Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

45 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Terza "madjija" LOL

 

 

 

Ovo je gore od onoga kad je Vučić zvao jednog od igrača da mu nagovesti da je on taj koji večeras postiže gol

 

30 minutes ago, Molina23 said:

 

Rođen je za politike. Laže, maže, obećava, folira, vešto baca glupe frazetine za mase, voli šeta skupa odela i čukice, oratorski radi na sebi takođe. Još ima taj šanerski kez za oblajhane babe i crvenokose tetke. U nekom paralelnom univerzumu idealan kandidat opozicije. 

 

Zamolio bi za malo više preciznosti kada se quote-uju legende sportsko-političkog novinarstva

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ovo je gore od onoga kad je Vučić zvao jednog od igrača da mu nagovesti da je on taj koji večeras postiže gol

 

 

Zamolio bi za malo više preciznosti kada se quote-uju legende sportsko-političkog novinarstva

 

Gospođe*, shvatio sam odmah i pardoniram jako. Bio sam veliki konzument i poštovalac blaženopočivše emisije kabinetskog tipa. Neće se ponoviti. 

Edited by Molina23
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Мџе said:

@Drug Crni Hvala brate. I ti jednom da me odbraniš/podržiš a ne samo napadaš.

Izvini,a kad sam te ja to "napao"?

Prilikom predstavljanja na forumu nazvao sam te zastavnikom Džemom. Igra reči + hit Ramba Amadeusa kojeg sam voleo kao klinac. Dakle,šala. Ima još nešto?

12 hours ago, kendrick said:

Da ne budem ptica zloslutnica, pa da kažem da Mitrović, odbrana i taj wing back moraju baš da vuku preko limita da to prođe dobro

Mislim da če u LŠ Rodić igrati wb na toj strani,a ne Mitrović. Nije Barak lud da igra toliko ofanzivno u Evropi..valjda..:59:

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Molina23 said:

 

Gospođe*, shvatio sam odmah i pardoniram jako. Bio sam veliki konzument i poštovalac blaženopočivše emisije kabinetskog tipa. Neće se ponoviti. 

 

Mislim da ide "crvenokose dokone gospođe". Ali ajde, pogledaćemo kroz prste ovaj put, pošto vidim da se radi o pravom fanu emisija kabinetskog tipa

😄

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, kendrick said:

Brutalan igrač je došao i to na bitnoj poziciji, ali i dalje mislim da su bekovi veliki problem, desnog uopšte i nemate (Vigo nije registrovan, Bukari nije wing back), dosta čudna situacija imajući na umu sistem igre + stanje u odbrani. 

Imamo Nedeljkovića. Nije sjajno, ali to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, kendrick said:

Brutalan igrač je došao i to na bitnoj poziciji, ali i dalje mislim da su bekovi veliki problem, desnog uopšte i nemate (Vigo nije registrovan, Bukari nije wing back), dosta čudna situacija imajući na umu sistem igre + stanje u odbrani. 
 

Da ne budem ptica zloslutnica, pa da kažem da Mitrović, odbrana i taj wing back moraju baš da vuku preko limita da to prođe dobro. Podseća dosta na Piksijevu Srbiju u lošijim izdanjima, gde ima talenta i kvaliteta, ali rupe na par mesta čine da ceo tim škripucka. Možda bude i nekog iznenađenja gde se neće igrati u dosadašnjoj formaciji, imalo bi smisla ali ne verujem da se mesecima uigravalo nešto skroz drugačije. 
 

Hwang je odličan recikler i pivot igrač koji može sa Stamenićem lep tandem da predstavlja, očigledno se pravi tim za mečeve u Evropi dok domaćicu gledaju da otaljaju što je i razumljivo. Biće on koristan u svakom meču, ali koncepcijski se uklapa lepo u svakoj sledećoj selekciji. 
 

