Jump to content

Grupa E (ESP, CRC, GER, JPN)


Grupa E  

38 members have voted

  1. 1. Ko prolazi dalje?



Recommended Posts

Ovo je fudbal!

Japanci su na pocetku drugog bili na konopcima,pa onda neshvatljivi promaseni ziceri Nemaca i fantasticne odbrane Gonde.

I odlicne izmene selektora Japana.I Doan i Asano su doneli novu dimenziju u napadu i gle cuda,njih dvojica strelci.

Jednostavno Flik mora da shvati da Miler i Haverc uopste ne mogu zajedno,pogotovo ovaj drugi na poziciji spica.

Edited by Polivalentni Stevica
Link to comment
Share on other sites

Jebi se gmazura.

 

Cestitke Japanci, svaka im cast. deluje mi kao da su 15cm u proseku nizi, neverovatno mi je da GER nista nije uradila iz kornera. 

Koliko je visok onaj mali napadac sto je dao gol iz ofsajda, kad rekose da ima 25 godina, a izgleda kao da ima 40. 

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo posteno, ovo je verovatno najkvalitetnija ekipa Japana u istoriji. Nekad su imali Nakatu i nista, sad su solidno popunjeni svuda, plus su polivalentni i takticki potkovani. Naravno, ozbiljna repka treba uvek da ih dobije na snagu i visinu, pogotovo Nemci ali desava se i ovo. Odradili su ih kako Nemci obicno dodju do preokreta, borbom do kraja. Nemci isuvise malokrvni.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, berti said:

Kad Ridiger maršira...

 

Ovo je i meni odma palo na pamet. Na 1-0 se krevelji i mangupira, kao nemože mu ovaj ništa u sprintu. Posle mu munuše dva komada...

 

21 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Ovo je fudbal!

Japanci su na pocetku drugog bili na konopcima,pa onda neshvatljivi promaseni ziceri Nemaca i fantasticne odbrane Gonde.

I odlicne izmene selektora Japana.I Doan i Asano su doneli novu dimenziju u napadu i gle cuda,njih dvojica strelci.

Jednostavno Flik mora da shvati da Miler i Haverc uopste ne mogu zajedno,pogotovo ovaj drugi na poziciji spica.

 

Ja sam iskreno mislio da pravi grešku, jer mi je onaj Maeda izgledao najopasnije kod njih.

 

19 minutes ago, AgroLaki said:

Jebi se gmazura.

 

Cestitke Japanci, svaka im cast. deluje mi kao da su 15cm u proseku nizi, neverovatno mi je da GER nista nije uradila iz kornera. 

Koliko je visok onaj mali napadac sto je dao gol iz ofsajda, kad rekose da ima 25 godina, a izgleda kao da ima 40. 

 

Još čovek kad je izlazio iz igre, okrenuo se prema terenu i priklonio. Kao pravi samuraj 😄

 

4 minutes ago, McLeod said:

Ako cemo posteno, ovo je verovatno najkvalitetnija ekipa Japana u istoriji. Nekad su imali Nakatu i nista, sad su solidno popunjeni svuda, plus su polivalentni i takticki potkovani. Naravno, ozbiljna repka treba uvek da ih dobije na snagu i visinu, pogotovo Nemci ali desava se i ovo. Odradili su ih kako Nemci obicno dodju do preokreta, borbom do kraja. Nemci isuvise malokrvni.

 

Ja iskreno nisam imao taj dojam. Štaviše, izgledali su mi kao jedna od skromnijih ekipa Japana, koju sam gledao na prvenstvima. Svaka čast za borbu i nepopustljivost. Ali nekog pravog kvaliteta ovde nema.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, McLeod said:

Pa ne znam koja ti je bolja? Mozda se ja ne secam, ali uvek su imali 2-3 dobra igraca i rupe pogotovo u odbrani i sredini. Sad nije tako strasno.

