Jump to content

Polufinala


Koje finale prizeljkujete?  

61 members have voted

  1. 1. Koje finale prizeljkujete?

    • Argentina - Maroko
      11
    • Hrvatska - Francuska
      8
    • Argentina - Francuska
      29
    • Hrvatska - Maroko
      13


Recommended Posts

Argentina zasluzeno, mislim da Hrvatska nije imala dovoljno goriva jer su vec pre toga odigrali tri utakmice za prolaz,(ako racunamo i Belgiju)i to istrosi ekipu poprilicno u svakom smislu. Argentina ima veci izbor igraca i bez problema su zakrpili izostanke, i naravno imaju igrace koji mogu jednim potezom resiti stvari.

Hrvatska i dalje ima lepu priliku za medalju sto bi bio fantastican rezultat ako uzmemo u obzir sve pokazano, nadam se protiv Francuza za trece mesto, da im se revansiraju za 1998 i 2018.

Siguran sam da Maroko ima svoju sansu sutra i da ce taj mec biti neizvesniji nego ovaj veceras.

Link to comment
Share on other sites

 

14 minutes ago, implant said:

Francuska igra mnogo lepši fudbal od Argentine i nadam se da će ih rastaviti na proste činioce. FRA-ENG, ubedljivo najbolja utakmica turnira, komotno je moglo da bude finale.

 

Baš tako. Toliko sam uživala u toj utakmici da sam priželjkivala produžetke, samo da što duže traje. Odmorih oči. 😄

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najlaksa pobeda Argentine u dosadasnjem toku takmicenja bila je u polufinalu. Martinez verovatno najbolji golman turnira. Mesi  pokazao kolko Gvardiol ne zna kod onog prodora i asistencije. Mnogo bi lepse bilo za fudbal da je polufinale bilo Brazil - Argentina. Kako je Maroko ukrao fudbal tako je i Hrvatska kidnapovala Brazil.  Sve u svemu ubedljivo Argentina i zasluzeno u finalu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da, inace sam poznat kao ljubitelj Francuza.

 

A to za navijanje je nebitno, u jednoj utakmici je sve moguce. Po kvalitetu, ova Argentina je mozda malo bolja od Srbije, u 10 utakmica Francuska bi pobedila tipa 8. Samo treba videti koja ce biti ta u finalu.

 

P.S. Ako bude i Maroko, skroz otvorena utakmica, po kvalitetu, ali ocigledno je negde zapisano da Mesi mora da osvoji, sto sam ja i napisao posle utakmice sa Holandijom.

 

Ako treba i sudije ce sve da urade da bi se to desilo, kao sto ga guraju citavu karijeru.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Hrvatska za malo da završi ponovo utakmicu bez šuta u okvir, ali na stranu sve slažem se da je Argentina na kraju zasluženo, no jel bio penal ono po vama? :smiley33:

 

Mislim razumem da ga je Livaković srušio Alvareza ali to je bilo nakon šuta, nakon traljavog šuta posle koga ništa ne bi bilo. Ne znam stvarno? Nije čista situacija da se lako opredeliš za jedno ili drugo. Ja mislim da ne bi svaki sudija svirao penal onde.

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira je li penal bio ili nije, Argentina potpuno zasluženo dobila. Hrvatska je loše ušla u utakmicu, vjerojatno ispražnjena utakmicom protiv Brazila.

Hrvatska je drugim uzastopnim ulaskom u polufinale debelo premašila očekivanja, na nekim utakmicama imala i sreće, izbacila je Brazil, nekoliko mladih igrača se isprofiliralo i steklo fantastično iskustvo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono što je Hrvatska prodala Brazilu (pusti im loptu, jak blok i kontre) i što se očekivalo da prodaju Argentini na kraju je Argentina prodala njima. Hrvati se apsolutno nisu snašli u tome što oni drže loptu i treba nešto da organizuju. Zagrizli su udicu ko som na bućkalo, primili dva gola na isti način i zbogom ostaj ljubavi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

Da, inace sam poznat kao ljubitelj Francuza.

 

A to za navijanje je nebitno, u jednoj utakmici je sve moguce. Po kvalitetu, ova Argentina je mozda malo bolja od Srbije, u 10 utakmica Francuska bi pobedila tipa 8. Samo treba videti koja ce biti ta u finalu.

 

P.S. Ako bude i Maroko, skroz otvorena utakmica, po kvalitetu, ali ocigledno je negde zapisano da Mesi mora da osvoji, sto sam ja i napisao posle utakmice sa Holandijom.

 

Ako treba i sudije ce sve da urade da bi se to desilo, kao sto ga guraju citavu karijeru.

 

E pretera ga druže, malo bolji od nas samo... How yes no. Jedino su golmani možda barabar, mada mislim da je i Martinez bolji od Vanje.

