Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Kod Stankele i Miloja i danas bi plesali Gobelja,Srnaldo,Šilj moćni i ostale vedete.Takodje mali Nedeljkovic i Mijat bi sve to gledali sa klupe,tribina a prvopomenuti verovatno iz fotelje preko Arene.

Igramo konkretno,direktno,sa puno trcanja,obaveza i odgovornosti.Bravo momci bravo Baharu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baharova cistka i generalno ovo nejajarenje sa igracima apsolutno pokazuje kakve su jajare bili svi do jednog prethodni treneri. Na stranu rezultati koje su upisivali, ali bas bas jajare koje su se plasile da sklone neke Srnice i Gobeljica. 

  • Like 28
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za ovo, odlican tempo, kvalitetna igra i to sa nekompletnim timom. 
 

Olayinka je macka, Mitrovic pokazao da ga ne otpisujemo prerano.

 

Ovo sto je @Markoss napisao zaista deluje preofanzivno, ali za sada je Bahar zasluzio poverenje, pa da vidimi na sta ce liciti to.

 

Mislim da nije lose ni da Krasso igra kejn/firmino ulogu sa dva ofanzivna krila Olayinkom i Bukarijem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Neznam kolko je pala ruska liga i klubovi posle sankcija, al realno ubišmo ove.

 

Olajinka odličan. Reč pasivnost ne postoji kod njega, svugde ga ima. Ono, gledao sam ga ja više puta u Slaviji i vidio da je odličan igrač, ali sam se plašio nekog Ohi. Ima čovek i malo sreče što nas je pojačo kad je stigao Behar, jer se igra drugačiji fudbal i večina izgleda bolje.

Pa pala je ruska liga, ali se Zenit tu jos dobro drzi. Zadrzali najbolje igrace i ubedljivo su najbolji tim u Rusiji.

Sto se igre tice generalno ne mozes da budes nezadovoljan. Za ovu fazu priprema i protiv ovog kvaliteta stvarno vrhunski. Kod Nedeljkovica se vidi nervoza, par puta lose primio loptu i generalno los u napadu. Ali ima odlicnu kretnju, prati i lepo u odbrani iako mu je napad nominalno jaca strana. Za prvu utakmicu na ovakvom nivou stvarno odlicno. Kanga bas ocajan, ostavlja krater u sredini, posle presinga protivnika ili izgubi loptu ili salje loptu u aut. Tu nam treba mnogo odgovorniji i mnogo ozbiljniji igrac na sredini terena. Po meni to mora da bude prioritet do kraja prelaznog roka. Ostali fudbaleri, pogotovo novi igraci, sa odlicnom partijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Baharova cistka i generalno ovo nejajarenje sa igracima apsolutno pokazuje kakve su jajare bili svi do jednog prethodni treneri. Na stranu rezultati koje su upisivali, ali bas bas jajare koje su se plasile da sklone neke Srnice i Gobeljica. 

Tako je.Sve se moze ako hoces i zelis sa stavom,idejom,autoritetom kao sto ga ima Bahar duboko verujem.

Sta god da uradi rezultatski,on je vec dosta uradio selekcijom ekipe ,davanja sanse mladima i ciscenje kombinacija i škarta.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Alexandar said:

Nekako mislim da je transfer odličan.  Veoma je brz, odlična kontrola lopte, pregled igre.

Srećno!

 

Daj ako te ne mrzi, podeli taj link sa kontrolom lopte. Ja sam gledao neke highlightse na youtubu i mislim da mu je to jedna od mana.

 

6 hours ago, Milko Miller said:

Svakako su se naši fiksirali na njega i bas hteli da ga dovedu. Sad ne znam jel to dobar ili los znak. 

 

Verovatno loš. Cenim da je neka kombinatorika u pitanju.

 

5 hours ago, fradler said:

Posebno Mrkelu, lavovski posao odradjuje Mita. Bez greske je naucio biografije dosadasnjih pojacanja, potkrao se samo kiks da je Olajinka dosao iz Sparte, inace je postao rutiner :classic_smile:

 

Definitivno je ulozen solidan novac, a dovedeni igraci u najboljim godinama i sa odlicnim sezonama iza sebe. Videcemo na sta ce to da ispadne, verovatno se u trouglu Ado-Kraso-Late krije bar jedan promasaj, ali ne moze sve ni ispasti savrseno. 

 

Bio bi zadovoljan sa jednim, plašim se da bi mogla biti dva. Ali mislim da jim ide u prilog to što čemo kod Baraka igrati odličan fudbal, pa če to pozitivno uticati i na njih. A i ako neko od njih bude bust, neče biti toliko pritiska, zbog dobrih rezultata.

 

3 hours ago, Don Juan said:

Za to treba da imaš mnogo jak skauting, a mi to nemamo. Mi kupujemo uglavnom gotove proizvode, a ovo ostalo talenrovano što kao dovedemo na kraju se uglavnom pokaže kao promašaj.

Mi smo u SFRJ pratili talente iz cele zemlje, i ne samo to bukvalno su gledali klince kako igraju fudbal na ulici ili školskom igralištu.

Tako se i pronalaze Brazilci, ne na stadionu, nego negde na nekoj plaži, ali daleeeeko smo mi od toga.

 

Ma jok. To su priče za filmove. Ako imaš ljude koji se barem malo razumeju u fudbal, i daš im samo da pogledaju x utakmica dnevno, garantujem da če pronači kvalitetne igrače ispod cene.

 

Ali problem se nalazi u tome što se u fudbalu vrte veliki novci i onda tu rade lični interesi. Pa se prave razne kombinacije sa menedžerima za proviziju, itd itd. U prevodu, nije im ni u interesu da pronadju dobrog igrača ispod cene, jer je to dobro za klub, a oni od toga nemaju ništa. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, L' Imperatore said:

Ma jok. To su priče za filmove. Ako imaš ljude koji se barem malo razumeju u fudbal, i daš im samo da pogledaju x utakmica dnevno, garantujem da če pronači kvalitetne igrače ispod cene.

Ja ti pričam kako se nalaze talenti po Brazilu od 14, 15, 16 godina, i mlađi. Zvezda je nekada talo skupljala klince iz školskih igrališta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Svaka cast za ovo, odlican tempo, kvalitetna igra i to sa nekompletnim timom. 
 

Olayinka je macka, Mitrovic pokazao da ga ne otpisujemo prerano.

 

Ovo sto je @Markoss napisao zaista deluje preofanzivno, ali za sada je Bahar zasluzio poverenje, pa da vidimi na sta ce liciti to.

 

Mislim da nije lose ni da Krasso igra kejn/firmino ulogu sa dva ofanzivna krila Olayinkom i Bukarijem

 

Tako je. Krasso je upravo taj tip igrača. Nije preterano prodoran, zbog čega ga ja nebi gurao na krilo. A previše je dobar sa loptom u nogama, jer je tehničar i ima dobar pregled, da ga guramo u špicu. Zato bi mu upravo ta uloga Firmino/Kane/Tadić najbolje odgovarala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Ja ti pričam kako se nalaze talenti po Brazilu od 14, 15, 16 godina, i mlađi. Zvezda je nekada talo skupljala klince iz školskih igrališta. 

 

Izvinjavam se, nismo se onda razumeli. Ja sam govorio o skautiranju gotovih igrača kad dovodiš pojaanja zaprvi tim, a ne za omladinsku školu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...