Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

10 minutes ago, NikeAir said:

Imam utisak da Kangva moze da igra tri utakmice uzastopno...

Kangva je odigrao odlično ali ima  još uvek neku malu crtu sebičnosti. Postaće još bolji kada shvati da je mnogo bolje za tim da ima tri asistencije za gol nego da ih on da dva .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Smanjite ocekivanja od Bukarija, on je fizicki oformljen igrac, psihicki zavrsava u svojim granicama, tehnicki ne moze mnogo da napreduje. Treba razumeti da svi imaju limite. Njega krasi snaga, izdrzljivost i brzina i to treba eksploatisati na max, naroscito u savremenom fudbalu.

Ko se seca Dragise Binica, zna na sta mislim.

Link to comment
Share on other sites

Samo da skrenem pažnju, obrisani su neki postovi i nema potrebe da se piše - ko šta ima pravo i gde da piše. 

Svako ima pravo da iznese svoj stav o utakmici i oko utakmice. Navijač Zvezde ili ne, građanin Srbije ili ne....

Nećemo više o ovome.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta što nam je domaća liga tugica pa ćemo gledati ozbliljne mečeve Zvezde samo u LŠ ...

Govedčad iz FSS umesto da iskoriste priliku što ćemo ove godine imati 3 a možda i 4 tima u grupnim fazama pa porade na koliko toliko sredjivanju domaćeg svinjca rade sve da ga još više useru ...

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nego... svaka cast onom sto nam je otvorio temu za ovu sezonu, za sada se odlicno pokazalo. :whistling:

 

 Prelazni rok 🎯

 Pripreme 🏆

🔜 Superliga Srbije 🏆 i Kup Srbije 🏆

🔜 Evropa ☃️🌤️

 

 

Spoiler

...ako me se sete 4. marta sete se, ako se ne sete - nikom nista. To je bila moja duznost, da radim za Zvezdu!

 

  • Like 7
  • Love 4
  • Thanks 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je realno zasluga Mosadovca surovog. Covek zna znanje, doveo strucni stab eksperata sa sobom, sklonio koga je trebalo(bez emocija, cist profesionalizam)uspostavio sistem, svakom igracu pronasao pravu ulogu, daje sansu junosama,so far, all the right  moves.

Edited by Max Cherry
typo
Link to comment
Share on other sites

Lucic napravio Milenkovica na budalu u par situacija, ovaj nije znao gde se nalazi.

 

Meni se Kraso najvise svidja od svih pojacanja, ali najbolji igrac ovog tima je Mirko Ivanic, kako decko igra, fudbal zivota bukvalno.

 

I da, Glazer je strasan golman.

  • Like 40
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Lucic napravio Milenkovica na budalu u par situacija, ovaj nije znao gde se nalazi.

 

Meni se Kraso najvise svidja od svih pojacanja, ali najbolji igrac ovog tima je Mirko Ivanic, kako decko igra, fudbal zivota bukvalno.

 

I da, Glazer je strasan golman.

Ivanica je uvek hebao samo taj voljni momenat, nadam se da ga je izraelac trgnuo bas sad. 

Kakav je status Katai-a? 

Link to comment
Share on other sites

Bahar za nešto više od mjesec dana uspio da napravi takvu mašineriju da svi ovi protivnici na pripremama izgledaju kao domaća boranija. Kako igramo utisak je da će svaka utakmica biti praznik i da će se tražiti karta više i za utakmice domaće lige. Valjalo bi da nastavimo ovu praksu sa dovođenjem jakih protivnika za prijateljske utakmice. Naša liga je slaba i znači nam dosta da povremeno odigramo neku utakmicu sa jačim rivalom. 

 

Glazer je najbolji golman koga smo mogli da dovedemo. On sad ulazi u neki golmanski prajm. Mogao bi da bude dugoročna opcija. 

 

Za odbranu ću još sačekati da dam neko mišljenje. Odlazak Erakovića me uznemirio. Sa njim i Dragovićem je to bilo baš dobro. Tu treći može da bude i Mijailović ili Degenek, skoro je svejedno. U ovom slučaju će Degenek morati da igra baš dobro da bi imali neku pristojnu poslednju liniju. 

 

Bukari uz sve mane koje ima i dalje pravi dosta više koristi za tim. Prebrz je, može mnogo da trči a zna i da dribla. Opasan je igrač i za najveći nivo fudbala. 

 

Od Azarova očekujem neke dobre stvari. Pokazao je jednom prilikom kako može da napravi višak i da stvori priliku. Neka se bori sa Mitrovićem za tu poziciju. 

 

Stamenić je već postao standard. Kangvu generalno gotivim, ali mora nekad da igra jednostavije. Gubi lopte u opasnim zonama i to može skupo da nas košta. 

