu ističe ugovor 30.6.2023. ali je on to demantovao.

Just now, fradler said:

Upalih caskom promociju novog golmana, bas u momentu kada ga jedan novinar pita da li je izabrao broj 18 zato sto ga Borjan nosi u kanadskoj repki, a drugi da li je gledao snimak finala iz Barija i velemajstorije Dike Stojanovica.

 

Svaka cast jbt, da sam 3 dana proveo smisljajuci sto vece besmilice od pitanja, tesko da bih ovo nadmasio.

Taj lik što ga je to pitao postavlja najbesmislenija pitanja koja sam u životu čuo, i zna da zaređa 4-5 za redom. Zapamtio sam ga još dok je Deki bio trener.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uprava crveno-belih predvođena generalnim direktorom Zvezdanom Terzićem za "nula dinara" dovela je tri vrhunska pojačanja. Radi se o igračima kojima je ovog leta isticao ugovor, koji imaju veliku vrednost na tržištu i za koje Crvena zvezda nije morala da plaća obeštećenje. Praktično, Zvezda je uštedela više od 11.000.000 evra.

 

https://www.kurir.rs/v/4184458?utm_source=kurir_android&utm_medium=app_android&utm_campaign=kurir_share_counter

 

Evo da se malo nasmijete🤣🤣🤣🤣

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Uprava crveno-belih predvođena generalnim direktorom Zvezdanom Terzićem za "nula dinara" dovela je tri vrhunska pojačanja. Radi se o igračima kojima je ovog leta isticao ugovor, koji imaju veliku vrednost na tržištu i za koje Crvena zvezda nije morala da plaća obeštećenje. Praktično, Zvezda je uštedela više od 11.000.000 evra.

 

https://www.kurir.rs/v/4184458?utm_source=kurir_android&utm_medium=app_android&utm_campaign=kurir_share_counter

 

Evo da se malo nasmijete🤣🤣🤣🤣

 

A pa lepo, sa ovih 11 milki koje smol ustedeli dug je porastao na 111 miliona eur. Domacinski

Link to comment
Share on other sites

Osim ovih sto su dosli, zavrsavaju se Degenek i Late Lat. 

 

Desno ce biti Degenek (nije zamena za Dragovica/Erakovica). Levo cemo gledati i dalje Rodica i Azarova. 

 

Mladenovic bi radije jos u inostranstvu igrao pa je izabrao PAO, Ristic je uveren da ce imati priliku u Benfici pa hoce jos tamo. Luka Milojevic ima ponude iz inostranstva i zeli da se oproba u Italiji, barem godinu-dve, pa onda moze da dodje da zavrsi karijeru ovde, za dz. 

 

To je u principu to. Dakle nista od nekih mojih zelja 😄  

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...