Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Posle svih ovih Goberovih katastrofa u plej ofu sam blizu stava da je on prilicno precenjen za najozbiljniji nivo kosarke.
Od izbacivanja iz rotacije, do skolovanja od Jokica do redovnih iskljucenja smo videli sve sem neki konstruktivni napredak. Sve sto je dalje 1,5m od kosa je Air ball, masi bacanja u seriji, izvlace ga i kaznjavaju prazan prostor iza njega (sto naravno nije njegova krivica ali posledica njegove gravitacije u oba smera za napad i odbranu). Ako ti je drugi igrac pored KAT tesko da mozes ocekivati bilo sta. 


Denver jako zrelo uzeo ovo. Retko vidjena kontrola utakmice na gostovanjima. Ja sam najveci pljuvac Malonea, ali dobro ovo izgleda barem u seriji protiv disfunkcionalne Minesote.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Al je garden pojeo Klivlend i pre svega Garlanda, ono je jezivo. Mislim da je Garland većinu stvari  promašio sam kao duh. Gledao sam na preskoke, red spavanja red tekme, ali ono što sam video baš ozbiljan raspad Klivlenda .

RJB💪

 

Denver rutinski, njihovi navijači se žale na broj bacanja što je legitimno, ali sa druge strane bilo je par laganih faulova .

MPJ 💪

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Milos 3.14 said:

Al je garden pojeo Klivlend i pre svega Garlanda, ono je jezivo. Mislim da je Garland većinu stvari  promašio sam kao duh. Gledao sam na preskoke, red spavanja red tekme, ali ono što sam video baš ozbiljan raspad Klivlenda .

RJB💪

 

 💪

 

probudio sam se taman pred pocetak drugog poluvremena i sa zadovoljstvom odgledao taj one-way street od tekme. bilo je prostora i za ovakve egzibicije, clyde fraizer bio u fazonu, thibs became soft, he's obliging to the crowd

 

 

 

ipak, cavs dervisi su kao opruga a bikerstaf zna iz cije kuhinje i sta dolazi, tako da ce drmanje koseva feat papci biti neophodni za sledecu tekmu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

...

i da, ako je uopste iko imao dilemu, randle pokazuje ponovo da nema teorije da prenese svoju regularka igru u plejof. taman je toliko veci intenzitet, tj manjak prostora, da on postaje ono sto jeste, solidan nba igrac, pod uslovom da ne insistira na izolacijama.

 

ponekada ce se zapaliti u sutu, kao u prvom poluvremenu prve tekme ali generalno treba da rilja i koristi svoju bivolju snagu i staminu, posto se npr mobley, buduci vrj od igraca, pokazuje kao jos uvek slab da se maklja sa julijem.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

...

i da, ako je uopste iko imao dilemu, randle pokazuje ponovo da nema teorije da prenese svoju regularka igru u plejof. taman je toliko veci intenzitet, tj manjak prostora, da on postaje ono sto jeste, solidan nba igrac, pod uslovom da ne insistira na izolacijama.

 

ponekada ce se zapaliti u sutu, kao u prvom poluvremenu prve tekme ali generalno treba da rilja i koristi svoju bivolju snagu i staminu, posto se npr mobley, buduci vrj od igraca, pokazuje kao jos uvek slab da se maklja sa julijem.

Sut ga ne sluzi ali igra odlicnu odbranu, ostalom kao i ostatak ekipe. 

Previse forsira sut za 3 poena, ima 8/27 u seriji.

 

Uzivanje je gledati atmosferu u MSG i borbene Knickse. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam Jokićev advokat, čak ni "drveni", za mene ni jedan ni drugi nisu MVP ove sezone i neverujem da će doći do tog susreta (što se obojice tiče), ali jedno je sigurno da bi u tom slučaju "padavičar" pobedio u broju izvedenih slobodnih bacanja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexMaxim said:

Nisam Jokićev advokat, čak ni "drveni", za mene ni jedan ni drugi nisu MVP ove sezone i neverujem da će doći do tog susreta (što se obojice tiče), ali jedno je sigurno da bi u tom slučaju "padavičar" pobedio u broju izvedenih slobodnih bacanja.

Sta bi sa zelenima? Odrzase im cas Bogi, Trejo i druzina?

 

Joj sta ce Fila da im radi

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Sta bi sa zelenima? Odrzase im cas Bogi, Trejo i druzina?

 

Joj sta ce Fila da im radi

Statistička greška :lol_2:, Hawksi se malo zaigrali, neće još dugo...

Bogi "solidan"

...samo ako vidimo, 20-30 slobodnih za "Vertigoman-a" i "play off" Hardena, biće razbijanje 

Link to comment
Share on other sites

Steta sto se neki narativ za Janisa nije pokrenuo na vreme jer ocigledno da ove godine narativ osvaja MVP titulu.

 

Ni Jokic ni Embid nisu zasluzili priznanje.

 

Inace, Embid se potencijalno zajebao na duge staze jer Jokic i Janis vec imaju dve, a njemu sad vise niko nece dati opet jer ce biti oznacen kao placljivko i folirant.

 

Ljudima se gadi polako i u fazonu su, evo ti ta jedna i cuti.

 

Pa ako i bude najbolji u recimo naredne dve godine, kapiram da mu se iz inata nece davati vise 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako se nije pokrenuo narativ, Miki i ja ga držimo skoro celu sezonu... :classic_happy:

Just now, AlexMaxim said:

Is it watching in disbelief? ili... just watching?

 

Watching as like opet Embiid i Jokić na tapetu pre podneva :lol_2: Bolje da smo se uini i ja odmah posvađali. 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

trebalo je ranije da krene sa vicovima

Dobar, dobar👍 Janis man of the people, true MVP

11 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Jel su to pocele asistencije da se biljeze kao u Evropi, nakon bacanja pa je ovo neki wow podatak?

Valjda najbolji igrac ekipe moze nabosti 10 poena i bez bacanja za tu 1 stavku triple-double?

Edited by Miki28
Typo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...