Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori


Recommended Posts

15 hours ago, Bugl Khan said:

ja nisam ubro foru

 

 

Kolega dragi, vidim da ti nije jasno čim si podržao Meka u njegovom prijedlogu da otvori našu grupu. Ti si aktivan manje-više samo na nogometu pa ni ne znaš koliko je ta 2018. i njegova prognoza našeg učinka na SP-u u stvari anomalija, iznimka koja potvrđuje pravilo. A pravilo? Pravilo je da čovjek ukopa svakoga kome predviđa blistavu budućnost/veliki uspjeh na nekom natjecanju. Tako je npr. zaslužan za renesansu španjolskog sporta u zadnjih 15 godina. Čovjek je 2010. rekao da Španjolci neće proći grupu na SP. Rezultat - Španjolska osvaja SP bez i jednog primljenog gola u KO fazi. I takvih primjera je masu. Misliš da je Čilić slučajno osvojio US Open? Pretpostavljam da nisi čuo za Felixa Augera Aliassimea. Ne brini, ni nećeš. KK Radnički Kragujevac je nekoć bio stabilan ABA ligaš, gdje je sada? (ovo ne znam da li je njegovo maslo ali ništa me ne bi iznenadilo :classic_biggrin:). Jedino što je jasno je da je Federer najveći igrač svih vremena kad je uspio osvojiti toliko toga usprkos Mekovom navijanju za njega :classic_biggrin:

 

P.S. Nisam smrtno ozbiljan, moram malo po Meku, šta ću, takav sam :classic_biggrin:

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

 

 

Kolega dragi, vidim da ti nije jasno čim si podržao Meka u njegovom prijedlogu da otvori našu grupu. Ti si aktivan manje-više samo na nogometu pa ni ne znaš koliko je ta 2018. i njegova prognoza našeg učinka na SP-u u stvari anomalija, iznimka koja potvrđuje pravilo. A pravilo? Pravilo je da čovjek ukopa svakoga kome predviđa blistavu budućnost/veliki uspjeh na nekom natjecanju. Tako je npr. zaslužan za renesansu španjolskog sporta u zadnjih 15 godina. Čovjek je 2010. rekao da Španjolci neće proći grupu na SP. Rezultat - Španjolska osvaja SP bez i jednog primljenog gola u KO fazi. I takvih primjera je masu. Misliš da je Čilić slučajno osvojio US Open? Pretpostavljam da nisi čuo za Felixa Augera Aliassimea. Ne brini, ni nećeš. KK Radnički Kragujevac je nekoć bio stabilan ABA ligaš, gdje je sada? (ovo ne znam da li je njegovo maslo ali ništa me ne bi iznenadilo :classic_biggrin:). Jedino što je jasno je da je Federer najveći igrač svih vremena kad je uspio osvojiti toliko toga usprkos Mekovom navijanju za njega :classic_biggrin:

 

P.S. Nisam smrtno ozbiljan, moram malo po Meku, šta ću, takav sam :classic_biggrin:

 

 

Ma znam to za prognoze. Kome prognozira uspjeh, taj je najebao. Ne znam sve prognoze, i koga je sve zakopavao na košarci i tenisu, niti kolike je karijere uništio. Al 2018. je bilo suprotno. Tako da nemam ništa protiv da otvori i za 2022.
A i ne vjerujem u ta forumska čarobiranja. Ipak čuvam zagrebačku čast, katoličku crkvu, i Hrvatsku. 😎
EDIT: gif nisam ubrao, jesam Mekove kletve

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bugl Khan said:

EDIT: gif nisam ubrao, jesam Mekove kletve

 

 

Spoiler

Ma to ona vjeverica iz Ice Agea što ljubomorno čuva svoj žir tj. stalno ide za njim pa me nekako asociralo na našu repku (koju ljubomorno "čuvamo") i sad se najednom na nas/nju sruči lavina nakon onog Mekovog komentara :classic_biggrin:

 

Edited by gledan van, ludilo 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Moja stize, veceras mozda, mada ce pre biti sutra 🙂  Ako bude i tada. 😄 

A ako ne, sto je verovatnije, onda ce u cetvrtak-petak. Ne kazem koji, jedan od narednih. Sigurno.

 

Bez zezanja, zavrsavam je 😉  

Ako ne bude za ovo SP biće za sledeće 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, da spasim komsije 😄 Ako moze neko da preuzme od mene njihovu grupu, izvinjavam se, dosta stvari mi je iskrslo ove nedelje. Ako bas niko nece moci odradicu nadam se za vikend, ali bilo bi dobro ako bi neko preuzeo obavezu.

 

Izvinjavam se jos jednom.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Ljudi, da spasim komsije 😄 Ako moze neko da preuzme od mene njihovu grupu, izvinjavam se, dosta stvari mi je iskrslo ove nedelje. Ako bas niko nece moci odradicu nadam se za vikend, ali bilo bi dobro ako bi neko preuzeo obavezu.

 

Izvinjavam se jos jednom.

Dobrovoljci?

 

edit. gledan van, ludilo vidim da je tu, tako da...

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

Hahaha, a jesan ali spreman za kvalitetno otvaranje grupe nisan, e.

 

😁😁

 

Ovo mi je oduvek bilo ultrasimpatično kod Dalmatinaca...

 

Ima onaj vic kao razgovaraju dvojica i jedan pita drugog

"Jesi kupia kola" 

"Jesan"

"A koja si kola kupia"

"Nisan"

"Pa jesi kupia kola ili nisi kupia kola"

"Pa jesan kažem ti"

"Pa koja si kola kupia"
" Pa Nisan kažem ti"

:classic_biggrin:

 

 

Izvinjavam se na digresiji...samo nastavite  

 

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Imam drugara sa kojim sam nekad davno igrao Smajt, iz Dalmacije, manje mesto zaboravih kako bese se zove.

 

Uvek je bilo nekih komicnih situacija kad krene da prica brze "dalmatinski" pa ga ne razumemo, pa onda on krene jeste kad nas napadaju ima da razvlacim kao vi, svi smo mrtvi dok izgovorite recenicu 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Ding Hao said:

 

Ovo mi je oduvek bilo ultrasimpatično kod Dalmatinaca...

 

Ima onaj vic kao razgovaraju dvojica i jedan pita drugog

"Jesi kupia kola" 

"Jesan"

"A koja si kola kupia"

"Nisan"

"Pa jesi kupia kola ili nisi kupia kola"

"Pa jesan kažem ti"

"Pa koja si kola kupia"
" Pa Nisan kažem ti"

:classic_biggrin:

 

 

Izvinjavam se na digresiji...samo nastavite  

 

Najbolji vic za Dalmaciju:

 

Dolazi čovek u Dalmaciju na more i ulazi u kafanu:

- Konobar ja bih pivo.

- Pa pivaj brate.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2022 at 1:07 PM, McLeod said:

Ljudi, da spasim komsije 😄 Ako moze neko da preuzme od mene njihovu grupu, izvinjavam se, dosta stvari mi je iskrslo ove nedelje. Ako bas niko nece moci odradicu nadam se za vikend, ali bilo bi dobro ako bi neko preuzeo obavezu.

 

Izvinjavam se jos jednom.

Meku kasne uplate iz Busija i Bataje za otvaranje grupe, izvukose se decki 😄

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...