Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Ko zapeta puška 🙂

 

Sad bacih pogled na kladionicu, Italija se malo odvojila od Engleza i Šveđana ali je i dalje velika razlika za UKR. Ovo ostalo se nije menjalo, juče su bili nastupi prvog polufinala za žiri na kojem je pevala i Italija i zvučali su odlično. Verovatno je zato narasla.

 

Ovo polufinale je znatno slabije od onog našeg. Čak nema ni mnogo kombinatorike. Evo kvota za ovo polufinale :

 

kvote-esc.jpg

 

Jedino iznenađenje koje bi moglo da se desi je da Moldavija ispadne a da uđe neko od ove tri ispod crte. Možda Litvanija. Ovih ostalih 9 mislim da će sigurno proći ako neko nije kiksirao žešće juče na nastupu za žiri.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se baš sviđa što je Albanka onako stilizovana, a ima obline. Top energija, nastup, pesma nije loša. Thumbs up.

 

Letonci su mi od starta bili simpa. Doduše, njihov saksofonista ne može nadmašiti ovog: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Litvanka će sigurno dobro proći kod žirija, ali mislim da će ovo biti dosadno većini publike. Zato sam je tipovao da bi ona mogla da iznenadi na kladionici i prođe dalje.

 

Ovaj iz Švice me podseća na nekog starog pevača iz tamo negde 60-ih ali ne mogu da se setim. Mislim na glas.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Od Švajcova mi poplavi vrat. Bolje da je ostao mehaničar. A ušao u mikrofon ko da će svaki čas da mu odradi felatio. 

Kakva je ovo nostalgija za osamdesetim? Posle Spandau Ballet iz Trsta evo nam i Kaja Goo Goo u Agropop izdanju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Švicarska - falševi su se dovde čuli. :classic_ninja:

 

Slovenci su slatki. Vraćaju se 80te polako. 

6 minutes ago, Klotzen said:

Litvanka će sigurno dobro proći kod žirija, ali mislim da će ovo biti dosadno većini publike. Zato sam je tipovao da bi ona mogla da iznenadi na kladionici i prođe dalje.

 

Ovaj iz Švice me podseća na nekog starog pevača iz tamo negde 60-ih ali ne mogu da se setim. Mislim na glas.

 

Sve vreme razmišljam na koga mi liči glasom.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, bilo je i gorih pobednika. 

2 minutes ago, Stiletto said:

Ako su ovo 70% favoriti za pobedu, daj vamo te nuklearke. Pa za ove su Go_A od prošle godine Pučini i Verdi zajedno. 

 

100% pobeđuju 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...