I dalje važi da se Terzo i ekipa malo igraju menadžera, mislim da Falka i dalje plaćaju, čovek nije kročio na teren ko zna od kada. Dosta mladih igrača je u 23/30 igrača a uvek je nezgodno uklopiti ih sa ambicijama van Srbije. Trenutno je mod ne pitam šta košta na snazi i vezati dobre igrače na duži vremenski period je dobra stvar, ali današnji fudbal je dosta nepredvidiv a istorija nas uči da su mnogi klubovi pokušali slično, a nije svaki dobro prolazio na duže staze. Upravo Olimpijakos je zanimljiv primer, koji je kao žrtva užasnih rezultata drugih klubova iz Grčke ostao bez povoljnijeg položaja, unapred planiranih finansija, a ostao sa dosta skupim ali i "starećim" timom, koji je već neko vreme igra dosta ispod objektivnih kvaliteta. Sreća njihova pa je gazda u lovi a radi i šema sa brackim klubom sa ostrva, inače bi tavorili kao PAO do skora.

Eto kad je covek koji navija za protivnicki klub u stanju da shvati sta se desava kod nas, a mislim da preko 50% nasih navijaca uopste ne razumeju kakvi nas problemi u buducnosti cekaju nego su u fazonu setite se gde smo nekada bili, a sad placamo igraca 5 miliona i igramo LS sa Sitijem. 

 

Nama je novac od UEFA sve, bez njega smo sistem koji ce da pukne na sve strane ako se samo jednom ne plasiramo u Evropu. Mi trenutno u sastavu imamo bar 6-7 igraca koji su totalno nepotrebni, a sisaju budzet svojim platama koje sigurno nisu male jer pricamo o igracima poput Milunovica, Viga, Ada, Falka, Lazar Nikolic, dolaskom Korejanca je i Kanga/Kangva nepotreban...

Link to comment
Share on other sites

Da,ima neke logike,s tim što ja mislim da će jedan biti starter. Ne verujem da će Barak baš "žrtvovati" Bukarija. Koji,bez obzira na svoje nedostatke,igra u vrlo dobroj formi na startu sezone.
Mislim da će sa Bukarijem i Rodićem probati da napravi neki balans između napada i odbrane po bokovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drug Crni said:

Da,ima neke logike,s tim što ja mislim da će jedan biti starter. Ne verujem da će Barak baš "žrtvovati" Bukarija. Koji,bez obzira na svoje nedostatke,igra u vrlo dobroj formi na startu sezone.
Mislim da će sa Bukarijem i Rodićem probati da napravi neki balans između napada i odbrane po bokovima.


Meni se čini najizglednije da će pokušati sa Rodićem kao štoperom van poseda, pa bi se formirala odbrana sa četvoricom, gde jedan od inicijalnih štopera prelazni na desnog beka, verovatno Degenek ili ovaj novi iz Bazela.

 

Počelo je dosta timova to u poslednje vreme da radi, jedan bek/wingback dobije slobodu da izlazi visoko i širi, dok se drugi ponaša kao štoper, uglavnom zbog fizičkih ili tehničkih limitacija. Češće je kod ekipa sa četvoricom pozadi po difoltu, ali ima i drugih primera. 
 

Njukasl je to odlično radio prošle sezone, mada je to i bio deo plana kod njih, jer je Trippier idealan igrač koji grli liniju i izleće visoko sa odličnom loptom, a Burn je levonogi dvometraš, idealan za trećeg štopera. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pre ce Kraso iz tima nego Bukari, vidi se da ga Bahar mozda i najvise gotivi od svih igraca.

I nema teoretske sanse da igramo i sa Rodicem i sa Degenekom kao vingbekovima. Mislim da je Bahar na pocetku probao sa Rodicem kao vingbekom i vise ga nikad nije pustio tu jer je video da ne moze fizicki da isprati i posle je iskljucivo igrao kao levi stoper.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Decenijama kukamo na batađorizam taktiku sa duplim bekovima a sad 80% foruma traži da se igra baš ta taktika. Apsolutno sam siguran da bahar zna šta radi ali da je potrebno malo vremena da se sve to uigra i počne da daje prave rezultate.  

Stokholmski sindrom celog srpskog naroda... ajd da se otvorimo i igramo ofanzivno, al da nam ne udje...

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, mare80 said:

Što se tiče ofanzivnije igre mi to možemo da priuštimo protiv YB ...

Na Etihadu , za koju god taktiku da se odlučimo ,izginućemo ko Vlasi na ringišpilu ... :s_d:

 

32 minutes ago, mare80 said:

Što se tiče ofanzivnije igre mi to možemo da priuštimo protiv YB ...

