Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, Miki28 said:

@Snjofko vrvt ce Denver morati da uradi ono sto su Warriorsi uradili sa Marc Jacksonom ili Bullsi sa Doug Collinsom, Lejkersi sa Del Harrisom ( eh da su ga ranije sutnuli ). E sad da li mogu da nadju svog Kerra ili Phil Jacksona vidjecemo ali ovaj plejof ce biti odgovor da li je Malone sposoban da vodi ovu ekipu koja po talentu odnosno igracima koje ima u timu i vodjom ekipe, superstarom Jokicem je itekako kadra da uzme titulu?

Ja bih mu dao i sledecu sezonu svakako.

 

Osim ako nije metla protiv Sansa i blamiranje.

 

Ali ako se Finiks jos malo uigra i poklopi do Denvera, jbg, tesko je zamerati poraz od takvog tima. Narocito neki 4-3 poraz uz kasnije uzimanje titule Finiksa. Davanje otkaza i neko razjebavanje onda i nije racionalno nego je cista nesreca sto je tako gomilom okolnosti ispalo da igraju odmah u drugoj rundi protiv Sansa.

 

Na kraju sledece svakako sut u dupe uz zahvalnost, u slucaju neuspeha.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uini said:

malone je neuporedivo bolji trener od dag kolinsa, velecasnog džeksona mi je blasfemija i da pominjem u istoj recenici.

Nisam uporedjivao trenersko umijece nego mogucnost da Denver mora uraditi nesto sto su gore navedeni timovi morali da urade da bi otisli do kraja. 

Jednostavno nekada sa nekim trenerom mozes da dodjes samo do neke stepenice bez obzira da li je on gradio ili nije taj tim a da onda dodje neki novi koji odvede do kraja sa koriscenjem istog resursa/igraca ali i nekim svojim novim implementacijama u igri.

Edited by Miki28
Typo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Nisam uporedjivao trenersko umijece nego mogucnost da Denver mora uradi nesto sto su gore navedeni timovi morali da urade da bi otisli do kraja. 

Jednostavno nekada sa nekim trenerom kozes da dodjes samo do neke stepenice bez obzira da li je on gradio ili nije taj tim a da onda dodje neki novi koji odvede do kraja sa koriscenjem istog resursa/igraca ali i nekim svojim novim implementacijama u igri.

 

pa dobro, videćemo ovih dana, možda nema potrebe za promenom. možda treba. TBD.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snjofko said:

Pa i to sto rastu je valjda neko trenersko umece.

 

Prvi na zapadu, 3-0 za sada, na njemu je red da nesto uradi vise sada, ali je trenutno sve pod kontrolom.

 

Meloun je tvrdoglav trener i kao takav mora da preuzme odgovornost za svoje odluke i donese rezultate.

 

Sve te sitne njegove gluposti nece biti bitne kada se podvuce crta.

 

A i jbg, ne moze se ignorisati da i ako jeste najslabija karika Denvera, on je najslabija karika Denvera koji je on stvorio ili dosta doprineo stvaranju.

 

Nije on dosao u neki veliki, sampionski tim sa Ol star igracima i jos su ga cekali top 5 pikovi u narednim godinama.

 

Bez nasledjenih ol star igraca ili superstarova u timu, bez top 5 pikova, bez neke zvezde koja je potpisala kao slobodan agent...

 

Preuzeo je tim koji je bio 12. na zapadu i sada je na prvom mestu. Nijedan igrac iz tima koji je preuzeo nije danas u timu. Ovo je cist Melounov tim i prvi je na zapadu.

 

Objasnio je Miki suštinu bolje od mene. Ovaj PO će odrediti da li je Meloun trener za najviše domete ili je pak onaj sa kojim mogu samo do jedne tačke. Ja mislim da je pre ovo drugo, no bumo vidili. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je smešno kako se Mark Džekson od neznalice polako pretvara u kao nekog rodonačelnika modernih GSW, američka verzije Alimpijevića.... ovaj komentarisao juče Nikse i Kavse sa JVG-em, čovek je polupanko klasičan ali se uklapa u taj moderni sistem trenera titrača, juče priča kao on ne bi ubacivao Rouza u garbidžu kao to je nepoštovanje prema njemu on bi popričao sa njim, mentol. 

 

Ta generalna priča sa trenerima je smešna, kada Popovič konačno ode u penziju i Tibodo u mesaru Matijević neće više ni biti trenera kao nekih autoritativnih ličnosti koji diktiraju kako će ekipa izgledati, nego ovi woke ortaci kao Meloun i Ker sa pedeset pomoćnika i analitičara koji im svakako sve sažvaću ako ne puste igrače same da crtaju akcije. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Bobby Shurda said:

Meni je smešno kako se Mark Džekson od neznalice polako pretvara u kao nekog rodonačelnika modernih GSW, američka verzije Alimpijevića.... ovaj komentarisao juče Nikse i Kavse sa JVG-em, čovek je polupanko klasičan ali se uklapa u taj moderni sistem trenera titrača, juče priča kao on ne bi ubacivao Rouza u garbidžu kao to je nepoštovanje prema njemu on bi popričao sa njim, mentol. 

 

Ta generalna priča sa trenerima je smešna, kada Popovič konačno ode u penziju i Tibodo u mesaru Matijević neće više ni biti trenera kao nekih autoritativnih ličnosti koji diktiraju kako će ekipa izgledati, nego ovi woke ortaci kao Meloun i Ker sa pedeset pomoćnika i analitičara koji im svakako sve sažvaću ako ne puste igrače same da crtaju akcije. 

 

Posto su recimo Karlajl i Spolstra poznati kao takvi...

 

Bas onako hot trash take.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Snjofko said:

Bumo.

Inace, zna se ko su NBA treneri, nece sigurno nekog iz bunara da izvade da im donese iskustvo i znanje kako se stize do finala/titule.

 

Koga to konkretno vidite kao naslednika Melouna?

 

Spoelstra, Snyder (da nije "zauzet" od skoro), Nurse. Nekog od tih trenera bih ja pojurila, kad bi bilo izvodivo. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...