Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori


Recommended Posts

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Ništa, onda da vas banujemo lepo i to je to. :classic_biggrin:

 

Ako se ne uspete nakaniti da otvorite celu grupu možete da dogovorite sa onim ko to bude radio da napišete neki bolji tekst o Hrvatskoj a taj drugi da pokrije ostale ekipe i tehničku pripremu.

Ovo može. Ajd da ne budem baš pizda, napisat ću tekst o nama. Ko bude radio grupu mu pošaljem. Samo da vidim kako izgleda kad netko napravi prvu grupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Nije F rezervirana. Sad najozbiljnije kažem; ako se nekome radi F, slobodno nek radi. jer se nnama ne radi, jbg. Možda nije fer, al takvi smo nas 3 očito, ljenčine.

Slušaj ili otvaraj ili šaljemo Italijane na SP umesto vas 😆.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Bugl Khan said:

Ovo može. Ajd da ne budem baš pizda, napisat ću tekst o nama. Ko bude radio grupu mu pošaljem. Samo da vidim kako izgleda kad netko napravi prvu grupu.

Ako vec ne znas ili ne mozes.Posaljes modu sa fudbala materijal pa ce on otvoriti.Ti samo ostavis post a moderator ce ti editovati i ubaciti materijal u tvoj post.I eto ga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Don Juan said:

Sad si ti na redu, čovek izabrao 🙂

Ja..sta preostane.

Stvarno zelim da ljudi koji su zainteresovani da otvore teme imaju i neku mogucnost izbora - da odaberu grupu koja im (naj)vise odgovara,koja sadrzi atraktivnije ili reprezentacije koje vise prate..pa da ce im to onda olaksati pisanje..

Stoga sam sasvim u redu da otvorim ono sto niko nije uzeo,a mogu i dve,tri grupe ako bas nikog vise ne bude bilo da se javi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Radonja said:

Ako vec ne znas ili ne mozes.Posaljes modu sa fudbala materijal pa ce on otvoriti.Ti samo ostavis post a moderator ce ti editovati i ubaciti materijal u tvoj post.I eto ga.

 

Ma nije da ne znam napisati post (objasnio mi MC za slike, što nisam znao), nego mi se ne da. Al pošto smo već tu na forumu, napisat ću za Hrvatsku (jer to, jbg, znam) i poslati forumašu koji bude radio tu grupu (ako bude htio). Tako smo se zadnje dogovorili. O Maroku i Kanadi nemam pojma (osim da trabunjam kako su Zyech i Davies među najboljim igračima, kako su obje momčadi neugodne i kako je vaha opet dobio pedalu prije SP), i to stvarno nemam vremena istraživati. Mislim, nije da je bilo kome dužnost, al ono, osjećam neku obavezu bar to napisati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

prijavicu se u rezervnu vojsku🙂 mogu jedino G (samo cu morati na Kamerunu da poradim ostale 3 repke sam ok) ako potrebno mogu nekoga koji ce imati 2-3 grupe rasteretiti. A sema mi je Istorija, Raspored, Sastav, Glavne zvezde i karakteristike, Ocekivanja

Edited by sassha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2022 at 10:01 AM, McLeod said:

Za komsije, posto mi se svidja njihov tim i kako igraju, mogu i ja da odradim njihovu grupu i iskreno prognoziram ponovnu borbu za titulu. Pa ako zele to, ja sam za.

Ja sam za. Nemam ništa protiv. Ako ti treba kakva pomoć, pitaj, pošaljem ti što ti treba, mišljenje, prvih 11, bilo što, Ovi što bacaju uroke se ne sjećaju 2018. ja pamtim da si rekao nakon skupine da idemo do kraja. prije Engleza si rekao, karikiram "opusti se i gledaj". Možda bi i ovako došli do finala, pa si nam uzeo boginju, ne možemo znati. Ali što se tiče HR repke, samo naprijed Mc.
 

A ako opet odemo do finala, želim da se 100 najboljih pi...a doseli u soliter.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...