Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Dracarys said:

Mene sada zanima, pošto se za sada sve dešava u okviru kluba Bruklina, šta bi se desilo da Irving pređe u neki drugi klub koji ga možda i ne bi kaznio. Da li bi liga intervenisala i odstranila ga?

 

prilicno sam siguran da ga nijedna ekipa ne bi uzela sve i da je free agent. cak ni lakersi

 

ovo sa ligom ko zna, nisam cba ekspert. mada, u slucaju prima, mislim da ga liga ne moze kazniti ako bi potpisao drugde. slicna situacija ali ne i ista kao sa irvingom.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

 

Misliš li ozbiljno da je sada propisno zajebao stvar, ili da će se izvući iz ovoga?

 

otkud ja znam, nisam mu ja alter-ego xd

 

zavisi od njeg naravno a on je neuracunljiv kao sto ocigledno. bice slobodan igrac na leto i cisto sumnjam da ce mu iko dati ugovor na 2+ godine, ili uopste ugovor, ali to zavisi kako ce irving zavrsiti sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nisam mnogo gledao Klivlend, 3-4 puta prošle sezone i sad prvi put ove. Ono što mi je utisak osim opštih mesta da su super ekipa i zabavni za gledanje je da su dolaskom Mičela nekako Toni Kukočovali Moblija

To mi se nimalo ne dopada, umesto da forsiraju razvijanje Moblijevog ofanzivnog reportoara, on im tu glumi defanzivca. Super je on defanzivac, nema sumnje, ali glupo je ostati samo na tome, kada je pokazao potencijal prošle sezone da zna i više. Ovako sve ide ka silovanjima Mičela i Garlanda.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dzoki moze zato 6/6 a izmedju da ode da igra bejzbol.

 

 

Može, kada je imao sve zdrave saigrače sve vreme i nije imao protivnički tim ni blizu kvaliteta jednog Golden Stejta.

 

Košarka je ipak kolektivni sport

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Može, kada je imao sve zdrave saigrače sve vreme i nije imao protivnički tim ni blizu kvaliteta jednog Golden Stejta.

Golden Stejt sa KD da, ali ove titule bez nhega su epdke. Cikago i GSW ce biti mitovi NBA, a Dzejms ce biti igrac sa najvise supertimova gde neki nisu usli ni u PO..i to od 10 ekipa. Dobar je igrac, ali overate.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Golden Stejt sa KD da, ali ove titule bez nhega su epdke. Cikago i GSW ce biti mitovi NBA, a Dzejms ce biti igrac sa najvise supertimova gde neki nisu usli ni u PO..i to od 10 ekipa. Dobar je igrac, ali overate.

Koji supertimovi?

 

Sem Majamija ne postoji supertim. Da li je Lav ikad bio superstar? I za Irvinga je veliko pitanje, jer je bez Brona uradio jedno veliko ništa, ali ću ipak reći da je bio superstar, jer je igrao zaista neverovatno tih godina. Lejkersi supertim, mora da se šališ.

Link to comment
Share on other sites

 

To je kao ona priča od pre nekoliko godina kada počne priča kako Bron ostavlja rasulo iza sebe, pa da li je Lav rasulo ili superstar, sami sebe pojedete u argumentima.

 

I da, Džoki nije imao protivnički tim koji može da primiriše đonovima igrača GS-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...