Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

 

Ocekivano. 

Fenomenalna 1/4, ostalo manje vise. 

 

Respect za Ja, kako se upalio mada i Lejkersi su dozvolili da im se seta nakon svakog datog kosa Lejkersa, nisu se vracali u odbranu ispred Ja. 

 

Sve u svemu apsolutno zasluzenih 2-1, u ponedeljak se ide po 3-1. 

 

Ham toliko lose vodi da je to nejverovatno, ne znam kako ne vidi da mu je Lebron lipsao i da ga izvede u 4/4 na koji minut. Dzaba

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne može top 3 ekipa Istoka bez Janisa da dobije ovaj Majami. Kako su uspeli da prime 120+ pts od jednog od najgorih napada lige, ko je gledao? Opet neki rekord u trojkama? 
 

Bravo za Lakerse, AD mašina!

Edited by DameTime
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, propolis said:

 

Pa to je možda i simpatično u lokalu,ali sam kapirao da su za Nba malo smisleniji jer kao poznaju košarku, prate kako to rade američke kolege i da će biti bar blizu tog fazona.

 

 

Slažem se. Još je sinoć bila baš zanimljiva utakmica a oni su se potrudili da smore svakog gledaoca. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

 

Ocekivano. 

Fenomenalna 1/4, ostalo manje vise. 

 

Respect za Ja, kako se upalio mada i Lejkersi su dozvolili da im se seta nakon svakog datog kosa Lejkersa, nisu se vracali u odbranu ispred Ja. 

 

Sve u svemu apsolutno zasluzenih 2-1, u ponedeljak se ide po 3-1. 

 

Ham toliko lose vodi da je to nejverovatno, ne znam kako ne vidi da mu je Lebron lipsao i da ga izvede u 4/4 na koji minut. Dzaba

Lepa statistika,ali poslednji komentar je potpuno nepotreban, tipa prvi igrač sa ovom statistikim od "Velikog potopa", a da je nosio roze patike sa zelenim pertlama :smiley7:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Ovo su klasicne klosarcine. Ne radi se o jednom ili par igraca nego o citavoj ekipi koja pokusava povrijediti protivnika. Sljedeci put Ham treba uvesti Tristana kad ovi krenu divljat da patosira nekog. 

Takva ti je "omladina" danas, figurativly speaking...tek završio školu, al već sve zna, tako i ova "Dinastija".Ipak baš zato mi je ova serija uz vaše komšije najzanimljivija. Ima najviše naboja. Nadam se da se niko neće povrediti 🤞

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Ne može top 3 ekipa Istoka bez Janisa da dobije ovaj Majami. Kako su uspeli da prime 120+ pts od jednog od najgorih napada lige, ko je gledao? Opet neki rekord u trojkama? 
 

Bravo za Lakerse, AD mašina!

Bukvalno su ih pre tri dana rutinski dobili, ali je tada radio napad, ovaj meč nije. Svaki meč je priča za sebe da je sve tako crno ili belo kako neki ovde pišu posle mečeva nekih ekipa, svaka serija bi bila 4:0 ili 4:1. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:


Ovo su klasicne klosarcine. Ne radi se o jednom ili par igraca nego o citavoj ekipi koja pokusava povrijediti protivnika. Sljedeci put Ham treba uvesti Tristana kad ovi krenu divljat da patosira nekog. 

Eh kad smo mi to pričali... Bio je fazon, Drejmond budala. (što i jeste, ali je sa Memfisom bio u pravu)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Green23 said:

Bukvalno su ih pre tri dana rutinski dobili, ali je tada radio napad, ovaj meč nije. Svaki meč je priča za sebe da je sve tako crno ili belo kako neki ovde pišu posle mečeva nekih ekipa, svaka serija bi bila 4:0 ili 4:1. 

 

Ne znam na šta ciljaš. Svakako Bucksi i bez Janisa nisu smeli da dozvole sebi da Heat povede u seriji. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...