Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

okej, rivers je takodje uzeo prsten, tako da eto.

 

ne znam koliko je aktuelna situacija 76ersa nesto sto je krivica riversa, u odnosu na ono sto pruzaju ili jok embiid ili harden, tim redosledom. treci na tapetu bi bio rivers, koji po meni radi solidno ove sezone.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

Pusti ti MVP-a, fokusiraj se na vaše (ne)ispadanje.

Komentarise link koji si postavila, a ti njemu (parafrazirano) "pusti ti Embida i spremite se na ispadanje". Iniciranje diskusije o (nezasluzenoj) MVP tituli koje se ti zgrazavas a opet iniciras.  🙂

Moze se naci milion dirljivih videa o Nikoli kao MVP-u, ali to bi islo na noz uz komentar tipa "de pustite/mvp odlucen/dajte malo realnosti" itd. 🙂

Cinjenica je da Embid choakuje u Playoffu protiv Bostona i to daje (za sada) gorak okus MVP tituli. Mislim da ce u sedmoj tekmi isplivati "Doc Rivers/Joker" sindrom kod Filadelfije.

 

Edited by cabke
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, displejnejm said:

Meni je tu pitanje koliko je on zaslužan za tu titulu. Nešto kao Dok Rivers i njegova titula mi je potencijalno poređenje. Riversa bih samo neprijatelju poželeo. 

Edit: i Rivers je dobar za ekipe koje hoće da budu solidne i da se ne bore za prsten. Da budem pošten. 

Uhh. Ne znam kako da odgovorim na to. Po meni je uvelike zaslužan jer je da se samo ograničimo na veliko finale okrenuo 2:0 u seriji i bio već skoro prežaljen da bi u naredne 4 izdominirao nad Montyjem. Imao je Phoenix veliku šansu u 4.utakmici koju je vodio skoro do samog kraja ali ostalo je samo na tome. Opet kažem da mi je on od dostupnih možda najlogičnije rješenje. Time will tell definitely. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, cabke said:

Komentarise link koji si postavila, a ti njemu (parafrazirano) "pusti ti Embida i spremite se na ispadanje". Iniciranje diskusije o (nezasluzenoj) MVP tituli koje se ti zgrazavas a opet iniciras.  🙂

Moze se naci milion dirljivih videa o Nikoli kao MVP-u, ali to bi islo na noz uz komentar tipa "de pustite/mvp odlucen/dajte malo realnosti" itd. 🙂

Cinjenica je da Embid choakuje u Playoffu protiv Bostona i to daje (za sada) gorak okus MVP tituli. Mislim da ce u sedmoj tekmi isplivati "Doc Rivers/Joker" sindrom kod Filadelfije.

 

 

Dobro, vidim da ne razumeš zašto nešto postujem, to je potpuno ok, samo nije nužno da skočiš na svaki post koji se tiče Joela. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Dobro, vidim da ne razumeš zašto nešto postujem, to je potpuno ok, samo nije nužno da skočiš na svaki post koji se tiče Joela. 

Lijen sam i mator za skakanje, ali ok. Necu vise.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drperce said:

Embid cak i sa Dzimijem Baketsom aka najvecim mudonjom u nba nije uspeo da udje u ecf, bostandzije ce da ih rutiniraju veceras

 

a po nekoj bazicnoj verovatnoci bi mogao jednom, u paklu maga sitija, gde ces bolju priliku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drperce said:

Embid cak i sa Dzimijem Baketsom aka najvecim mudonjom u nba nije uspeo da udje u ecf, bostandzije ce da ih rutiniraju veceras

 

ja sam skroz zaboravio na tu epizodu u Fili... jel se posle lomilo da li ce njega ili Tokobajagisa da zadrze ili je Djimi svakako hteo out?

Link to comment
Share on other sites

Generalno ne skacem na svaku glupost (pa makar i povecu) nekog sportiste jer sam kao i vecina osoba uradio dosta velikih gluposti u svom zivotu koje nisu za ponos. 

Ali brate mili Ja Morant ga bas pretera, koliko momak nema klikera u glavi ili gura neki dizelaski geto imidz (koji mu uzgred uopste ne stoji, deluje vise kao neka 10cm visa verzija Edwardsa iz Fenera, samo nokte jos da oboji kao on), sta god da je u pitanju - koliko samo mozes biti glup posle svega sto mu se izdesavalo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako se usuđuje debela somborska konjokradica da bude prvi na all-time plej of PER listi :classic_tongue::

 

PER-best-of-all-time-2023.jpg

 

Šalu na stranu, imamo tri od pet prvih sa all-time liste u jednoj seriji :classic_ohmy: - što garantuje da će biti više nego zanimljivo. Da li će Lejkersi ''trošiti'' AD-a na Jokari ili će primarni čuvar biti Vanderbilt, možda čak i Tristanov leš? Koliko će AG moći da maltretira LBJ-a, a ko će biti veći defensive liability DLo ili Murray? Ko će bolje šutirati: MPJ ili Reaves? Ko će se bolje prilagođavati ako ne krene po planovima: Ham ili Malone? Mnogo pitanja, a odgovore ćemo dobiti uskoro...

 

Prije toga večerašnja poslastica u Bostonu - Brada i ''lažni'' MVP protiv zelene mašinerije? Košarka!!! :heart:

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ječmendo said:

Da li će Lejkersi ''trošiti'' AD-a na Jokari ili će primarni čuvar biti Vanderbilt, možda čak i Tristanov leš?

 

Mozda i najbolja defanzivna taktika protiv Jokica je ono sto su Sixersi uradili u utakmici u Philadephiji. Neki nizi i jaci igrac tipa Tucker na Jokicu kao primarni cuvar i centar koji ignorise Gordona igra kao pomoc u reketu. Vando tu rolu na Jokicu sumnjam da moze odraditi jer za njega i JJJ bio fizicki prejak, a kamoli kud i kamo jaci Jokic. LeBron bi mozda bio i najbolji izbor za tu Tucker rolu na Jokicu al opet pitanje je koliko je smisleno uopce trositi LeBrona u takvoj roli obzirom da je potreban u napadu. Najvjerovatnije da ce i Davis ici na njega od starta, sa Tristanom u minutama dok Davis odmara. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...