Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

4 minutes ago, DameTime said:

Ja ne znam zašto ti uopšte gledaš kad ti je takvo mišljenje. Ovo je bukvalno definicija evrovizijskog nastupa 😄 Pravi euro treš zbog kog volimo Eurosong.

 

Ma volim da se zezam 😁 Namerno nisam hteo da odslušam pesme ranije, ovo večeras mi je sefte, baš da bih imao full ugođaj. A kako mi je koja pesma legla, tako sam pisao večeras 😁 Kad nemamo u Srbiji Teri Vogana da komentariše pa da me zabavi, moram sam sebe da zabavljam 😁

 

Mala trivija za vas mlađe. Tokom sedamdesetih Evrosong se osim na TV, prenosio i na radiju. Na TV je komentarisao Oliver Mlakar, a na radiju Milovan Ilić Minimaks. Treba li reći da smo svi gledali TV utišan do kraja, uz uključen radio? 😁

 

(Šatro, bolje stereo sa radija nego mono sa TV-a 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stiletto said:

 

Ma volim da se zezam 😁 Namerno nisam hteo da odslušam pesme ranije, ovo večeras mi je sefte, baš da bih imao full ugođaj. A kako mi je koja pesma legla, tako sam pisao večeras 😁 Kad nemamo u Srbiji Teri Vogana da komentariše pa da me zabavi, moram sam sebe da zabavljam 😁

 

Mala trivija za vas mlađe. Tokom sedamdesetih Evrosong se osim na TV, prenosio i na radiju. Na TV je komentarisao Oliver Mlakar, a na radiju Milovan Ilić Minimaks. Treba li reći da smo svi gledali TV utišan do kraja, uz uključen radio? 😁

 

(Šatro, bolje stereo sa radija nego mono sa TV-a 😄

 

Aha, izvini, nisam uhvatila humor. Verovatno jer ne poznajem baš tvoje pisanje 😅 Čitam i u fazonu sam šta ovaj čovek gleda i zašto gleda ako se pita odakle ovaj treš ovde 🤣

 

Hvala za triviju, simpatično. 😄 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stiletto said:

 

Ma volim da se zezam 😁 Namerno nisam hteo da odslušam pesme ranije, ovo večeras mi je sefte, baš da bih imao full ugođaj. A kako mi je koja pesma legla, tako sam pisao večeras 😁 Kad nemamo u Srbiji Teri Vogana da komentariše pa da me zabavi, moram sam sebe da zabavljam 😁

 

Mala trivija za vas mlađe. Tokom sedamdesetih Evrosong se osim na TV, prenosio i na radiju. Na TV je komentarisao Oliver Mlakar, a na radiju Milovan Ilić Minimaks. Treba li reći da smo svi gledali TV utišan do kraja, uz uključen radio? 😁

 

(Šatro, bolje stereo sa radija nego mono sa TV-a 😄

mislis, ista stvar, samo audio sa radija,  video sa TV:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Par zapazanja.

Lik iz Svajcarske stajling kao ja kad strcim na brzaka da pokupim nesto od kurira, pantalone za odelo i kožna jaša, katastrofa brale gleda te cela Evropa.

Bugarski basista pokusao da odradi pracenje kamere pogledom a napravio facu kao da ima šuljeve.

Ukrajina buduci pobednik, jbg, bas genericka etno fazon Eurovision pesma.

Moldavci, neka Dubioza kolektiv zonfic, uvek volim Moldavce nekako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su utisci potpuno suprotni 😄 Albanija verovatno najgori nastup, ako je ovakva bila i za ziri moze i da ne prodje. Ruku pod ruku sa Austrijom, oni su mi zakucani za poslednje mesto. Letonija pozitivno iznenadjenje za mene definitivno, mislim da prolaze. Holandjanka mi je imala ubedljivo za dve klase ispred svih najbolji nastup veceras. Grcka bas mlako i vokalno osrednje za njene standarde.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stiletto said:

😁 

 

