Jump to content

Grupa D (FRA, AUS, DEN, TUN)


Ko prolazi dalje?  

32 members have voted

  1. 1. Ko prolazi dalje?

    • Francuska
      31
    • Australija
      4
    • Danska
      28
    • Tunis
      2
  2. 2. Za koga cete navijati u grupi?

    • Francuska
      6
    • Australija
      3
    • Danska
      20
    • Tunis
      3


Recommended Posts

5 minutes ago, Drug Crni said:

Jos jedan dokaz koliko je poslednje izdanje Lige nacija bilo vazno najvecim reprezentacijama..ili bar vecini. Francuzi su tamo dva puta izgubili od Danaca. Ovde gde je ulog mnogo veci,tu ce upisati trijumf ocito

To tupavo takmicanje treba ukinuti, jer osim icrpljavanja fudbalera ne vodi nicemu. Finale Vels i Ukrajina, odlican pokazatelj koliko je vodecim ekipama stalo do plasmana.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Issey said:

 

A oni su pomeli nas 3-0, jedini put sa Piksijem (pored Brazila), da nas je neko baš oduvao sa terena...

U prijateljskoj. Ne znam kakva vam je postava bila, koji termin (koja tekma u nizu) itd. Ali imali su opasan niz do nas. Da budem iskren, nisam stigao do klade stavit na njih u Kopenhagenu. 25 eura sam uštedio. Znači sabili smo ih. Rutiniranje kao neke Slovačke.

Link to comment
Share on other sites

Francuska i definitivno opravdala ulogu favorita. Oba meča su odigrali vrlo dobro, ima tu još prostora da napreduju, Mbape je u odličnoj formi za razliku od EP. Jedino nemam poverenja u te špiceve njihove, Žiro prvu odličan danas prosečan. Tiram nije pokazao ništa, osim oca na tribinama. Grizman što je stariji to bolji, Dembele igra odlično ....

Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2022 at 7:00 PM, DJORDJE said:

To tupavo takmicanje treba ukinuti, jer osim icrpljavanja fudbalera ne vodi nicemu. Finale Vels i Ukrajina, odlican pokazatelj koliko je vodecim ekipama stalo do plasmana.

Zaboravio sam da odgovorim.
Takmicenje mozda jeste "tupavo",ali opet mislim da je bolje od besmislenih prijateljskih utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...