Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori


Recommended Posts

Ljubitelj baklave - 5 dana zabrane postovanja na forumu

 

Quote

Vidim da si iz Hrvatske, tako da, s tobom nemam sta da pricam o Srbiji i dal je zasluzeno tamo

Samo da dam još jednom upozorenje za druge. Ovakav način obraćanja se neće tolerisati. Meni je stvarno žao što sam morao da izreknem ovakvu meru, pošto sam se nadao da za vreme trajanja SP toga neće biti, ali posle prespavane noći, ipak sam mišljenja da ovakve stvari ne mogu proći bez kazne.

Edited by Don Juan
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, diego said:

Ne sumnjam da cemo naguziti Sipce, ali mediji i ljudi olako vide pobedu Brazila - em su bez Nejmara prilicno slabiji, em su bez motiva jer su prvi u grupi sigurno, em ce da odmaraju igrace verovatno. Pobeda Kameruna u takvoj situaciji protiv Brazila ne bila ni blizu iznenadjenje koliko pobeda Saudijske Arabije protiv Argentine, ili Japana protiv Nemacke.

10 dana

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Sve što si ti napisao ne može da se obori jer nije utemeljeno u realnosti nego u tvojim uverenjima koja su ukorenjena u patrijarhatu. Ti veruješ da niko neće da ženi devojku koja je spavala sa više od X muškaraca, a da sve izgleda padaju na Jovića i Gudelja. 

Jedini način da se dokaže da je to što ti pričaš laž jeste da napravimo istraživanje i vidimo stavove javnog mnjenja. A to treba ti da radiš.

Još koristiš analogiju sa ključem i bravom koju je trebalo ostaviti u prošlom veku i bez blama me pitaš di je tu laž? Zaobidji me slobodno, ali ti si odgovorio meni i prosuo ova sranja. Neko ko priča o ključevima i bravama aludirajući na polne organe i jeste pećinar. 

Agresino ponašanje, nije prvi ni poslednji post sličnog sadržaja i sličnog načina obraćanja.

Maksimalno sam tolerantan na različito mišljenje, čak ću uvek dopustiti i malo žešću diskusiju ako to vodi negde. Međutim, ovo je prevršilo svaku meru.

U svakom slučaju - 10 dana zabrane postovanja

 

edit. pošto vidim da je nešto smešno - 20 dana pristupa forumu.

Edited by Don Juan
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/30/2022 at 4:17 PM, Don Juan said:

Agresino ponašanje, nije prvi ni poslednji post sličnog sadržaja i sličnog načina obraćanja.

Maksimalno sam tolerantan na različito mišljenje, čak ću uvek dopustiti i malo žešću diskusiju ako to vodi negde. Međutim, ovo je prevršilo svaku meru.

U svakom slučaju - 10 dana zabrane postovanja

 

edit. pošto vidim da je nešto smešno - 20 dana pristupa forumu.

 

dodao si 10 dana zbog reakcije? koji powertrip. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/30/2022 at 4:17 PM, Don Juan said:

Agresino ponašanje, nije prvi ni poslednji post sličnog sadržaja i sličnog načina obraćanja.

Maksimalno sam tolerantan na različito mišljenje, čak ću uvek dopustiti i malo žešću diskusiju ako to vodi negde. Međutim, ovo je prevršilo svaku meru.

U svakom slučaju - 10 dana zabrane postovanja

 

edit. pošto vidim da je nešto smešno - 20 dana pristupa forumu.

Ukinuta je druga kazna, tako da je kazna postovanja na forumu istekla.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darth Bane said:

Ovo nije fer da se pausalno procenjuje koji forums spamuje ili troluje?cim neko napise nesto sto se nekim moderatorima ne dopada , odmah se optuzuje za spamovanje ili trolovanje???

Jel si stavio iljadu evra na engleze? Jedino to moze da opravda dinamiku i kvalitet tvog pisanja na temi 🙂 Ako jesi, sve je ok.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Darth Bane said:

Ovo nije fer da se pausalno procenjuje koji forums spamuje ili troluje?cim neko napise nesto sto se nekim moderatorima ne dopada , odmah se optuzuje za spamovanje ili trolovanje???

Nemam pojma o čemu pričaš 

 

Edit.sada vidim.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Darth Bane said:

Prethodno je bio faul za Engleze! Engleska je zestoko ostecena! 

 

50 minutes ago, Darth Bane said:

Nece pa nece! 

 

48 minutes ago, Darth Bane said:

Cist penal!

 

46 minutes ago, Darth Bane said:

I sto sudije ne sviraju odmah nego cekaju VAR???? 

Ovo je najgluplje prvenstvo u istoriji fudbala!!!

 

45 minutes ago, Darth Bane said:

Engleska vec ostecena za cist penal! 

 

44 minutes ago, Darth Bane said:

Pa nije!!!

 

42 minutes ago, Darth Bane said:

Evo I sada nije korner za Engleze??!?! 

 

39 minutes ago, Darth Bane said:

Za ovaj star Grizmana nema zuti karton???

 

38 minutes ago, Darth Bane said:

Ovo sad kasapljenje nije bio ni faul?!? Ovo vise ne vredi ni gledati. Tacno je sve unapred odluceno ko ce koga pobediti!!! 

Ovo si napisao za tacno 15 minuta. 9 postova manje-vise iste sadrzine. 

Tako da, stvarno ne bih ulazio u neku dalju diskusiju.

Edited by Xpert
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...