Jump to content

Grupa F (Cro, Mor, Bel, Can)


Koja reperezentacija ide dalje?  

34 members have voted

  1. 1. Koja reprezentacija ide dalje

    • Hrvatska
      26
    • Kanada
      6
    • Belgija
      27
    • Maroko
      6


Recommended Posts

Hrvati bas nesigurni u odbrani, svaka lopta koja je zavrsila u 16 je bila sansa, i to ozbiljna.

 

Ali kakve 3 reakcije u nizu. Prvo Livakovic ne zna gde je krenuo, pa Lovren promasuje loptu i onda mrceni Lukaku koji prima loptu na 4 metra od gola.

 

Hrvati bolja reprezentacija i zasluzeno su prosli iako je ovde Belgija morala da da bar jedan gol. Samo su Hrvati propustili odlicnu sansu da nabace sebi vrlo pristojan zreb do SF, ovako bi stvarno bilo cudo da se tamo nadju.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dva najbolja igraca Hrvatske - sreca i Lukaku.

 

Koliko god je Belgija zasluzila da izgubi od Kanade (a nije zbog sudjenja )toliko je Hrvatska danas  zasluzila poraz.Odbrana u poslednjih pola sata meca na nivou C. Zvezde.Samo je Lukaku mogao da napuni mrezu Livaje do vrha.Vrlo,vrlo slabo izdanje vice sampiona .

Link to comment
Share on other sites

Ovako ili onako - najvažnije da smo prošli. Glavni cilj je ostvaren, sad je sve dalje bonus. U Rusiji nam se otvorio i ždrijeb, ovaj put nije, ali sve po zasluzi - u Rusiji smo bili prvi u grupi, sad smo drugi i to je to. Dalje samo opušteno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Vrijeme je da najgori selektor od Sven Gorana Eriksena dobije pedalu. Upropastio jednu od najjacih generacija ikada sa svojim antifudbalom i idejama

Pa,njemu ugovor svakako istice,koliko mi je poznato.

Da je Belgija veceras imala normalnog,koncentrisanog napadaca,ovde bi se druga pesma pevala. Moram reci da sam ocekivao mnogo vise od Hrvatske..preziveli su Belgiju bbukvalno. Da posalju Lukakuu neki lep poklon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Da, na Maroko pa vrvt pobjednika Por-Srb

Cekaj mi smo već u 16F 😁 

Jedna engleska vidovnjakinja je najavila da će Hrvatska ići do kraja. Zvuči ludo. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Pa,njemu ugovor svakako istice,koliko mi je poznato.

Da je Belgija veceras imala normalnog,koncentrisanog napadaca,ovde bi se druga pesma pevala. Moram reci da sam ocekivao mnogo vise od Hrvatske..preziveli su Belgiju bbukvalno. Da posalju Lukakuu neki lep poklon.

Ne, taj ne zasluzuje da ode tako sto mu istekne ugovor. Zasluzuje da dobije pedalu i da ga oblijepe na svakom plakatu i bilbordu kao sramnog selektora i neznalicu. Ovo je kriminal prema fudbalu sta je uradio od Belgije. 

Ljudi su uprkos njemu odolijevali zadnjih godina ali nije bilo nekog da to prepozna i da ga sutne ranije. Belgija je u periodu 2014-2020 bila najjaca reprezentacija na svijetu. Ono na Euru 2016 i SP 2018 je bilo samo maslo ove neznalice. Francuska je bila dublja ali nisu ni izbliza imali toliko igraca u samom prajmu kao Belgija tih godina. 

Just now, bodo said:

Cekaj mi smo već u 16F 😁

Da. Sudbina je 1000% da se nadjemo sa Portugalom u 1/16

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Lukaku se muci sa povredama, prakticno bez utakmica je uleteo na svetsko prvenstvo. 

Mucio se ili ne mucio, nije to pitanje 100% sanse 1 na 1 sa golmanom da pretrci 30m pa da ostanebez daha. Ovo on promasuje vise nego sto daje ali razlika do sada je bila sto je to bilo zastupljenije u klupskom fudbalu. 

@BattleBender zna koliko je ovakvih mrtvih sansi promasio u Utd. Ja ga prozvao crno mece

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ne, taj ne zasluzuje da ode tako sto mu istekne ugovor. Zasluzuje da dobije pedalu i da ga oblijepe na svakom plakatu i bilbordu kao sramnog selektora i neznalicu. Ovo je kriminal prema fudbalu sta je uradio od Belgije. 

Ljudi su uprkos njemu odolijevali zadnjih godina ali nije bilo nekog da to prepozna i da ga sutne ranije. Belgija je u periodu 2014-2020 bila najjaca reprezentacija na svijetu. Ono na Euru 2016 i SP 2018 je bilo samo maslo ove neznalice. Francuska je bila dublja ali nisu ni izbliza imali toliko igraca u samom prajmu kao Belgija tih godina. 

Wilmots je vodio Belgiju na Euru 2016.

 

Dobri su Hrvati bili dok se ne udje u poslednjih 20 metara, imam osecaj da je Sosa imao jedno 17 pogresnih centarsuteva.

 

Nema veze dajte Spaniju da gledamo duel 2 najbolja vezna reda na svetu.

Link to comment
Share on other sites

HRT već 20 min priča kakvo je Gvardiol čudovište. Puštaju usporene klipove kako lik od 20 godina domiira Belgijance

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Dajte Kevinu Watford da nam pokaze klasu

nisi fer. jednom kad smo ga ostavili samog je složio sranje. al naravno da je lakše sa Bernardom, Rodrijem i Gundoganom

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Wilmots je vodio Belgiju na Euru 2016.

 

Dobri su Hrvati bili dok se ne udje u poslednjih 20 metara, imam osecaj da je Sosa imao jedno 17 pogresnih centarsuteva.

 

Nema veze dajte Spaniju da gledamo duel 2 najbolja vezna reda na svetu.

On? Izvinjavam se neznalici Martinezu. Ko mu dade taj posao onda? On je dobio posao u Belgiji nakon one epizode u Evertonu? O moj Boze.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

Hrvati najveći useri u istoriji fudbala.

 

ljudi su u finale sp usli na penale preko danske, na penale preko rusije, i u produzetku protiv engleske. bukvalno jednu vrhunsku tekmu odigrali (protiv arg) i eto ih u finalu.

sad nista protiv maroka, nalupali ipak preskromnu kanadu i belgija koja ima losu atmosferu i nije u formi. i onda jos i protivnik promasi dva zicera. onaj drugi kao da nije hteo da da gol, qrcem je mogao dati. mislim da je ceo stadion video gol i on bukvalno ko drvo samo je odbio. ^^

ne kazem da nemaju kvalitet, ali dva puta na penale i sad ovo... koliko ih losa krama prati u basketu toliko ih ovde vile nose...

 

opet ovakvi nikakvi belgijanci nisu ni zasluzli da prodju. vidi se da je hemija u timu 0. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...