Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

53 minutes ago, Ne sam Safete said:

 

 

Obožavanje ovog čoveka 😂❤️

 

1 hour ago, Green23 said:

 

 

Nisu ni trepnuli 🙃

 

26 minutes ago, drperce said:

Janis toliko gotivan lik da mi prosto dodje zao sto mi je njegov stil igre odvartan

 

Pa dobro, mislim da ni ne moraš voleti njegov stil igre, okej je gotiviti ga ovako privatno. Ja sam recimo zbog njegovog personalitija prihvatila taj njegov stil igre.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Jer je 100% fake.

Kao i njegovo dosadno grickanje KFC krilca tokom intervjua da glumi nekog Louisiana native-a, kao njegove dosadne i detinjaste fore snimljene od strane njegovog burazera itd. itd.

To je to sto Ameri zele videti, pa im to in nudi. Sve je to licni marketing.

Koliko je on humble se vidi pri vristanju i skakanju na svaki ofanzivni faul koji mu dosude (1 u 100) kada zabije nekome rame u grudi i spusti staz. 

Odlican kosarkas, sve ostalo mi je blago receno detinjasto i narcisoidno. Americko drustvo zivi od toga da njeni superstarovi normalnim smrtnicima prirede takav cirkus, ne samo u sportu, nego u svim ostalim slojevima entertainmenta. 

Link to comment
Share on other sites

Janis ima baš krindž smisao za humor i ovo nije prvi video tog tipa. A nisam znala da skromnost znači izostanak bilo kakve reakcije na terenu... Naravno da je ovo lični marketing ali ne znači da on nije skroman momak.

 

38 minutes ago, uini said:

nije problem sto si ti prihvatila, vec je problem sto je liga prihatila pravilo zlatnog ramena i slicne specijale

 

da nije tako i meni bi bilo gotivno gledati ga, iako ne volim nesutere

 

Jbg, ne upravljam ligom...

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Jer je 100% fake.

Kao i njegovo dosadno grickanje KFC krilca tokom intervjua da glumi nekog Louisiana native-a, kao njegove dosadne i detinjaste fore snimljene od strane njegovog burazera itd. itd.

To je to sto Ameri zele videti, pa im to in nudi. Sve je to licni marketing.

Koliko je on humble se vidi pri vristanju i skakanju na svaki ofanzivni faul koji mu dosude (1 u 100) kada zabije nekome rame u grudi i spusti staz. 

Odlican kosarkas, sve ostalo mi je blago receno detinjasto i narcisoidno. Americko drustvo zivi od toga da njeni superstarovi normalnim smrtnicima prirede takav cirkus, ne samo u sportu, nego u svim ostalim slojevima entertainmenta. 

Strasno, trudi se da radi svoj posao najbolje sto ume i grize dok radi 😱😱😱

 

A van posla je skroz drugaciji.

 

Licemer.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@uini evo uzeo sam malo slobobdnog vremena, čisto da malo demistificiramo taj tzv. gather step. rekoh još jučer nebitno, Blazersi su zasluženo dobili ali bar nazovimo stvari onako kao jesu.

 

L2M službeni izvještaj:

 

Q400:00.9Turnover: Traveling   Jerami Grant    Suns    INC  

Comment:   Grant (POR) gathers the ball with one hand and then takes three steps before releasing the shot attempt.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Jer je 100% fake.

Kao i njegovo dosadno grickanje KFC krilca tokom intervjua da glumi nekog Louisiana native-a, kao njegove dosadne i detinjaste fore snimljene od strane njegovog burazera itd. itd.

To je to sto Ameri zele videti, pa im to in nudi. Sve je to licni marketing.

Koliko je on humble se vidi pri vristanju i skakanju na svaki ofanzivni faul koji mu dosude (1 u 100) kada zabije nekome rame u grudi i spusti staz. 