 

Pa šta ja znam, one ekipe sa Hondom, Nagatomom u prajmu, Kagawa, Hasebe i ostali veznjaci iz Bundeslige. Pre toga Shunsuke Nakamura i Kazuyoshi Funaki... Meni su te ekipe bile bolje od ove.

 

Ali ajde, imaju još šansi da pokažu da nisam u pravu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa šta ja znam, one ekipe sa Hondom, Nagatomom u prajmu, Kagawa, Hasebe i ostali veznjaci iz Bundeslige. Pre toga Shunsuke Nakamura i Kazuyoshi Funaki... Meni su te ekipe bile bolje od ove.

 

Ali ajde, imaju još šansi da pokažu da nisam u pravu.

 

Meni definitivno nisu, to su te, 2-3 dobra igraca, gde po pravilu neko podbaci/rovit/povredjen na takmicenju, primaju smesne golove, odbrana je tragedija.

 

Drugo, mislim da je ova sredina koju sada imaju kompaktnija i bolja od te prvopomenute, iako mozda nisu toliko velika imena. Endo na primer je level tih pomenutih, igra godinama na visokom nivou u Bundesligi. Kamada u Frankfurtu.

 

Bukvalno je vrlo slican cak i na papiru taj individualni kvalitet u veznom redu, samo mi se cini da su ovi bolje uigrani i bolje se dopunjavaju.

 

P.S. Funaki je ski skakac 😄 Mozda mislis na Suzukija.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Meni definitivno nisu, to su te, 2-3 dobra igraca, gde po pravilu neko podbaci/rovit/povredjen na takmicenju, primaju smesne golove, odbrana je tragedija.

 

Drugo, mislim da je ova sredina koju sada imaju kompaktnija i bolja od te prvopomenute, iako mozda nisu toliko velika imena. Endo na primer je level tih pomenutih, igra godinama na visokom nivou u Bundesligi. Kamada u Frankfurtu.

 

Bukvalno je vrlo slican cak i na papiru taj individualni kvalitet u veznom redu, samo mi se cini da su ovi bolje uigrani i bolje se dopunjavaju.

 

P.S. Funaki je ski skakac 😄 Mozda mislis na Suzukija.

 

Ma ne. Nego kad sam krenuo da nabrajam imena, reko da bacim jedan curveball, da vidim ko spava. Prvo krenuo da napišem Daiki Ito, ali to mi je prečesto japansko ime, možda i jeste neki igro za Bochum ili tako nešto. Noriaki Kasai je bio too obvious. Pa sam tako redom došao do Funakija. 😄

 

Svaka čast, uhvatili ste me u ofsajdu haha

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ma ne. Nego kad sam krenuo da nabrajam imena, reko da bacim jedan curveball, da vidim ko spava. Prvo krenuo da napišem Daiki Ito, ali to mi je prečesto japansko ime, možda i jeste neki igro za Bochum ili tako nešto. Noriaki Kasai je bio too obvious. Pa sam tako redom došao do Funakija. 😄

 

Svaka čast, uhvatili ste me u ofsajdu haha

 

 


:roflmao:
 

Funaki moj omiljeni skakač, morao sam znati 😁

Edited by gledan van, ludilo 1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Drago mi je zbog pobede Japanaca. Sad im je potrebna samo pobeda protiv Kostarike. Još jedna pozitivna stvar po njih je što nemaju nijedan žuti karton, čini mi se da prošli put nisu prošli grupu zbog kartona.


Ne, prošli su oni grupu na prošlom SP a ne Senegal zbog kartona. Teoretski se može dogoditi da ako Kostarika izgubi sve a Nijemci dobiju Španjolce i Španjolci Japance da budu 3 ekipe sa po 6 bodova pa bi onda odlučivala bolja gol razlika (to se prvo gleda, ne međusobni susreti).

Tako da ni 6 bodova možda ne bude dovoljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...