Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

pelicansi drugi na zapadu sa utakmicom iza denvera a veliku vecinu sezone igreju bez najboljih igraca.

 

willie green obavlja odlican posao. niko ne prica jos o coty ali mislim da bi treba da bude medju prvima ako ne i prvi favorit u ovom trenutku.

Kada bi bili kompletni (sto ne znam koliko je realno), ekipa im je mozda i najdublja u ligi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bosMan_jr said:

Kada bi bili kompletni (sto ne znam koliko je realno), ekipa im je mozda i najdublja u ligi.

 

rekao bih da su clippersi jos uvek najdublji ali i pelicansi imaju bas puno upotrebljivih igraca. ove sezone su bas proradili murphy, marshall i jos ostaje kira lewis da udje u fazon.

 

 

kakav podcast simmonsa o jokicu, vec mi bilo neprijatno slusati posle nekoliko minuta. izgleda da mu je on najveci fanboy od svih.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:frusty:

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@gggggggg, jel njegov podcast ili gostuje kod nekog od njegovih? po naslovu nisam skuzio da je uopste o basketu epizoda.

 

edit, to je ovaj, meni izlazi neki drugi kada odem na ringer, nfl i ta sokocala

 

https://www.theringer.com/the-bill-simmons-podcast/2022/12/28/23529189/luka-jokic-60-20-10-game-all-time-fun-nba-team-and-nfl-burning-questions-chargers-eagles

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

prvo, vrati mi like...

 

drugo, dobar podcast o doncicu i jokicu prvih pa oko 45 minuta i sastavljanje all-time fun nba ekipe...

 

trece, loweov monolog o durantu je isto odlican. igra brutalno ove sezone i sutira kao nikada pre, zato sam i kacio njegov shooting chart pre neki dan.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Instinkt said:

 

Šta me ovo snašlo faca 😄 čovek u neverici

 

Mislim da i generalno a i ovde vecina ljudi misli da on dobija MVP ali da nije najbolji igrac lige (ili imam pogresan utisak), ali ove sezone zaista dokazuje da jeste. Bukvalno gazi sve protivnike na sve moguce nacine, ne znam koji to tim njega moze da zadrzi na razumnom ucinku i koja je to taktika protiv njega, kako se braniti?

 

Za bukvalno svakog drugog igraca postoji makar u teoriji varijanta sta treba da radis kao tim kako bi ga zaustavio, ali on mi deluje kao da jedini moze da isporucuje iz tekme u tekmu,uvek. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Borio se King koliko je mogao, 27p (10-18 FG, 5/5 FT, 2/5 3PM) 9sk 6as (6to) - doduse statsi izgledaju bolje nego sto je stvarno odigrao, priznacu. Na kraju prodao sansu da se vratimo turnoverima, a beverley i russ su imali takve erbolove, da je King cak i uhvatio jedan Raselov koji je bio klasicna parabola... Jebiga, odigrao Majami vrhunski vcrs, Jimmy je bio nepogresiv i rasturao je svojim footworkom sve, pick herroa i AdebaYa nije mogaod a se brani celu utakmicu i kad nema Obrve Bam se izivljavao, Tajler je lepo vodio igru...  Loni Voker je bas u kanalu, on i Rivs vcrs minus igraci.. 

Link to comment
Share on other sites

Impresivan comeback win Sacramenta nad Denverom, a pretilo je blowoutom.

Nasli su dobitnu petorku Davion-Fox-Monk-lyles-Sabonis i uspeli da dobiju, Joker je omasio klac sut za +2 i za pobedu.

Monkic je najjaci, kakav igrac i gotivac..Foxic i Sabonis stvarno dobar dynamic duo, Joker odlican u napadu ali svi ga posteno izbusise na drugoj strani terena

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

džaba bilo konja vranih po livadi razigranih, 

7 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Foks je standardno nocna mora za Jokica, jurio ga Jokara 50 puta po tekmi oko kosa, nije mogao da dise na kraju. 

 

kanta od igrača, glorifikovani-zaboravih-ko;

ne ume da stane na loptu kao haliburton, osmotri pa doda neverovatnu asistenciju saigraču na 4 metra od sebe, u 1-0 kontri

---

 

 

 

edit

trey lyles > luka mitrović

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Lyles vadi loptu iz auta ovde, sudija na metar, ne vidi. Poslednji faul nad Monkom em je bio cista lopta, em je ovaj pre toga napravio faul u napadu. 2 direktne greske u poslednjih 2 minuta na stetu Denvera.

 

Ne razumem Malouna, covek ne zove nijedan napad za MPJa u poslednjoj cetvrtini, a u odbrani ga drzi na Foxu. Pa koji ce ti djavo na terenu onda?! I ceka do 6 minuta do kraja da vrati Jokica, glup challenge trosi bez razloga...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Aleksej Pokusevski sustained a non-displaced tibial plateau fracture in the Thunder’s Tuesday night win over the San Antonio Spurs.

This means that there is a break or crack in his left tibia that has not resulted in a fragment of the bone being separated. A 6-8 week injury is never good, but this is probably amongst the better possible outcomes compared to an ACL tear or a displaced fracture that would have resulted in a longer recovery period and greater long-term consequences. This injury can often lead to further complications with the meniscus, but thankfully it seems Pokusevski has avoided this. This is the same injury that Darius Bazley suffered towards the end of last season which has seen him return with no consequences to his athleticism, agility and physical capabilities.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je Donte kojem sam se nadao, neka vrsta Džoa Dumarsa za ekstremnu sirotinju. Sa druge strane, često osporavani Taj Džerom (nije rođak Taja Gibsona) je neka NBA verzija Endija Višnjevskog iz najboljih dana. Pobeđena uvek neprijatna Juta, neugodni Norvežanin poslat kući.

Link to comment
Share on other sites

@uini Fox je vrlo nadaren, u to nema sumnje, ali ovo su neki efekti naknadne pameti. Izmenjalo se X trenera, igrača oko njega i GM-ova i evo kao konačno nešto pobedjuju. Pre svega jer su se opametili da ne gomilaju igrače na poziciji 1-2, a i trejd za Sabonisa je ispao bolji nego što se očekivalo. Jer Foxu treba visoki koji na sa loptom i sam. Ne vidim dugoročno neke uspehe za njih (sorry @AgroLaki) iako kapiram da je za ovu franšizu samo po sebi uspeh ne držati fenjer u konferenciji. I dalje se kladim na Halibartona, koji je u ruki sezoni pokazao više BBIQ-a nego Fox za karijeru, mislim ako govorimo o plejmejkingu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...