Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 hours ago, Snjofko said:

Mi, Denverćani, tri matorca uzeli, svi sa višegodišnjim koledž iskustvom, dvojica pet godina na koledžu.

 

Cilj je očigledno da imamo odmah spremne NBA igrače, a ne da rizukujemo sa raznim Bol Bolovima.

 

Niko individualno ne izgleda ništa spec, ali očekuje se da znaju da utrče u prazan prostor, uspeju da uhvate loptu da ih ne pogodi u glavu kada Jokić baca i pogode zicer.

 

Pošto smo uzeli likove koji nemaju visok plafon i od kojih se očekuje da odmah uskoče kao role plejeri, ono što nisam očekivao i gde moram da priznam da sam razočaran, jeste to što je svoj trojici odbrana upitna.

 Imaju li u Denveru neku, iole pristojnu zamenu za Jokića na centru. Džordan je na zalasku karijere (ne znam ostaje li u Denveru), kao i Grin koji je ipak bio u rotaciji tokom plejofa.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

Da li su ikada blizanci izabrani back-2-back na draftu ili je ovo prvi put? I to bas sa visokih pozicija odose Tompsoni (4. i 5.).

 

Nadam se da ce #4 biti bolji igrac 😁

 

 

P.s. ne secam se kako su birana braca Moris.

 

Mislim da su i oni birani uzastopno.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Sombor Shuffle said:

Joj al se smorio ovaj klinac sto ga je Detroit uzeo, pomalo mi ga zao. 😄 
Ali Hjuston i Detroit koji ponovo draftuju bekove bez suta, i to sa pozicija 4 i 5. :lol_2: Pa ne, ovo je definitivno parodija, sad sam ubedjen. Oni se vise i ne trude, verovatno rade draft na osnovu nekih ESPN projekcija ili tako nesto.

 

Koliko sam ja upucen, Amen je pg, a ne sg. Dakle, ono sto Hjustonu i fali.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Manu said:

 

Potezi koji znače odustajanje od Aytona. Livelya sam gledao par puta, mislim da može odmah da doprinese i da će se lako uklopiti. Holmes može na mesto Powella, a Cuban slobodno nek od svog buddya napravi novog Haslema, samo da ga više ne gledam na terenu.

 

Mogu reći da sam zadovoljan.

Djeluje da su izvukli iz tog 10 pika maksimum sto su mogli, da dumpujes Bertansa tako sto se pomjeris 2 mjesta unazad u lutriji je zaista potez za koji sam mislio da nema sanse da se dogodi. Lively je ono sirov i potencijal al za vise od 10-15 min reg sezone tesko da ce moci u ovom Dallasu. Holmes je efikasan roll igrac sa nekim grdnim push sutom ko Printezis vaktile al mu ulazi, isto undersized i odbrane ne igra pa nece se ni zacudit jer su navikli na takve centre. Ovaj momak sa Marquetta OMax mozda bude najspremniji od svih da doprinese, djeluje ko neka zamjena za Finney-Smitha koji je slican profil igraca kao i ovaj bio kad su ga uzeli, njega su naucili da sutira, vidjecemo oce li i ovog.

10 hours ago, Snjofko said:

Mi, Denverćani, tri matorca uzeli, svi sa višegodišnjim koledž iskustvom, dvojica pet godina na koledžu.

 

Cilj je očigledno da imamo odmah spremne NBA igrače, a ne da rizukujemo sa raznim Bol Bolovima.

 

Niko individualno ne izgleda ništa spec, ali očekuje se da znaju da utrče u prazan prostor, uspeju da uhvate loptu da ih ne pogodi u glavu kada Jokić baca i pogode zicer.

 

Pošto smo uzeli likove koji nemaju visok plafon i od kojih se očekuje da odmah uskoče kao role plejeri, ono što nisam očekivao i gde moram da priznam da sam razočaran, jeste to što je svoj trojici odbrana upitna.

Denver uzeo sutere i iskusnije upperclassmane, Strawther suter neki na fazon Porter jr za sirotinju, ovaj Picket zanimljiv tip zbog stila igre i nekako je jedinstven sad jbg ta "jedinstvenost" mozda moze proci na koledzu ali u NBA ne znaci da ce moci isto da igra vec ce morati nesto i da se prilagodi, ovaj Tyson je vjerovatno 2 way igrac i jos jedan visoki suter koji moze da bude taj spot up target.

