Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

10 minutes ago, berti said:

Jbg, mene zanima  samo Zvezda. Nisam gledao Tsc i Vošu, niti cu Cukaricki i FKP. Zabole me sto su srpski klubovi.

Sto se tice recimo reprezentacije, neuporedivo je sa Zvezdom. Sto puta je veca strast, sreca, tuga i nervoza kada igra Zvezda nego reprezentacija.

ma i mene zanim samo Dinamo. Ali ako upalim Tv i igra Osijek, pogledat ću utakmicu. Neću s ciljem pačit TV jer igra Hajduk.
Slažem se za klub i reprezentaciju. Ali na žalost s klubom neću doživjeti da šamara City, Real, Barcelonu, PSG, Bayern (iako sam gledao sve velike Dinamove pobjede od 93. do danas, velik broj u živo) .... s reprezentacijom sam doživio. Bar popunjava taj dio koji klub ne može.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bugl Khan said:

Svim srcem. Ne postoji klub na kugli zemaljskoj....

Što ne znači da ne mogu sportski čestitat na dobrom rezultatu. Pogotovo zbog većine ljudi koji tu pišu.

Vecini navijaca, barem ovde, je Dinamo potpuno nebitan. Svejedno da li je Dinamo Zagreb, Dinamo Tbilisi ili Dinamo Moskva, totalno ravnodusno se gledaju mecevi kada nije Zvezda u pitanju.

Eventualno protiv FKP jer nam je direktni rival, mada vise ni to nije tako.

Isprati se rezultat, registruje i to je to.

Nezamislivo mi je da navijam svim srcem protiv nekog kluba iz druge drzave, ili da ga mrzim.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Vecini navijaca, barem ovde, je Dinamo potpuno nebitan. Svejedno da li je Dinamo Zagreb, Dinamo Tbilisi ili Dinamo Moskva, totalno ravnodusno se gledaju mecevi kada nije Zvezda u pitanju.

Eventualno protiv FKP jer nam je direktni rival, mada vise ni to nije tako.

Isprati se rezultat, registruje i to je to.

Nezamislivo mi je da navijam svim srcem protiv nekog kluba iz druge drzave, ili da ga mrzim.

 

kakve to veze samnom ima?

Link to comment
Share on other sites

Možda je prošlo ispod radara, ali umesto u subotu, meč trećeg kola igramo sutra od 19h.

 

Policija tako tražila zbog Guče + nema dovoljno hotelskog smeštaja.

 

Danas bi trebalo da je konferencija za medije, nadam se da ćemo saznati da li se Ivanić vraća u sastav…

Link to comment
Share on other sites

Dve stvari su sigurne. Da nam do kraja prelaznog roka dolazi igrač na sredini terena i da će isti biti kvalitet kakav nam treba jer moraće na ovu uigranu ekipu odmah da uskoči u vatru i pokaže šta zna, bez priprema. Znači igrač koji se dovodi mora biti par excellence. 

P. S. Para sigurno ima jer nedovođenjem Late Lata ostala je neka para viška. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da Katai u ovoj formaciji može eventualno samo na Krasoovo mesto, Olajinka, pa i Ivanić su značajno brži, izdržljiviji, agresivniji u presingu i generalno defanzivno odgovorniji... Ovo naravno pišem za Evropu, za našu ligu je Katai doktor kako god okreneš. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem od danas samo Stamenica od pocetka na svojoj poziciji napred moze ko hoce, gde hoce i kako hoce.

Citam da im je Stameni glavna uzdanica u defanzivi tako da ocekujem barem 4 gola.

 

I da sta je sa Mijatom znam da je valjda imao neku sitnu povredu, jel se zna kad se vraca ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Ocekujem od danas samo Stamenica od pocetka na svojoj poziciji napred moze ko hoce, gde hoce i kako hoce.

Citam da im je Stameni glavna uzdanica u defanzivi tako da ocekujem barem 4 gola.

 

I da sta je sa Mijatom znam da je valjda imao neku sitnu povredu, jel se zna kad se vraca ?

Trenira opet sa ekipom kao i Lekovic. Trebalo bi danas samo bez Ivanica i Kataia. Videćemo ko će danas umesto Ivanica. Voleo bih da vidim Sljivica od početka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nele said:

Mituljikic i Knezevic u OFK na dvojnoj

Sljivic, Lekovic, Nedeljkovic i Mijat u Graficaru na dvojnoj

 

Navodno Prucev odbio da bude na dvojnoj u OFK

 

izvor: Mozzart Sport

 

I Andrija Maksimovic ce biti na dvojnoj. Kazu iz Graficara da im je vec sad najbolji igrac u timu, a ima 16 godina. Trenirace kod Bahara. 

 

Jovan Mituljikic takodje u OFK.

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

I Andrija Maksimovic ce biti na dvojnoj. Kazu iz Graficara da im je vec sad najbolji igrac u timu, a ima 16 godina. Trenirace kod Bahara. 

 

Jovan Mituljikic takodje u OFK.

Imacemo opasan tim tako i za youth league. Steta sto mogu samo pet na dvojnu kod istog kluba, tako da ćemo biti bez Djurica, Vukicevica i Petrovića. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

Imacemo opasan tim tako i za youth league. Steta sto mogu samo pet na dvojnu kod istog kluba, tako da ćemo biti bez Djurica, Vukicevica i Petrovića. 

 

Svakako Milijas nije hteo nijednog od njih trojice. Nedjic ih uzeo oberucke, al vratio Bubnja. 

 

Omladinci krecu sutra u 13h sa Brodarcem. Promena u odnosu na prethodne godine je da je moguce licencirati 25 igraca za sezonu i to po brojevim, i samo jedan bonus.

 

1. Stefan Marinković 05

2. Mateja Ostojić 07

3. Luka Stojsavljevic 05

4. Veljko Milosvljevic 07

5. Uros Ilic 06

6. Nemanja Vidojevic 04

7. Veljko Vukojevic 06

8. Aleksa Cvetkovic 05

9. Mateja Bubanj 05

10. Luka Lecic 05

11. Nenad Krivokapic 05

12. Vuk Draskic 07

13. Dusan Visnjic 06

14. Novak Gojkov 05

15. Andrej Mladenovic 06

16. Darije Markocevic 06

17. Uros Tegeltija 06

18. Stefan Golubovic 06

19. Aleksa Vasilic 07

20. Stefan Radujko 05

21. Adem Avdic 07

22. Dragan Miranovic 05

23. Nikola Milojkovic 05

 

Ima prostora za jos dvojicu, jedan ce biti Maksimovic. Dobra ekipa, za juniorski level odlicna, pa cak mislim da bi i u Ligi sampiona za mlade mogli da prodju grupu. Marinkovic odlican golman, Vidojevic stoper, Stojsavljevic bek, Cvetkovic vezni, Gojkov krilo, Bubanj spic, oni ce centrala biti. Najveci prospekt, bez dileme Veljko Milosavljevic. 

Edited by Markoss
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...