Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kako se lepo nahvalise Sruder i Grin na instagramu.

Zgotivio sam Drejmonda, come to LA bro. Da snimamo podcaste i filmove i pikamo dobar basket.

 

 Ovde vidim narativ ide Denver sigurno dobija sa disclaimerom ako i samo ako se sudije ne umesaju ograda mcleod style.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

Kako se lepo nahvalise Sruder i Grin na instagramu.

Zgotivio sam Drejmonda, come to LA bro. Da snimamo podcaste i filmove i pikamo dobar basket.

 

 Ovde vidim narativ ide Denver sigurno dobija sa disclaimerom ako i samo ako se sudije ne umesaju ograda mcleod style.

Steta pa se nema prostora u salary cap-u jer trazice Draymond nekih 15-20 miliona po sezoni sigurno. 

 

Zgotiilvio sam ga i ja, za razliku od Brooksa koji bjezi ko pi....., ovaj i ako treba da se polije govnima za nesto sto je rekao, tu je da to uradi odnosno ne krije se kao doticni.

Sto se duela tice, bice dobro ako Lejkersi odvedu u 6 ili 7 utakmica. Bolja ekipa je Denver, to nema sumnje, coaching 👍, imaju najboljeg igraca u seriji, odlicne role playere, sve poslozeno. Murray i MPJ vrhunski, Gordon perfektan u svojoj ulozi i imaju ovu 2 sa klupe koji mogu da cuvaju Reavesa i Russella. 

Ipak nenadoknadiv hendikep ce biti nemanje Howarda ovaj put.l, izbacice Dejvisa vrlo brzo iz svoje zone.

Nada postoji dok god su Lebron i AD zdravi ali nema sta, Denver je favorit zbog nekoliko stvari

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

Weisman kao 2 pik i Kuminga kao 7 pik u prethodne 3 godine.

Apsolutno tacno.

Пикови у смислу кога су изабрали? Мислио да говориш о томе да су се лоше ђорали у претходним годинама.

10 hours ago, Miki28 said:

Weisman kao 2 pik i Kuminga kao 7 pik u prethodne 3 godine.

Apsolutno tacno.

Пикови у смислу кога су изабрали? Мислио да говориш о томе да су се лоше ђорали у претходним годинама.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

@bodo prvi u nizu poteza koje vas ocekuju ovo ljeto. 

Mislim očekivano. Kažu za njega da je sjajna osoba i veliki motivator. Ayton se vjerojatno već ne bi složio s tim međutim ostaje činjenica preko koje se nije moglo prijeći a to je da mu je tim dva puta posramljen u eliminacijskim mečevima pred svojom publikom. Plus poraz u velikom finalu nakon vodstva od 2:0 i 4 uzastopna poraza. Bilo je tu i nekih otezavajucih okolnosti ali suma sumarum za mene očekivan i logičan potez. Spominju se Nick Nurse, Mike Budenholzer i Dwayne Casey kao mogući nasljednici. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

dwayne casey je bas trulex trener, mislim da im je trebao samo treci da zvanicno raspisu tender za trenera :i

Po meni će to biti prije Nick ili Mike ako se naravno dogovore. Kyle Lowry said of Nick Nurse….”Nick is a cool guy unless you don’t play defense.” Dobra preporuka za novog trenera. Mada  Mike zna kako se osvaja prsten. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

nurse je i thibsa zajebo sa jahanjem 6x igraca kojima veruje x 40mins, regularna sezona;

 

mislim, siguran sam da je dobar trener ali sam takodje siguran da vam takav princip ne treba. mada se i thibs korigovao ove sezone.

Sad vidim da se spominje i Kenny Atckinson. Who knows. Meni se ideja sa Mikom sviđa. E sad koliko je realna ne znam mada mislim da bi mnogim slobodnim i kvalitetnim trenerima Phoenix mogao biti poželjna destinacija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

@bodo nesto citam da bi mogao Lue biti slobodan. on bi mi bio no1 opcija mada i Bud nije los.

Preskocio bih Nurse-a zbog ovog sto uini kaze. Atckinson sta zna, nit mi smrdi nit mirise

Lue ako je to istina mada sam i ja nešto čitao o tome šta da ne. Odlično rješenje bi to bilo. Bez dileme. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Svašta, svi znaju da zeleni goblini ispadaju, sa njima i lažni superstar Tatum. Dalje idu MVP i ekipa najjača po imenima. 

 

Ako je Tejtum lazni superstar sa NBA finalom sta je onda Lilard sa 0 NBA finala.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Samo jad i čemer. 

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ako je Tejtum lazni superstar sa NBA finalom sta je onda Lilard sa 0 NBA finala.

 

Ajde prvo batali teorije zavere na ovoj temi, da će bilo ko gurati LAL-BOS finale. Šta ćeš napisati ako bude finale DEN-PHI? Presmešno je kako umesto da verujete Denveru koji je bio prvoplasirana ekipa, vi doslovno pripremate teren za ispadanje tom pričom o sudijama. Nije ovo ABA liga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

 

 

Samo jad i čemer. 

 

Ajde prvo batali teorije zavere na ovoj temi, da će bilo ko gurati LAL-BOS finale. Šta ćeš napisati ako bude finale DEN-PHI? Presmešno je kako umesto da verujete Denveru koji je bio prvoplasirana ekipa, vi doslovno pripremate teren za ispadanje tom pričom o sudijama. Nije ovo ABA liga.

 

Znaci onomad kad je FBI 'apsio, on je hapsio na osnovu teorija zavere.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Dobro mea culpa, gurace se Fejkersi, a ako se Boston eventulano pojavi bice za ligu dupla pobeda sto se tice novca.

 

Samo treba pogledati sta je svirano i kako je svirano u WCF u bablu i sve je jasno. Tad je opet FBI trebao da reaguje kao sto je onomad reagovao,

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...