 

Što se tiče Mesija, prva ga ne volim i smatram teškim folirantom, ali ne mogu mu se osporiti talenat i karijera. Kako je samo izvozao Gvardiola, koji čak nije odigrao ni lošu odbranu... Jeste fudbalski unicorn i s tim se treba pomiriti. Da ima protekciju kod sudija ima kao i svaki superstar u svakom sportu. Ja sam prva mislila da će se progurati finale ARG-POR, i njemu i CR je poslednje prvenstvo, borba za titulu GOAT-a i sl, najgledanije finale u istoriji... No ipak nije tako. Ako Argentina osvoji biće to fair and square protiv verovatno najjače reprezentacije u ovoj deceniji, koliko god se to meni ne dopadalo. A možda prođe Maroko i zajebe ove naše kalkulacije.

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stiletto said:

Ono što je Hrvatska prodala Brazilu (pusti im loptu, jak blok i kontre) i što se očekivalo da prodaju Argentini na kraju je Argentina prodala njima. Hrvati se apsolutno nisu snašli u tome što oni drže loptu i treba nešto da organizuju. Zagrizli su udicu ko som na bućkalo, primili dva gola na isti način i zbogom ostaj ljubavi. 

Hrvatska nije pustila loptu Brazilu. Nije ju trebala pustiti ni Argentini. Tu ne vidim neku grešku veliku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dzoneee said:

Hrvatska za malo da završi ponovo utakmicu bez šuta u okvir, ali na stranu sve slažem se da je Argentina na kraju zasluženo, no jel bio penal ono po vama? :smiley33:

 

Mislim razumem da ga je Livaković srušio Alvareza ali to je bilo nakon šuta, nakon traljavog šuta posle koga ništa ne bi bilo. Ne znam stvarno? Nije čista situacija da se lako opredeliš za jedno ili drugo. Ja mislim da ne bi svaki sudija svirao penal onde.

 

Gledao na YouTube snimak, više puta. Meni se čini da je Alvarez probao da zaobiđe Livakovića sa svoje leve strane, tj. da ono uopšte nije bio šut nego je gurnuo loptu napred, dao sebi for. Pošto je Alvarez gurnuo loptu, Livaković pomera svoju desnu nogu i ukopava se, ulazi Alvarezu u putanju i obara ga.

 

Da li je penal, ja bih rekao da jeste - ali da ga ne bi svakome svirali.

Edited by implant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Bugl Khan said:

Zasluženo na kraju Argentina. Mi nismo stvorili gotovo ništa. Iako ne znam kako bi se sve odvijalo da nije sviran onaj penal. Livaković je zauzeo poziciju čvrsto prije kontakta.

Ja pamtim svako prvenstvo koje sam gledao ko je bio 3. Belgija, Nizozemska, Njemačka, Njemačka, Turska, Hrvatska, Švedska, Italija

To treće mesto je svakako uspeh, ali malo je i baksuzno, pošto evropske ekipe koje osvoje treće mesto uglavnom preskoče naredno EP. To je prekinuto u Rusiji, ali pre toga je jedino Nemačka uspevala da posle osvojenog trećeg mesta na Sp se nađe na narednom EP.

 

Tako da dobro razmislite 😁

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gistro Bančo said:

8553-AE3-D-7-CBD-4850-8942-B38-CB6-A80-ABez zle namjere.  Moramo se malo zezati. 🙂
Nadigrana Hrvatska veceras ali mislim da mogu biti zadovoljni na kraju. 
Modric je zaista odlican..sa ovoliko godina ovako

odigrati prvenstvo..kapa dole. 

Jbg jeste tako. I obrnuto je kad je košarka u pitanju ili Đoković. A šta ćeš to se neće promeniti, rivalstvo će uvek ostati.

 

I Argentinci su krenuli slavlje na stadionu pred njihovu utakmicu sa Holandijom kada je Hrvatska izbacila Brazil. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTime said:

 

E pretera ga druže, malo bolji od nas samo... How yes no. Jedino su golmani možda barabar, mada mislim da je i Martinez bolji od Vanje.

 

Što se tiče Mesija, prva ga ne volim i smatram teškim folirantom, ali ne mogu mu se osporiti talenat i karijera. Kako je samo izvozao Gvardiola, koji čak nije odigrao ni lošu odbranu... Jeste fudbalski unicorn i s tim se treba pomiriti. Da ima protekciju kod sudija ima kao i svaki superstar u svakom sportu. Ja sam prva mislila da će se progurati finale ARG-POR, i njemu i CR je poslednje prvenstvo, borba za titulu GOAT-a i sl, najgledanije finale u istoriji... No ipak nije tako. Ako Argentina osvoji biće to fair and square protiv verovatno najjače reprezentacije u ovoj deceniji, koliko god se to meni ne dopadalo. A možda prođe Maroko i zajebe ove naše kalkulacije.

 

Da Argentina nema Martineza, dzabe bi im bio Mesi, kao ranije dok je bio u prajmu.

 

Ja bih rekao bez preterivanja da je Martinez najbolji igrac Argentine, racunajuci i Mesija tu. Daje neverovatnu sigurnost krs odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Da Argentina nema Martineza, dzabe bi im bio Mesi, kao ranije dok je bio u prajmu.

 

Ja bih rekao bez preterivanja da je Martinez najbolji igrac Argentine, racunajuci i Mesija tu. Daje neverovatnu sigurnost krs odbrani.

 

Pa gledaj, sa ovim se slažem i mislim da je prilično očigledno na ovom SP. Spasio im je kožu nebrojeno puta. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...