Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ako bi da ciljamo drugo mesto onda bih ovako nesto izabrao:
 

Mancester Siti - prvo jer ce da pregazi sve u grupi i ocisti nam put do drugog mesta, a drugo sto je prvak Evrope i bilo bi lepo ugostiti ih

 

Porto/Atletiko - deluju mi najtanje od ekipa iz drugog sesira, sasvim realna sansa da ih tucemo kuci

 

YB/Kopenhagen - dobro poznati rivali koje smo vec prolazili, a mislim da smo mi od tada vise napredovali kao klub nego oni

 


 

Ako bi atraktivnu grupu sa velikim imenima onda recimo Bajern i Real, i iz cetvrtog opet YB/Kopenhagen. Tu bi verovatno bilo dovoljno samo da u medjusobnom skoru budemo bolji od ekipe iz cetvrtog sesira i idemo u LE kao treci.

 

 

U sustini najbitnije je da izbegnemo Njukasl iz cetvrtog sesira. To nam znatno povecava sanse za makar trece mesto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izuzetno mi je drago što je Bahar momentalno srušio tezu o "teškim nogama na pripremama."

Ljudi se pripremali preko mesec dana,znaju da počinju sa utakmicama na svaka tri dana,i odmah prvo kolo šalju kombinovani tim.

Trenerska struka u Srbiji je jadna i bedna,sve Djorini učenici sa alibi frazama koje slušamo preko 25.godina.

 

Da počnemo i zvanični deo sezone sa tri boda.Vidimo se večeras.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, suptil said:

Narod se uzeleo fudbala a Vojvodina vec kombinuje sastav u prvom kolu. Tuzno. 

Tuzno je sto smo ispali cave i nismo im izasli u susret da se mec odlozi.

Imali su tesko gostovanje, oni nemaju veliki fond igraca, trenutno je akcenat na Evropi kao sto je i nama, ali su nama izlazili svi u susret.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam vec pisao ali da ponovim moje misljenje.

Po meni je najlogicnije ako hocemo sto lakse do tog 3. mesta da iz prva dva sesira dobijemo najjace rivale tipa Siti i Real a iz cetvrtog najslabije ekipe tipa Seltik, Kopenhagen ili YB. 
Prve dve ekipe ociste i nas i njih i imamo bukvalno dvomec u kom odlucujemo prolaz dalje.

A ako se zanosimo sa prva dva mesta onda postoje tu razne kombinatorike 😁

Link to comment
Share on other sites

Ni malo neočekivan kukavičluk Vojvodine da ne izvede najboljih 11 večeras. Verovatno im je Zvezda kriva što ne mogu centar u Nikoziji da predju 45 minuta. 

 

Umesto da se nadigravaju sa boljim od sebe, jer nakon toga ćeš lakše sa slabijima oni biraju bežaniju da se možeš misliti ne bi premorili od jedne utakmice. Tako bedno, tako batadjorovski. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Nele said:

Mislim da sam vec pisao ali da ponovim moje misljenje.

Po meni je najlogicnije ako hocemo sto lakse do tog 3. mesta da iz prva dva sesira dobijemo najjace rivale tipa Siti i Real a iz cetvrtog najslabije ekipe tipa Seltik, Kopenhagen ili YB. 
Prve dve ekipe ociste i nas i njih i imamo bukvalno dvomec u kom odlucujemo prolaz dalje.

A ako se zanosimo sa prva dva mesta onda postoje tu razne kombinatorike 😁

 

Posteno, samo ja bih voleo iz prva dva sesira najslabije protivnike (uslovno receno, jer sve su to azdaje) kako bi bilo sto vise zanimljivih i neizvesnih meceva za gledanje i uzivanje. Ok, lepo je da nam Haland i De Brujne dodju na Rajka (hehehe) ali tu ne bi bilo nikakve neizvesnosti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bad said:

Ni malo neočekivan kukavičluk Vojvodine da ne izvede najboljih 11 večeras. Verovatno im je Zvezda kriva što ne mogu centar u Nikoziji da predju 45 minuta. 

 

Umesto da se nadigravaju sa boljim od sebe, jer nakon toga ćeš lakše sa slabijima oni biraju bežaniju da se možeš misliti ne bi premorili od jedne utakmice. Tako bedno, tako batadjorovski. 

Ja ne znam šta bi radili da igraju Premijer ligu, Seriju A, da li bi i tamo odlagali..posle evropske utakmice....Foliranti. Odigrali jednu utakmicu posle priprema, i daj onda odmah odmor od 7 dana...Ah da čuveno "teške noge" ..odigrali lelemud stayl na Kipru, sat ipo vremena ničega, i njima treba odmor...A možda su išli peške sa Kipra, ili orali i kopali ceo dan....Pa valjda je bolje kada igras i imaš takmicarsku utakmicu , da se još više utegneš, nego da treniraš....Pogledajte samo ekipe koje su tražile odlaganje posle prve utakmice....Buducnost iz Podgorice, Željeznicar iz Sarajeva, Zrinjski iz Mostara...Isto ovo mislim i za naša odlaganja , ni više ni manje... Imaš raspored, imao si pripreme, i duzan si da se prilagodiš .

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Posteno, samo ja bih voleo iz prva dva sesira najslabije protivnike (uslovno receno, jer sve su to azdaje) kako bi bilo sto vise zanimljivih i neizvesnih meceva za gledanje i uzivanje. Ok, lepo je da nam Haland i De Brujne dodju na Rajka (hehehe) ali tu ne bi bilo nikakve neizvesnosti. 

