Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

1 hour ago, McLeod said:

I ja imam dilemu Mitrovic ili Veljkovic. Voleo bih da to bude Veljkovic.

 

Imam dilemu i oko veznog reda, voleo bih ovako nesto da vidim:

 

 

Screenshot_1.jpg


I meni se Ilic jako svidja kao igrac ali em je Lukic stvarno zasluzio posle ovog ciklusa startnu postavu em mu Piksi ocigledno mnogo veruje kao igracu.

Link to comment
Share on other sites

Lukic kao nije skroz spreman za sad, ali moguce je da ce igrati upravo on.

41 minutes ago, СтелаРоса said:

Mislis da ce Lazovic igrati pre Zivkovica? Bio je povredjen i propustio prethodne utakmice reprezentacije, a i kada nije bio povredjen nije mi delovalo da ima zacementirano mesto. Mada bih ga ja svakako uvek izabrao pre Zivkovica jer je pravi profil igraca za tu poziciju.

 

Ne znam, nadam se da hoce. Zivkovic je epic fail na tom mestu, pogotovo protiv Brazila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta zavisi i od toga zeli li Piksi da ima 2 klasicna zadnja vezna. Lukic je defanzivno bolji od Gudelja. Sam Gudelj na toj poziciji mi nije realan. Ilic je isto bio povredjen i malo je igrao. 

 

Zivkovic sigurno pocinje, sto je lose po mom misljenju. 

 

Svakako Vlahovic u 11 i obavezno sa 1 spicem. Moramo napadati njihove bekove sto vise.

Kvota na Brazil 1.45, a na Svicu 1.7

Link to comment
Share on other sites

Naši deluju dobro i imamo razloga za optimizam ali realno gledano Brazil je kompletnija i dosta kvalitetnija ekipa. Meni je samo bitno da dobro odigramo, možda to neće biti dovoljno protiv Brazila ali za ostale dve tekme hoće. Iz rada i dolazi dobra igra a iz nje pobede. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Profesor said:

Ja se samo plasim da ako budu Gudelj i Lukic zajedno, a desno Zile, da necemo moci da iznesemo loptu. A isto se plasim ako budu Gudelj i SMS da ce da duva promaja. 

Kako god okreneš ostaje tu da se plašiš😁 nije loše da se ima i određena doza straha od protivnika ali je vrlo loše plašiti se igrača iz tima za koji navijaš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...