10 hours ago, Skyglider said:

Orlando Magic, koji genijalci, kao da nemaju dovoljno bekova pa sa 6. i 11. pozicije draftovali bekove :classic_laugh:

 

Tristan Vukčević u Wizzardse iz druge runde, vidim da Nikola Đurišić nije draftovan. 

 

Meni Brandon Miller sigurnija opicja od Wembyja, Wemby je izuzetan prospekt ali mnogo tanke nogice ima za tu visinu, pitanje hoće li kolena da izdrže.

 

 

Ali draft je generalno teška skurnja, NBA bi trebala da ukine to i da igrači koji dolaze u ligu sami pregovaraju sa timovima i idu tamo gde bi mogli najbolje da se uklope. 

 

 

Ja sam ubjedjen da nijesu uzeli Dicka iako je bio dostupan samo da ih ne zajebavaju zbog Black + Dick rookie dvojca dje bi postali predmet mimova citavo ljeto i regularnu sezonu 😄 Oba igraca su dobri i znacice im, samo sto za Blacka ovo mozda i najbolji fit sto se tice fransize koja ga je izabrala, momak igra sa loptom a tu ima previse igraca kojim treba lopta ukljucujuci i ROY aktuelnog. Tako da bice veselo i tamo pa ocekujem neki trejd konsolidacioni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

JHS je fin igrac ali ne znam koliko je dobar fit za ove LAL, njima bi bolje pao neki off-ball igrac koji je bolji suter od njega ili neki atleta koji bi igrao odbrane tu. Sa druge strane on moze donekle da zamjeni Schroedera da bude taj bekap PG koji igra PnR pretezno, jer bez pika ne moze da napravi prednost i onda ce vecina igre u napadu zavisiti od toga i suta koji je ono sporadican ali je bolji sa midrangea, pa onda je za odbrane predvidljiv usled toga i sto ne moze da te brzinom kazni. No ima momak karaktera i slifa, umije da igra ali treba mu lopta koju nece dobiti i minuti ce mu zavisiti koliko dobro bude pogadjao te suteve koje mu drugi iskreiraju.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MrTwister said:

JHS je fin igrac ali ne znam koliko je dobar fit za ove LAL, njima bi bolje pao neki off-ball igrac koji je bolji suter od njega ili neki atleta koji bi igrao odbrane tu. Sa druge strane on moze donekle da zamjeni Schroedera da bude taj bekap PG koji igra PnR pretezno, jer bez pika ne moze da napravi prednost i onda ce vecina igre u napadu zavisiti od toga i suta koji je ono sporadican ali je bolji sa midrangea, pa onda je za odbrane predvidljiv usled toga i sto ne moze da te brzinom kazni. No ima momak karaktera i slifa, umije da igra ali treba mu lopta koju nece dobiti i minuti ce mu zavisiti koliko dobro bude pogadjao te suteve koje mu drugi iskreiraju.

 

Na par reporta sam vidio da mu je odbrana dobra. Mehanika i izbacaj mu djeluju dosta fino tako da tu i ima neke nade da sut bude ok. Ovaj drugi Max Lewis mi djeluje interesantno, vidio sam da se na dosta mockova vrtio u prvoj rundi. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Na par reporta sam vidio da mu je odbrana dobra. Mehanika i izbacaj mu djeluju dosta fino tako da tu i ima neke nade da sut bude ok. Ovaj drugi Max Lewis mi djeluje interesantno, vidio sam da se na dosta mockova vrtio u prvoj rundi. 

Sledece sezone sa 2 Max-a na teren, Christie i Lewis🔥🔥🔥 

Bice i JHS zanimljiv za pracenje, svidja mi se ono sto sam vidio. Malo tog suta sa nabaci da bi oslobodio sebi prostor i bice to 👍

Sad da rijesimo Reavesa i Ruija pa polako. 

Vidim da je Chicago zainteresovan za Bambu. Poslati im paket koji se ne odbija za Bald Mambu👏

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

navodno neki pouzdani grci pisali. harry b je slobodan igrac, mozda ce umesto njega.

 

ne moze umesto barnesa, vec iskljucivo kao zamena ili backup za sabonisa, koji igra po 35 minuta.

 

zato i pitam. kakav barnes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...