Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Pa dobro, Svajcarac jeste fluke, meni nije jasno ko je glasao za ono, al to ne utice na los nastup Albanke 🙂

 

Uraganke se meni nikad nisu ni svidjale, a i generalno su prosle onako, tanko, posle slicnog hajpa, malo bolje od ove.

 

Za tehnicke probleme mozda nije kriva ni ona ni njen tim, ali to publika gleda kad glasa.


Takodje joj nisu pomogli ni sa izborom isecka koji ide u rekapitulaciji, bas su pustili deo gde je isfalsirala najstrasnije, raspad deo.

Link to comment
Share on other sites

Švajcarac je dobio dosta bodova od žirija, otpevao je odlično, kontam da je kod publike bio pri dnu. Tako da ga je žiri progurao, mislim da je Island isti slučaj. Litvanka je mislim osrednje prošla kod publike. Albananka nije baš izvukla kako teba visoke note, takođe mislim da je napravljen veliki propust kada je pesma kresana sa one verzije u njihovom nacionalnom takmičenju na ovih 3 minuta, dosta isprekidano deluje.

 

Elem, srećno našoj večeras, nadam se što manje iznenađenja. Gledam kladionicu za večeras i očekujem da prvih 7 prođe. Ovi ostali su svi u igri, osim Gruzije, i ne bi me iznenadilo ni da MKD prođe (koja je meni vrlo dobra pesma ako nastupi emotivno kao na onom prvom videu, šteta što nema neki upečatljiv bridge ili key change).

 

Voleo bih da se ovaj iz San Marina provuče, toliko će preterivati u kiču da mu to postaje plus 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na početku je malo nesigurna ali je dobro izvukla pesmu. Nisu loše promene od našeg finala, finiš je bio odličan. E sad očekujemo da vidimo da li će imati isti efekat na strance kao što je imala na nas u dva dana između našeg 1/2 i 1/1. Ako prođe 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...