Na Etihadu , za koju god taktiku da se odlučimo ,izginućemo ko Vlasi na ringišpilu ... :s_d:

onda da parkiramo autobus ispred 16 metara i odugovlačimo i simuliramo  kao surdulica kad dođe na marakanu

Zvezda mora da igra fudbal i to će Bahar i uspeti ako uspe da se izbori sa batađoristima koji bi da ne izgube sa 5:0 od Sitija, čudna mi čuda i ako izgubimo ali fudbal mora da se igra a ne da se šibicari i lovi u mutnom

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Stara skola said:

Pa neka izginemo, ali ajde da opalimo i mi neki metak, draze mi nego da se branimo i izgubimo 7:0 

 

Наравно.

Испод је статистика из Париза гдје смо играли одвратни бункер и примили 6 комада, према нашем голу су упућена невјероватна 33 шута а имали су и 13 корнера.

 

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/match/2025082--paris-vs-crvena-zvezda/

 

И и даље има значајан број људи у јавности који би се играли батађоре...:krstipd4:

Развио се фудбал а богате екипе још више ојачале, па је та разлика у квалитету много већа него некада давно. Тако је како је. Ипак играјући фудбал има шансе да добијемо и неког играча за будућност. Од блока нема леба...

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postoji valjda i nešto između batađorizma i toga da igraš sa dva špica, dva ofanzivna vezna i dva izrazito ofanzivna krila... 'Ajde u domaćem prvenstvu, al' u Evropi ovo što smo do sada igrali nikako neće moći da prođe, ni najkvalitetnije i najofanzivnije ekipe ne igraju tako, nego se trude da imaju neki balans i dovoljno igrača u rest defence-u. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Protiv City-a tamo, i ne treba da igramo na pobedu, jel cemo je videti samo ako se desi moj san, gadjanje igraca zgog gazprom-a i registracije 0:3 . Mislimmm 🙂

 

Ali realno treba da igramo za cast, za neku novu simpatiju negde u svetu, da se neko nov zaljubi u zvezdu, da kaze, svaka im cast izgubili ali dopadljivo, napali su. Za nesto sto ces moci da kazes, izasloi smo da se nadigravamo, a ne da izginemo. Posebna cast treba da bude svakom ovom decaku, da igra protiv najboljeg, da ga ceo svet gleda, u zvezdinom dresu. To je fakat

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rodic vise nema ni kondicije ni brzine da igra vingbeka. Zato je prebacen na stopera i tu ce i ostati kao neka 4, 5 opcija.

 

E sad, ako budemo igrali sa 4 ili 5 stopera nazad, a ne 3, i tu budu Rodic i Degenek kao najsire postavljeni stoperi, to vise nije ova formacija koju igramo. To je 541 klasicno.

 

Sustina, Degenek i Rodic su kod Bahara stoperi i to se nece menhati. Formacija verovatno negde hoce.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Izvini,a kad sam te ja to "napao"?

Prilikom predstavljanja na forumu nazvao sam te zastavnikom Džemom. Igra reči + hit Ramba Amadeusa kojeg sam voleo kao klinac. Dakle,šala. Ima još nešto?

Mislim da če u LŠ Rodić igrati wb na toj strani,a ne Mitrović. Nije Barak lud da igra toliko ofanzivno u Evropi..valjda..:59:

 

 

Ja se nadam da nije lud da rekovalescenta Rodica stavi na poziciju na kojoj nije igrao nijednom. To bi uradio neki domaci batadjorista i svakako bi popusio kurac defanzivno, verovatno i vise nego sa Mitrovicem.

 

 

  • Golmani: Omri Glazer, Zoran Popović, Nikola Vasiljević
  • Odbrana: Miloš Degenek, Naser Điga, Aleksandar Dragović, Uroš Spajić, Nemanja Milunović, Milan Rodić
  • Vezni red: Hvang In Bom, Mirko Ivanić, Uroš Kabić, Gelor Kanga, Aleksandar Katai, Kings Kangva, Osman Bukari, Srđan Mijailović, Vladimir Lučić, Stefan Mitrović, Marko Stamenić
  • Napad: Žan-Filip Kraso, Šerif Ndiaje, Piter Olajinka

 

Nema Sljivica, Nedeljkovica i Mijatovica???

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...