Pa da ali veca sansa kad nisu te azdaje da kiksnu protiv ove cetvrte ekipe… Mislim generalno najvise bi voleo sto slabiju mogucu grupu pa da se sibamo Fejnord i porto/utd ali sto se tice nekog “sigurnog” treceg mesta vise ovo sto sam tu reko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro,nije da se qrčimo,ali Voša ni u najjačoj postavi ne bi protiv nas imala ni 1% šanse ...

Sa druge strane,ako prodju APOEL (nisam optimista) žreb im se solidno otvorio, idu otprilike na Gruzine tako da im je ovo sasvim logičan potez ...

Jbg, ovo ako je istina da nismo hteli da im izadjemo u susret oko odlaganja utakmice stvarno je džulovski potez ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

Narod se uzeleo fudbala a Vojvodina vec kombinuje sastav u prvom kolu. Tuzno. 

 

Tuzno je sto je prosle sezone mec istih rivala mogao da bude odlozen, a sada se igra:

 

Quote

Utakmica petog kola Super lige Srbije između fudbalera Vojvodine i Crvene zvezde, koja je trebalo da bude odigrana za vikend u Novom Sadu, odložena je do daljeg.

U današnjem saopštenju na sajtu Zvezde nije naveden razlog odlaganja, već samo da će novi termin odigravanja utakmice u Novom Sadu biti naknadno određen.

Kako se može čuti, razlog tome je činjenica da Zvezda ima evropske obaveze i da je zbog toga zatražila odlaganje duela sa Vojvodinom.

Iako Pjunik nije protivnik od kojeg klecaju noge na Marakani, Zvezda bi eliminacijom Jermena otišla barem u Ligu Evrope što bi lepo popunilo budžet aktuelnog prvaka Srbije.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaki klub ima svoju viziju a ima bogami i po 20+ igrača pa koga god da izvedu to je neko koga plaćaju. Zvezda samo ne treba da ima sažaljenje i milost za protivnika. Ako možemo da im damo 10 komada treba da im damo 10 pa neka razmisle kad će ponovo da skidaju gaće unapred.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, suptil said:

@goldberg Tuzno je sto su  u pravilima ili neformalno organi FSS za takmicenje  zauzeli nacelni stav da je svakoj ekipi koja igra Evropu dozvoljeno jedno odlaganje.

 

U Hrvatskoj je Osijek odlozio svoj duel (derbi) sa Hajdukom, to je u potpunosti legalno i legitimno.

 

Ono sto jeste legalno, ali nije legitimno je da prosle sezone bude odlozen mec Vojvodina - Crvena zvezda jer Crvena zvezda ima mec protiv Pjunika, a sad ne moze da se odlozi mec Crvena zvezda - Vojvodina jer Vojvodina ima mec protiv Apoela.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

 

U Hrvatskoj je Osijek odlozio svoj duel (derbi) sa Hajdukom, to je u potpunosti legalno i legitimno.

 

Ono sto jeste legalno, ali nije legitimno je da prosle sezone bude odlozen mec Vojvodina - Crvena zvezda jer Crvena zvezda ima mec protiv Pjunika, a sad ne moze da se odlozi mec Crvena zvezda - Vojvodina jer Vojvodina ima mec protiv Apoela.

Problem je sto posle zauzimanja nacelnog stava da svaka ekipa koja igra Evropu moze da odlozi jedan mec u prvenstvu zbog te uktamice u Evropi se ide korak dalje uvodi se pravi standard "interes srpskog fudbala" pa iz tog pravnog standarda sledi opravdanje za odlaganje jos kojeg meca iste te ekipe zbog evropskih takmicenja.  

Link to comment
Share on other sites

Naravno,nisam odobravao i naša odlaganja,pogotovo prošle sezone gde smo odložili 2.utakmice,baš protiv Vojvodine i Čukaričkog zbog Evrope.

Posle pompeznih najava kako imamo moćan tim,uprava i stručni štab pustili izmet u gaće da ne izgubimo bodove protiv ove dve ekipe.

Imali blizu 40.igrača u sastavu,mogli smo izrotirati bez problema.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovi odlagači su bili među najglasnijima da prvenstvo treba, zbog Evrope, da krene što ranije... Kad je ustanovljena ta praksa početka u julu, nikad više odlaganja.... U ivom slučaju traženi je odlaganje pre ijedne odigrane utakmice nakon " nikad boljih priprema"... Nejasno je samo za šta su se pripremali....

Link to comment
Share on other sites

Чекај мало, сад кад Војводина тражи одлагање због Европе онда се пише како је то кукавичлук и бежање а кад је Звезда то исто тражила прошлог лета то је онда било у интересу српског фудбала?

 

И то је баш та Војводина прошлог лета пристала (Воша тад није играла Европу па није она тражила одлагање) на наш захтев за одлагање у петом колу. Звезда пре тога није играла Европу него је одложено да би се екипа спремила за утакмицу код куће против Пјуника.

 

У  седмом-осмом колу  је Чукарички (који је већ испао из Европе од Твентеа) пристао на исти такав наш захтев о одлагању јер је падала између две утакмице против Макабија.

 

Дакле, кад вечити траже одлагање онда нема проблема а кад неко други тражи то онда мало теже иде. Ако је одлагање прошлог лета било значајно  због резултата српских клубова у Европи зашто то не би био случај и сад? Па да донесу националном коефицијенту бодове и други клубови. Поготово што то тражи екипа која је прошлог лета изашла у сусрет твом захтеву а ове год узвраћаш тако што је одбијаш...

 

Могла је Воша то и раније да затражи па можда и да се договоре око тога док су преговарали око трансфера Кабића и Радуловића.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...