Odlican kosarkas, sve ostalo mi je blago receno detinjasto i narcisoidno. Americko drustvo zivi od toga da njeni superstarovi normalnim smrtnicima prirede takav cirkus, ne samo u sportu, nego u svim ostalim slojevima entertainmenta. 

Njegovo je da pruzi sirokim masama ono sto zele, a nase je da na forumuma raspravljamo je li to fake ili nije i da li nam izaziva transfer blama ili ne. 
Pretpostavljam da malo narcisoidnosti dodje sa dvostrukim NBA MVP i osvojenom titulom i Finals MVP, i sa zaradjenih 250m dolara, ne bih smatrao to cudnim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je to tacno, uprkos svemu je to u sportu prilicno amerofilni sindrom, iako ne ekskluzivno. Ja inace nisam raspravljao (ne pada mi na pamet, svaka 4 dana sam na forumu i samo u prolazu procitam po koji komentar) nego rekao da mi izaziva taj video transfer blama. Ni manje ni vise.

Postujem svacije misljenje. Neka bude onda siroko narodno veselje na te gluposti, ni sa tim nemam nkakav problem.

Link to comment
Share on other sites

Sve što NBA superzvezde urade je njihov lični marketing. Neki imaju dobar kao Janis, Stef, pa i Jokić za koga bi mnogi rekli da se folira jer ga boli guzica da li mu je MVP trofej u podrumu ili na polici, dok drugi imaju loš - kao Kajri, pa i KD. Neki više vole da se snimaju u ovakvim i sličnim situacijama (Stef, Janis, Dončić), neki manje ili uopšte ne (Jokić, Lenard).

 

Mislim da je uvreda reći kako je ovo neko široko narodno veselje na gluposti jer u videu nema ništa toksično. Je li ovo rijaliti, uvredljiv sadržaj? Nije. Naravno da ljudi žele da to vide, zato što se time ispunjava potreba da se na neki način poistovetiš, povežeš sa popularnom NBA superzvezdom. Dokle god je u granicama pristojnosti i normale tu ne postoji problem. Na kraju krajeva, stvar je u oku posmatrača. Ako ti to želiš da vidiš kao glupost i narcisoidni ispad, to je do tebe, ne do Janisa.

 

Inače, kad smo se već dotakli teme, od Kajrijevog ispada sa antisemitizmom po netu kruže informacije o njegovim humanitarnim poduhvatima:

 

Quote

- Donirao 500,000 dolara organizacijama koje se bave iskorenjivanju mržnje i netolerancije u zajednici.
- Donirao 323,000 dolara zajednici Feeding America.
- U saradnji sa gradom izvršio distribuciju oko 250,000 obroka ugroženim građanima New Yorka.
- U saradnji sa Nikeom podelio 17 paketa maski i hrane indijanskom rezervatu u Americi.
- Isplatio 1.7 miliona dolara za neplaćene plate košarkašica ženkse profesionalne lige (WNBA) za vreme koronavirusa.
- Finansira stipendije studentima Lincoln univerziteta.
- Kupio je kuću i neposredno nakon smrti Georgea Floyda izdržavao njegovu porodicu.
- Izgradio fabriku čiste i pijaće vode u ugroženim selima Pakistana, koja se može koristiti i u poljoprivredne svrhe. Građanima je ta voda potpuno besplatna u neograničenim količinama.

 

Sad bih ja mogla da kažem - to je lični marketing. I jeste, što ne znači da njegovi motivi za donaciju nisu ujedno bili iskreni.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U narednim danima bi trebalo da stigne update o Dejmovoj povredi, pošto su rekli da će odsustvovati do dve nedelje. Do tada ekipu čekaju četiri gostovanja, po dva na Istoku i na Zapadu, neka malo teža od drugih:

 

Heat - bilo bi dobro revanširati im se za poraz

Hornets - easy W (nadam se)

NOPA - u dobroj su formi i ovo bi mogla biti teža utakmica

Mavs - rekla bih da se i ovde može upisati W, mada će biti teško zaustaviti Dončića

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...