Jump to content

Finale i mec za trece mesto


Ko osvaja?  

44 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Argentina
      24
    • Francuska
      20
  2. 2. Ko ce zauzeti 3.mesto?

    • Hrvatska
      21
    • Maroko
      23
  3. 3. Ko ce biti proglasen najboljim mladim igracem prvenstva?

    • Enzo Fernandez
      16
    • Josko Gvardiol
      18
    • Neko treci
      10


Recommended Posts

Уживајте господо! Причаћете потомцима да сте гледали највећег.

 

Богиња на најљепши начин, најслађи, да се понадају хејтери.

 

Честитке Кампацу и Вилдози!❤️

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Al da su ljudi bili kao zgroženi, govorili da se blamiramo kad smo pisali da će im i tu poklonit penal. 7 utakmica SPa, u svakoj penal. 

Povraća mi se

Francuzima su svirali 2 penala tako da...Bila su ali mogao je lagano da ne svira 1 da je hteo da gura Argentince...

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je zbog ovog naroda što je četiri godine štedeo i prešao pola sveta, žive fudbal i zaslužili su da se raduju. Luda noć će biti i u Dohi i širom Argentine. :classic_smile: Igrači su mi prilično gadni po ponašanju, ali bili su bolji danas.

 

Mbape je zlo i naopako za protivnike. Opasan igrač, opasan.

  • Like 8
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila najbolja utakmica ikad! Posljedni pokusaj najveceg ikad da uzme jedini trofej koji mu fali i to kakva utakmica. Messi za sva vremena zavrsio bilo kakva poredjenja s Maradonom i svima dokazao da je najveci ikad iako tu odavno nema dileme. S druge strane Kylian Mbappe je pokazao da je danas najbolji igrac svijeta sa osjetnom razlikom u odnosu na ostale i da narednih 5 godina najmanje nece imati ravnog. Ko god da je osvojio bilo bi zasluzeno, epski duel dva fudbalska giganta, najveceg i njegovog nasljednika. Hvala za ovaj mec.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bugl Khan said:

Al da su ljudi bili kao zgroženi, govorili da se blamiramo kad smo pisali da će im i tu poklonit penal. 7 utakmica SPa, u svakoj penal. 

Povraća mi se

 

Ajde brate mili, batali ove komentare. Večeras su prikazali odličan fudbal, koliko god ih ja ne volela i koliko god su igrači prljavi, borili su se do kraja. Gledali smo jedno od najboljih finala u istoriji a ti dođeš i kukaš o vama koji ste igrali sa autobusom ispred gola pola prvenstva. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Odlična tekma, najuzbudljivije finale SP koje sam gledao.

 

Argentinci su prikazali bolji fudbal, pa se može reći da su zasluženo osvojili. Mesi krunisao karijeru, a Martinez heroj finala.

 

Ne bi bilo zasluženo da jajara, ziheras, I neznalica poput Desama ima dve boginje kao trener. Svakako žal za Mbapea koji je povukao kad je trebalo i odigrao odliv u tekmu, ali jbg ne mogu i Mesi on uzeti trofej, a obojica su zaslužili prema pruženom na terenu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zanimljivo vlasnik psg-a je iz katara, a gle cuda on je insistirao i gomilom kesa doveo mesija u psg. i gle cuda finale mesi protiv mbapea, i mesi osvaja sp. potpuno neocekivano.

po meni ono je cist penal kad je dao zuti za simuliranje. ne moze biti cistiji. 

al se ne uklapa u trofej mesiju.

 

na penale, nego kako. kako su i dosli do finala. uz cirkus sudjenje kako i dolikuje najkorumpiranijoj organizaciji u sportu. cestitke naseru i seicima.

i mesiju, eto uzeo je titulu.

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...