Jump to content

Grupa D (FRA, AUS, DEN, TUN)


Ko prolazi dalje?  

32 members have voted

  1. 1. Ko prolazi dalje?

    • Francuska
      31
    • Australija
      4
    • Danska
      28
    • Tunis
      2
  2. 2. Za koga cete navijati u grupi?

    • Francuska
      6
    • Australija
      3
    • Danska
      20
    • Tunis
      3


Recommended Posts

On 11/19/2022 at 12:51 PM, Green23 said:

Kakvo odlično EP? Samo su im se poklopile kockice. Prošli grupu sa jednom pobedom, u 1/8 i 1/4 igrali protiv najlakših protivnika u tim rundama, samo meč sa Englezima je manje više iznenađenje. 

Ovo sam napisao na drugom topiku. Ne znam što ste toliko razočarani sa njima. Jedine dve utakmice od EP do danas, koje su dobro odigrali, su protiv Francuza u Ligi nacija. Imali su prelaku grupu u kvalifikacijama za SP, od Hrvatske lako gubili u LN. 

Link to comment
Share on other sites

Simpaticni su Tunizani, ali ne bi bilo fer da su prosli ovako, bilo je ovo dosta jajarski od Francuske.

Stoji poredjenje sa nasom grupom, ali cini se da Brazil ipak ima najvecu rotaciju na prvenstvu i da je Tunis ozbiljniji od Kameruna. A i nekako mi ne ide za Brazilce da se zajebavaju na SP, tu ce gristi ko god da bude igrao, mada postoji primer iz '98.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AgroLaki said:

wtf je ovo. ovo se racuna kao aktiviranje iz opsajda?

 

Ne, ovo nije moglo tako da se sudi po mom mišljenju. Ja bi rekao da je jedini razlog mogao biti da je lopta ovde bila upučena Griezmannu in the first place. Mada jeste baš komplikovana situcija, tako da bi voleo čuti analitičare šta kažu

 

Btw, svaka čaast australcima. Mislim da je retko ko očekivao njihov plasman dalje.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Nicklord said:

Po novom pravilu batica što je udario glavom nije imao kontrolu nad loptom zbog guranja sa napadačem i njegov udarac se ne računa kao restartovanje igre. Kaže tako bar neki sudija iz Austrije. Ko hoće nek lista pravila 😄

 

To bi onda značilo da se ide iz jedne krajnosti u drugu sa pravilima. Imamo onaj slučaj Mbappeja (?) u ofsajdu pre par godina, kojeg je poništio defanzivac, koji je promašio loptu, ali je kao imao nameru da igra sa njom. A sad ovaj koji čistu loptu izbija glavom nazad, ne resetuje napad. Svašta...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...