Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

11 minutes ago, Barkley#34 said:

Možda samo želi da smiri javnost ako odigramo zaj meč preko one stvari, da ne nastane nervoza. Cenim da želi da se na toj utakmici svi istrče i priviknu na vreme i okruženje a da ga boli uvo za kvalitet igre.

Jako je bitno i da se u Srb ne krene sa standardnim fatalizmom i kukanjem posle euforije ukoliko nas Brazil ubedljivo resi jer su nam objektivno za prolaz bitnije utakmice sa Svajcarskom i Kamerunom. Sa Brazilom sta uradimo, uradimo. Ipak su prvi favoriti za osvajanje, te bi i bod bio ogroman uspeh. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je osmislio da se igra ta utakmca ali je totalno nepotrebna, inače ja sam mišljenja da nama odgovara ovo što nema odmora pa posebnih priprema za SP, pogotovo nam odgovara što ekipa neće biti blizu Srbije a tamo bi trebalo da što manje imaju kontakt sa našim ljudima 

Link to comment
Share on other sites

Esencijalno za uspeh je držati igrače podalje od “domaće javnosti”. 
Inače, mislim da će biti bas kvalitetno svetsko prvenstvo jer igrači dolaze iz punog ritma igranja sredinom sezone. Možda je trebao još koji dan pauze za odmor mada nama odgovara sto igramo poslednji. Svi dolaze spremni i željni uspeha očekujem da gledamo dobar fudbal. Jedva cekam i bas se radujem 😀

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno ali istinito - optimista sam upravo zbog nekoliko ispunjenih preduslova:

 

1. Pripreme nisu odrađene u Beogradu, tačnije nije bilo klasike malo teren malo splav, šta više odrađene su u svojim klubovima što će reći da bi makar fizički morali biti potpuno spremni;

 

2. Nisu čak ni došli u BG na duže - tu su bukvalno dan i pale;

 

3. U Kataru neće moći da bude toliko bahanalija. Jeste da je i tamo moguće svašta ukoliko imaš novca i status, ali ovo je Svetsko prvenstvo, biće i bogatijih i moćnijih koji će želeti isto a upravo zbog njih će i kontrola biti malo pooštrena.

 

4. Nema ni brda naših novinara, nema različitih mućkova koji se muvaju oko reprezentacije.

 

5. Nema ni nekih teških povreda koje su nam nosioce definitivno izbacile sa SP.

 

Dakle, svi nefudbalski uslovi i onaj najvažniji fudbalski su ispunjeni. Sad samo hrabro i u kost pa šta bude

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Jako je bitno i da se u Srb ne krene sa standardnim fatalizmom i kukanjem posle euforije ukoliko nas Brazil ubedljivo resi jer su nam objektivno za prolaz bitnije utakmice sa Svajcarskom i Kamerunom. Sa Brazilom sta uradimo, uradimo. Ipak su prvi favoriti za osvajanje, te bi i bod bio ogroman uspeh. 

 

Već smo imali sličnu situaciju na SP 1990. kad su nas Nemci (budući osvajači) nakantali 4:1 u prvoj utakmici, novine i TV vrištale ko Damjanov zelenko, onda pobedii Kolumbiju i UAE, dalje znate...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stiletto said:

 

Već smo imali sličnu situaciju na SP 1990. kad su nas Nemci (budući osvajači) nakantali 4:1 u prvoj utakmici, novine i TV vrištale ko Damjanov zelenko, onda pobedii Kolumbiju i UAE, dalje znate...

Imamo i zajednickog imenitelja za ovu i tadasnju generaciju,pa neka se ponovi rezultat 🙂

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dzep said:

Neverovatno ali istinito - optimista sam upravo zbog nekoliko ispunjenih preduslova:

 

1. Pripreme nisu odrađene u Beogradu, tačnije nije bilo klasike malo teren malo splav, šta više odrađene su u svojim klubovima što će reći da bi makar fizički morali biti potpuno spremni;

 

2. Nisu čak ni došli u BG na duže - tu su bukvalno dan i pale;

 

3. U Kataru neće moći da bude toliko bahanalija. Jeste da je i tamo moguće svašta ukoliko imaš novca i status, ali ovo je Svetsko prvenstvo, biće i bogatijih i moćnijih koji će želeti isto a upravo zbog njih će i kontrola biti malo pooštrena.

 

4. Nema ni brda naših novinara, nema različitih mućkova koji se muvaju oko reprezentacije.

 

5. Nema ni nekih teških povreda koje su nam nosioce definitivno izbacile sa SP.

 

Dakle, svi nefudbalski uslovi i onaj najvažniji fudbalski su ispunjeni. Sad samo hrabro i u kost pa šta bude

Sve stoji, sem ovo pod 5.

