Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 hours ago, zorex said:

Ko bi rekao da je dečko za koga su svi rekli da je degenerik ispao degenerik. 

Nisu bas svi, mene su napali ovde na temi da su to minor situacije, i da KPJ buducnost nije tako crna, kao ni Hjustonova. 
 

Dobro nisu me napali, ali bilo je vise misljenja takvih, a ja jbga nisam dovoljno dobar covek da izbegnem: sta sam vam rekao??

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

A koja je ovde fora, što hoće da ga trejduju, kakva mu je to kazna? Kao ne može više da igra u Hjustonu a može u ostalim ekipama.

Ne znam ni ja u cemu je fora.

 

Kevin Porter Jr.’s four-year extension is only guaranteed for $15.86 million, all in Year 1, sources said. The contract includes June trigger dates after first season, but the Rockets can essentially release Porter at any point without further pay up to the $82.5M.

 

Decko ima garantovanu 1 godinu i to je to. Spremni su da daju pikove da ga se rijese, bas cudno.

Link to comment
Share on other sites

realno pravila su glupa. ekipe uvek mogu izmisliti nesto kao klasicni back soreness i slicno. usput je jos gluplje da neke ekipe uopste ne dotice ovo pravilo dok neke ekipe su malo jace 'pogodnjene'.

 

najjednostavnije resenje ovog problema sa odmorom je manji broj utakmica, ali posto liga na to nikada nece pristati, izmisljaju se ovakve gluposti i kao i ovaj in-season tournament.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...