Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

Ne znam da li je ovo pravo mesto, ako nije neka moderacija prebaci gde treba.

Sa žaljenjem vas obaveštavam da nas je naš forumski prijatelj @Amigo 19.08. zauvek napustio.

Počivaj u miru i nek ti je laka zemlja Srdjane.

 

edit: otvorio sam posebnu temu na Društvu..V.I.P. vezano sa forumaše, idemo polako, što kasnije to bolje, ali ne možemo baš na sve da utičemo.

Edited by Constantin
  • Tuzno 23
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 4/7/2023 at 8:53 AM, Kronostime said:

:classic_biggrin:

 

@melankolic Lalo norveska - javi se!

:classic_biggrin:

 
Živ sam i zdrav ali nisam baš zainteresovan za forme društvenih mreža gde će me neki nepoznati likovi cenzurisati samo zato što nisam po njihovoj (ili nekoj uberstrukturi?) volji. 

Jedini razlog zašto sam se javio jeste taj što sam primetio pojavu nickova sa legendarnog fb92 pa bih samo da proverim tezu da li se ljudi menjaju s protokom vremena.

 

Ajd’ uzdravlje!

Edited by melankolic
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, melankolic said:

 
Živ sam i zdrav ali nisam baš zainteresovan za forme društvenih mreža gde će me neki nepoznati likovi cenzurisati samo zato što nisam po njihovoj (ili nekoj uberstrukturi?) volji. 

Jedini razlog zašto sam se javio jeste taj što sam primetio pojavu nickova sa legendarnog fb92 pa bih samo da proverim tezu da li se ljudi menjaju s protokom vremena.

 

Ajd’ uzdravlje!

Je li ti ono zivis u Norveskoj?Ili sam ja nesto lose shvatio.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ne znam gdje da napisem  ovo sto cu da napisem pa sam pomislio da to moze ovdje. Mnogo mi nedostaje @ironside, @Vjekoslav i jos neki. Oni su pisali drukcije.Jos ako nas napusti @zoran59 ne znam sta cu da citam. Srecom za sada imamo nekoliko dobrih forumasa. Ali to je malo. Necu da kazem koji su to ok forumasi (po mom misljenju sami ce se prepoznati).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dragan said:

Da, zasto je Vjekoslav napustio forum ?

Njega se secam kao veoma ugodnog i interesantnog sagovornika, koji je dugo godina bio na forumu.

 

Nije svojevoljno napustio forum. Malo je bio ostriji na jeziku i dobio je trajno odsustvo. @ironside je malo stariji, bolestan i kako je sam rekao nije imao sa kim da razmijeni misljenje. Inace obojica su iz Hrvatske i bili su veoma konstruktivni forumasi. Volio sam citati i@kinika. Ali on je jednostavno nestao. Na zalost.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, koca popovic said:
11 hours ago, Dragan said:

Da, zasto je Vjekoslav napustio forum ?

Njega se secam kao veoma ugodnog i interesantnog sagovornika, koji je dugo godina bio na forumu.

 

Nije svojevoljno napustio forum. Malo je bio ostriji na jeziku i dobio je trajno odsustvo.

 

Nemojte siriti dezinformacije o clanovima i banovima. Svaki ban se objavi i obrazlozi.

 

Vjekoslav nije banovan (mada je mogao biti) a kamoli trajno. On je svojevoljno prestao da pise, nakon sto je umislio da moze da ima neki poseban, povlascen status, cak i suvlasnistvo jer je u pocetku rada foruma donirao neki novac kad smo skupljali za hosting i licencu za forum. Pa je cak izneo i seriju vrlo blesavih i neosnovanih optuzbi na moj racun, sto se tog novca tice. Nudio sam mu i da mu vratim sav novac (i nije neka cifra ali hvala svakom ko je i 1eur/usd/dinar uplatio, znacilo nam je). Zato sada imamo reklame - da ne bi dolazili u ovakve situacije. 

 

Tu je, koliko vidim bio je aktivan u septembru, lajkovao neke postove. 

 

 

Slicna prica je i za Kinika, sam je odlucio da ne pise vise jer slicno kao i Milenko Puzigaca, nije hteo da sredi svoj stil pisanja. Ne moze njima da bude dozvoljeno nesto sto nije drugima, i sto nije po pravilima foruma. Ma ko oni bili. 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dragan said:

 

Kinik je bio veoma interesantan, nazalost i prilicno mizogonican i netaktican.

Mnogo je botovao za vucica, trampa i prezirao SFRJ koja je uz sve nedostatke i mane bila i ostala civilizacijski vrhunac za skoro sve palanka-drzavice nastale nakon njenog raspada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FrediB said:

Mnogo je botovao za vucica, trampa i prezirao SFRJ koja je uz sve nedostatke i mane bila i ostala civilizacijski vrhunac za skoro sve palanka-drzavice nastale nakon njenog raspada. 

Nisam to znao. :(

Poslednji put kada sam ga citao je uglavnom pricao o njegovim ruskim iskustvima, protiv srbovanja i Milosevica (ovo nisam siguran).

Bio je grozan prema mnogima, ali je imao interesantan, osebujan cinicki nacin pisanja (sto mislim da nije dobro po dusevno zdravlje).

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dragan said:

Nisam to znao. 😞

Poslednji put kada sam ga citao je uglavnom pricao o njegovim ruskim iskustvima, protiv srbovanja i Milosevica (ovo nisam siguran).

Bio je grozan prema mnogima, ali je imao interesantan, osebujan cinicki nacin pisanja (sto mislim da nije dobro po dusevno zdravlje).

E da, makar bi bio penicilin za donbaZ-neutralce, bilo na topiku o ruZiji, bilo na topiku o  Izraelu protiv varvara. 

Isto kao sto je i dr mr Puzigaca znao kako se postupa sa istima. 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FrediB said:

E da, makar bi bio penicilin za donbaZ-neutralce, bilo na topiku o ruZiji

E da, sigurno bi bio penicilin, budući da je njegov narandžastoglavi ljubimac vladimirova kučkica koja bi mu prepustila Ukrajinu bez da trepne, dok je njegov žvalavi ljubimac vladimorova kučkica koja mu jedina u Evropi nije uvela sankcije. Teško da postoji viša moralna pozicija sa koje može da se nekome nešto sere 🙄

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Beonegro said:

E da, sigurno bi bio penicilin, budući da je njegov narandžastoglavi ljubimac vladimirova kučkica koja bi mu prepustila Ukrajinu bez da trepne, dok je njegov žvalavi ljubimac vladimorova kučkica koja mu jedina u Evropi nije uvela sankcije. Teško da postoji viša moralna pozicija sa koje može da se nekome nešto sere 🙄

 

 

Ipak ga to nije sprecavalo da redovno izvlaci usi neVtralZima na temi ''Rusija - zemlja cuda'', narocito na starom forumu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, FrediB said:

Ipak ga to nije sprecavalo da redovno izvlaci usi neVtralZima na temi ''Rusija - zemlja cuda'', narocito na starom forumu. 

To što je neko u pravu kad kaže da je Beograd prljav dok baca smeće kroz prozor ga ne abolira krivice, nego ga čini licimurom.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, FrediB said:

Ipak ga to nije sprecavalo da redovno izvlaci usi neVtralZima na temi ''Rusija - zemlja cuda'', narocito na starom forumu. 

Kinikovo razocarenje Rusijom je druge prirode a u vreme rata u Ukrajini vec uveliko nije pisao, pa nije imao prilike da kaze koju o sukobljenim stranama, kao ni o neutralcima.

Mada, poznajuci mu modus scribendi - oterao bi sve 3 strane u 3...

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...