Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, bodo said:

Ruku na srce bio je loš do same završnice kada ih je doslovce zatrpao. Najbolje izdanje KD u seriji ali Ayton mora bolje od ovoga. Nisam impresioniran njegovom igrom. Craig opet neke važne skokove i kos dade na kraju. 

 

Nije bio baš toliko loš (ili sam ja previše pristrasna), povezivao je redove kad je trebalo i onda je ispogađao kad je trebalo. KD svakako sjajan. 

2 minutes ago, displejnejm said:

Ako može bez seksualnog opštenja. 

 

Bila sam politički korektna, ali mogu i drugačije da formulišem ako želiš. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

Vala ima Denver ozbiljne sanse protiv Sunsa. Dosta staticna ekipa, Brown, KCP i Gordon mogu odradit dobar posao na Bookeru i Durantu, a Jokicu Ayton svakako nista ne moze. 

Denver može samo sanjati obranu koju igraju Clippersi tako da se ne bih ja puno zalijetao sa takvim takeovima. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

Ume Denver da zategne odbranu i pokazali su to više puta ove sezone. Jokić ce da odigra svoje i tu nema dileme rekao bih da će uspeh Denvera isključivo zavisiti od Mareja i kako će on da odigra seriju.

A umeju i Sunsi da zatrpaju svakoga tako da ni Denver nije iznimka ali o tom potom. Prvo da dođe do tog duela. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Arena je zlo. Organizovao bih najveci rostilj ikad vidjen kad bi ta stoka izgubila sva relevantna takmicenja.

 

Sad sam posle duže vremena gledao prenos uz Edina i Koleta, tužno je kako prenose utakmicu i ne verujem da ću više da gledam Nba na Areni. 

Zanimljiviji mi bio Sesar na Areni HR prošle godine dok komentirao Aba ligu i malo mi žao što uzeo Cibonu pa nije više komentator🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Nisam ispratio da li je već netko kačio tu:

 

https://www.foxnews.com/sports/sister-clippers-kawhi-leonard-given-life-without-parole-2019-killing-elderly-woman-report

 

I ovo može biti jedan od  razloga zašto Kahwi ne igra. Postoje stvari koje su i bitnije od loptanja. 

 

Ne verujem da bi bio u dvorani da je to razlog.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, propolis said:

 

Sad sam posle duže vremena gledao prenos uz Edina i Koleta, tužno je kako prenose utakmicu i ne verujem da ću više da gledam Nba na Areni. 

Zanimljiviji mi bio Sesar na Areni HR prošle godine dok komentirao Aba ligu i malo mi žao što uzeo Cibonu pa nije više komentator🙂

 

Moram priznati da nikad nisam razumela šta je toliko appealing u njihovom komentarisanju utakmica. Edin koji se tokom više od polovine prenosa samo iščuđava nečemu (valjda da bi nam bilo interesantnije), tipa: kakva blokada Vestbruka! kakvo ovo, kakvo ono... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTime said:

 

Moram priznati da nikad nisam razumela šta je toliko appealing u njihovom komentarisanju utakmica. Edin koji se tokom više od polovine prenosa samo iščuđava nečemu (valjda da bi nam bilo interesantnije), tipa: kakva blokada Vestbruka! kakvo ovo, kakvo ono... 

 

Pa to je možda i simpatično u lokalu,ali sam kapirao da su za Nba malo smisleniji jer kao poznaju košarku, prate kako to rade američke kolege i da će biti bar blizu tog fazona.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Horium said:

Ne znam, meni ne smeta Edinovo komentarisanje. Valjda mi ne zvuci usiljeno to njegovo "iscudjavanje", vec mi se cini kao da hoce da iskreno docara gledaocu dogadjaje sa terena.

 

Prošli smo valjda tu eru radio prenosa kada nije bilo slike 🙂🙂

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...