Mala trivija za vas mlađe. Tokom sedamdesetih Evrosong se osim na TV, prenosio i na radiju. Na TV je komentarisao Oliver Mlakar, a na radiju Milovan Ilić Minimaks. Treba li reći da smo svi gledali TV utišan do kraja, uz uključen radio? 😁

 

(Šatro, bolje stereo sa radija nego mono sa TV-a 😄

Ja sam ladno prvo pomislio da ste to radili zbog Minimaks, kontam ko zna sta je izvljivao posle pesama

Link to comment
Share on other sites

Da baČim svoju stručnu procenu. :classic_ninja:

 

1. Grčka - ubedljivo najbolja kombinacija pesme i nastupa.

2. Albanija - izgore stejdž, odlična energija i nastup.

3. Moldavija - soft spot još od seksi saksofoniste 2010. godine, plus volim dobar treš tradicionalE.

4. Letonija - pesma mi se svidela na prvu, dobra energija na stejdžu.

5. Norveška - volim dobar plagijat.

6. Jermenija - od svih smaračkih balada sa nula dinamike, ona je najbolja, uz

7. Portugal

8. Slovenija - slaba sam na 80te.

9. Ukrajina - samo zato što znam da ne mogu da ne prođu, inače krindž.

10. Bugarska ili Litvanija - da popunim mesto.

Link to comment
Share on other sites

Ko je ovaj ? Čujem da publika peva sa njim, verovatno je neki hit mejker u Italiji.

 

Inače su Italijani dosta skromni domaćini, ako ne bude Toto Kotunjo do kraja ispljuvaću ih sve u zbiru 🙂

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Auu stajlinga u Italijana 😉 odmah se setih Malte prošle godine. No na nastupu mi je ok ta crno-bela varijanta.

 

Kod Francuza je ona "plesačica rukama" fan-freaking-tastična. Obratite pažnju u finalu na nju.

 

kladionica je danas žestoko omanula

 

Edited by Klotzen
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Ja sam ladno prvo pomislio da ste to radili zbog Minimaks, kontam ko zna sta je izvljivao posle pesama

Dok je Oliver komentarisao sa šarmom, ali ozbiljno, Milovan se zezao, ali sa ukusom, bez vređanja. Zdravko Čolić taman završio "Gori vatra" a Milovan u stilu "samo da odnesem kofu vode na scenu, izgore nam Zdravko". Ni ne sećam se više precizno, omatorilo se. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mene samo Svajcarska umesto Albanije. Osetio sam da moze da ispadne jer je bas bila ocajna, ali rekoh nece, jedina ovakva tres Turska pesma, to ako je jedina uvek prolazi. Letonija mi je bila hard out ali stvarno su imali bas top nastup. Verovatno najbolji posle Holandjanke. Pa sam ih stavio in, bilo mi je izmedju njih i Islanda koji nisam nekako osetio veceras, a Holandiju jesam, iako mi se Island vise svidja generalno. Svajcarska mi je stvarno nejasna, nije on ni toliko dobar pevac pa da kazes ziri, stajling ocaj, nastup nula, efekti so 2012, bas tanko, ne znam od publike kako moze da se glasa za ovo i pored toga sto je slabo vece. Uglavnom, mislim da ce sedam pesama odavde ici na desnu stranu u finalu, Svajcarac mi je uz Nemca kandidat za fenjer.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Italija je bas prototip lenje zvezde koja tezgari i u fazonu je ja sam zvezda mogu da dolazim pijan i drogiran na nastup i volecete svaku moju pesmu. Pa i pre Evrovizije se maltene nisu sastavili ni vezbali jer su imali koncerte ono bas zero fucks given

Link to comment
Share on other sites

Meni je Brividi stvarno najkvalitetnija pesma u takmičenju, naročito tekstom. Baš odskače od svih. Ali je istina da Italija uopšte nije radila na promociji a i Mahmood-u i Blancu su glasovi toliko istrošeni od koncerata... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...