 

Meni je mrtva između Ivanića i Krasoa. Ivanić je moderan igrač. Dug korak, dobra motorika, jednostavna rešenja u napadu. Kraso je drugačiji tip. Ima bolji dribling. Samo na ove pripremne je svaku utakmicu nekog bacio na dupe posle lažnjaka. I osjećaj da odigra loptu u prazan prostor. Izuzetno plemenit igrač, a ima ga i fizički. Ne bih dovodio devetku. Neka igraju on i Olajinka. Ima opcija i sa klupe. Kataia vjerovatno Bahar vidi na toj poziciji kao nekog džokera. 

 

Lučić zna fudbala. Dobri su mu oni lažnjaci. Kabić djeluje interesantno. U perspektivi izgleda kao igrač koji može da osvaja prostor brzinom i dugim korakom i da lagano uzme neki šut sa 20 metara kad dobije malo prostora. Ima dobru ljevicu. Kakav je nama dao gol u dresu Vojvodine. 

 

Ovo sada sve izgleda kao neka ljetnja romansa. Samo da se nadamo da će potrajati duže od uobičajenih ljetnjih ljubavi.

Edited by Wake in Fright
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta je bese reko Cokna “ako hocete dobar fudbal platite 50 funti i gledajte premijer ligu” [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Jos jedan dokaz da taj dunster veze sa fudbalom nema.
Dosao Bahar i uz 3 ili 4 pojacanja pokazao za mesec dana kako se igra moderni fudbal.

A usput dokazao da MiMi veze sa mozgom nema, sto je i bilo ocigledno nakon 20 minuta prve utakmice koju je vodio.

U poslednjih 10ak godina imali smo ukupno 2 trenera i jednog u pokusaju, Vladan Milojevic i Barak Bahar i Deki Stankovic koji ima potencijala, ali je izgoreo u toj zelji.

Bahar radi fantastican posao za sada.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/milojevic-o-baharu-ima-vise-iskustva-u-ligi-sampiona-ali-ja-imam-manje-losa-iskustva-nisam-primao-sest-i-sedam-golova/452641

 

Чисто да се присјетимо ове изјаве.

 

Лик је за мјесец дана учинио више него ова полтрончина за цијели мандат. Вратила се вера у екипу, чека се сваки следећи меч као озебло сунце, одмерен у изјавама, професионалан, свако гризе као да му живот фамилије зависи од тога. 

 

Сигуран сам да ће бити по 3-4 комада од неке екипе, али макар нећемо играти алиби батађоризам, а ако нам се жреб поклопи, можда можемо и бити позитивно изненађење ове године.

 

Звезда! ❤️

 

 

Edited by Big Ticket
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Narovoucenije i za neka buduca vremena. Ne treba zaliti pate za dovidjenje stranog kvalitetnog trenera. Naravno, u skladu sa finasijama. Ne moze doci Klop i slicni, ali naci nekog prihvatljivog se moze. Taj nece da robuje sablonima, jebe mu se za gardiste, nekakve zasluzne legende i univerzalne mrsomudonje koji ljube dres. Bice i sa Baharom padova, mozda petarda u nasoj mrezi, ali se vidi velika promena u mnogo cemu. 

Valjda smo svi sigurni da protiv komsija nece opet da bude igra na X.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdas sa Istoka said:

U poslednjih 10ak godina imali smo ukupno 2 trenera i jednog u pokusaju, Vladan Milojevic i Barak Bahar i Deki Stankovic koji ima potencijala, ali je izgoreo u toj zelji.

 

Možda malo nepravedno zaboravljen čovek koji je prekinuo 7-godišnju vladavinu Partizana. Da smo igrali neki spektakularan fudbal kao sad, nismo ni blizu. Ali u onim uslovima uzeti titulu je ipak ozbiljan poduhvat. Da bi čoveka nakon toga najurili i postavili jebenog Lalatovića.

 

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nele said:

Ali Bukari kod penala, krade loptu na sredini pokidao sa sprintom i naravno Krasov vrhunski pas bas je brutalno to izgledalo. Bio je on odlican i prosle sezone ali ga je Barak sada u potpunosti otkljucao.

Gledao sam klipove. Ala Žan Filip odlično zadrži loptu i brzina kojom posle uposli saigrače neverovatno. Sviđa mi se kako započinjemo napad i pritiskamo zadnju liniju protivnika. Bahar je dobio na brzini e to mi se dopada koliko smo munjeviti u kontrama. Takođe i način kako se osvaja prostor dugim loptama mi se sviđa. Ovo je tehnički potkovana ekipa i stalno se krećemo makar i bez lopte. Aj u zdravlju dočekali žreb za LŠ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...