Brine što je Mitrović na štakama, to nikako nije dobar znak, ali nikako.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Sve stoji, sem ovo pod 5.

Brine što je Mitrović na štakama, to nikako nije dobar znak, ali nikako.

 

Pa ako bude imao slomljeno stopalo, onda jbg, šta ćemo, moraće Vlahović da povuče. Uostalom, možda ja nisam u pravu, ali mislim da za svakoga imamo kakvu takvu zamenu, ali ako bi se nešto (pu pu ne daj Bože) desilo Tadiću, e to bi bio maler za koji ne vidim rešenje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dzep said:

 

Pa ako bude imao slomljeno stopalo, onda jbg, šta ćemo, moraće Vlahović da povuče. Uostalom, možda ja nisam u pravu, ali mislim da za svakoga imamo kakvu takvu zamenu, ali ako bi se nešto (pu pu ne daj Bože) desilo Tadiću, e to bi bio maler za koji ne vidim rešenje 

Nemam pojma, svaka čast Vlahoviću, ali po meni je Mitar jedan od motora ove reprezentacije i stvarno bi bio veliki gubitak da ne može da igra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

Neverovatno ali istinito - optimista sam upravo zbog nekoliko ispunjenih preduslova:

 

1. Pripreme nisu odrađene u Beogradu, tačnije nije bilo klasike malo teren malo splav, šta više odrađene su u svojim klubovima što će reći da bi makar fizički morali biti potpuno spremni;

 

2. Nisu čak ni došli u BG na duže - tu su bukvalno dan i pale;

 

3. U Kataru neće moći da bude toliko bahanalija. Jeste da je i tamo moguće svašta ukoliko imaš novca i status, ali ovo je Svetsko prvenstvo, biće i bogatijih i moćnijih koji će želeti isto a upravo zbog njih će i kontrola biti malo pooštrena.

 

4. Nema ni brda naših novinara, nema različitih mućkova koji se muvaju oko reprezentacije.

 

5. Nema ni nekih teških povreda koje su nam nosioce definitivno izbacile sa SP.

 

Dakle, svi nefudbalski uslovi i onaj najvažniji fudbalski su ispunjeni. Sad samo hrabro i u kost pa šta bude

Bukvalno će svaka redakcija imati po 2 ili 3 novinara/snimatelja tamo

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Green23 said:

Bukvalno će svaka redakcija imati po 2 ili 3 novinara/snimatelja tamo

 

Nesrećno sam se izrazio, moja greška, mislio sam na to da medijski pritisak neće biti takav kao da se recimo igra u nekoj Nemačkoj ili Francuskoj, gde stvarno ne bi moglo da se živi od onoga što ja nazivam estradnim novinarstvom...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, L' Imperatore said:

 

Zašto? Ovo nije provokativno pitanje, več me stvarno zanima detaljnije tvoje mišljenje zašto sa 352 nemože da se napadnu njihovi bekovi.

 

Pošto kao što su mnogi več napisali, tu formaciju igramo več duže vreme. A moj neki dojam je da nismo bili bezopasni po tim bočnim pozicijama. Uprkos mnogim defanzivnim zadatcima koje imaju ti igrači, mnogo se ubacuju napred i stvaraju pometnju. 

A Tadić i SMS su neki lutajuči kreatori, koji vole da odu na stranu i kroz pas igru naprave višak na krilu.

 

 

Jbt, Italija uopšte nije na prvenstvu...

Mogu se napast njihovi bekovi. Ali Brazil će na svakom boku imati beka i krilo. Srbija će imati po jednog wingbacka. Tako da ta se može igrati ta formacija. Ali nije najbolja za iskorištavanje njihovih najslabijih igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Mogu se napast njihovi bekovi. Ali Brazil će na svakom boku imati beka i krilo. Srbija će imati po jednog wingbacka. Tako da ta se može igrati ta formacija. Ali nije najbolja za iskorištavanje njihovih najslabijih igrača.

 

Ako se igra sa 1 spicem tu imas 2 ofanzivna vezna, Tadica i jos jednog. Oni se dosta izvlace na bok iz drugog plana i dupliraju sa wingovima. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sad teh shvatih da je bezveznjakovic Mladenovic usao u avion za Katar. Steta zbog Risticeve male minutaze,jer okean deli njih dvojicu. Nisam srecan ni sto Jovic putuje,ali em nemamo boljeg treceg spica, em su sanse da ce treci napadac mozda biti i veci protagonista od ocekivanog. Inace mi se bukvalno ogadio..kao fudbaler mi deluje izuzetno los karakterno..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...