Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ma odličan trejd za sve tri strane... Sunsima su bili potrebni igrači za rotaciju, da se reše Aytona, i to su dobili. Bucksi tražili drugog superstara kao hitnu reakciju nakon blamantnog ispadanja u R1 i da se osvete MajEmiju preko trejda, to su i dobili. Mi smo tražili najprihvatljiviji način da damo Dejma a dobijemo neki fair deal, mislim da smo odlično prošli u trejdu samo ćemo ispasti slepci kad Jrua prosledimo dalje. 

 

Inače, ne znam da li sam neka baba Vanga, ali u trejdu su meni 3 najgotivnije ekipe u ligi. Jedini način da prežalim Dejmov odlazak je bio da ode kod Giannisa (još uvek ne mogu da verujem da se to i desilo). Cele prošle sezone sam kukala da nekako uradimo trejd Puma za Nurka. I na sve to smo dobili odličan paket u ovom trejdu. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ma koja 3 dobra igraca, ffs

Bleda senka prime Jusufa i 2 gole suoklepine

 

pa sta bi ti za aytona, neces dobiti all-nba igrace. imate tri all-stara i ostale prasinare. allen little i nurkic su korisni igraci.

 

usput, da su booker i durant zeleli aytona da ostane u ekipi, sigurno bi ostao.

 

edit: pre par meseci svi padali u nesvest jer ste doveli watanabea, metua, diopa i gordona i sada ova trojica nevaljaju...kao da su neka druga liga u odnosu na ove iz jula.

Edited by gggggggg
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ljutikrilo said:

ko će sad igrati pleja u baksima? lilard?

 

a ko od spoljnih igrača baksa će igrati odbranu? konaton, bizli i dragić?

Igraju Janis i Bruk Lopez. Portis i Krauder mogu da uskoče.

 

Gube malo u odbrani, ali ono što oni dobijaju u napadu je nemerljivo. Baksi su na istoku ubedljivo najpotentnija ekipa u napadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzep said:

 

Ko bi mogao da bude kontender a da da Portlandu nešto plus pikove?

 

Fila? Njujork? Majami?

Fora bi bila da sad Miami dadne isti paket sa Jrua kao sto je nudio sa Damea😂😂.. nesto moraju... popusili su dva vazna igraca na ljeto...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nenson said:

Fora bi bila da sad Miami dadne isti paket sa Jrua kao sto je nudio sa Damea😂😂.. nesto moraju... popusili su dva vazna igraca na ljeto...

 

Majami uopšte nije loše prošao što nije dao onoliko koliko je Heat tražio, pošto je stvarno bilo previše

 

subreddit heat je u neverici, kreće linč Rajlija

Link to comment
Share on other sites

Prvo jedno nepopularno I Told You So

Znao sam da Majami škrtari i da blokbaster trejdovi nisu njihov stil.

 

Milvoki je izgubio na odbrani, ali je dobio u napadu. Odlično je Dame kompatibilan sa Janisom , nemaju izgovor ni jedan ni drugi, moraju da napadnu titulu, pogotovo što će se tu nakačiti još igrača.

 

Finiks se rešio Ajtona i on njih, suštinski razvod u kom je Ajton bolje prošao. Dobili su na papiru neke rol plejere, videćemo šta će od toga ostati na papiru.

 

Portland doveo centra koji je generacijski i skladu sa novom ekipom i koji je u stvari dobar igrač, dobili su 2 pika i utopiće Džrua koji je vrlo poželjna roba za većinu ekipa, pogotovo kontendera

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Prvo jedno nepopularno I Told You So

Znao sam da Majami škrtari i da blokbaster trejdovi nisu njihov stil.

 

Milvoki je izgubio na odbrani, ali je dobio u napadu. Odlično je Dame kompatibilan sa Janisom , nemaju izgovor ni jedan ni drugi, moraju da napadnu titulu, pogotovo što će se tu nakačiti još igrača.

 

Finiks se rešio Ajtona i on njih, suštinski razvod u kom je Ajton bolje prošao. Dobili su na papiru neke rol plejere, videćemo šta će od toga ostati na papiru.

 

Portland doveo centra koji je generacijski i skladu sa novom ekipom i koji je u stvari dobar igrač, dobili su 2 pika i utopiće Džrua koji je vrlo poželjna roba za većinu ekipa, pogotovo kontendera

 

Apsolutno mi nije žao što si bio u pravu, naprotiv 😄 Ipak, ne mislim da je to zato što su škrtarili, već oni u startu nisu mogli da ponude previše. Kad pogledaš ovaj paket prosto je bolji od onog što bi nam Heat dao. Očigledno nije uspelo Dejmovo insistiranje na Heatu i sve što je išlo uz to (medijski). Moram da bacim i hejt na temu utapanja Jrua, mislim da bi bilo korisnije ostaviti ga uz Sc00ta i Sharpea.

 

Inače nas čeka zanimljiva sezona, volim što će ovaj duo iritirati mnoge gledaoce NBA. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...