Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, Nek grmi jako said:

Uzeće Boston i sedmu, a posle i titulu.

 

Sa ovakvom igrom i ovo prvo je pod debelom sumnjom, a kamoli ovo drugo. 

 

Ja očekujem vrlo neizvjesnu sedmu utakmicu, u kladionicu ne bih svraćao... :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, greenenvy said:

Ja nisam ovde video faul Horforda iskreno. Covek je podlakticom izbio loptu. Plus nisu svirali msm gresku u vodjenju Batlera ovde. 


Ma zvao je mazlum challenge, okrenulo bi se da nije bilo kontakta. Iskreno i ne znam sta je Al ondje pokusao, covjek u padu u korneru i on pokusava nesto izbiti il sta vec. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Carl Johnson said:

Bio je faul, i to ekstremno glup

 

Da je situacija preglupa, apsolutno. Kari ovo ne bi pogodio 2 puta iz 100 pokusaja a kamoli Jimmy.

 

Sut za 3 ocajan. Ako kuci budemo sutnuli 40+% dobijamo. 

 

Samo i da udjemo u finale, tamo ce nas Denver bukvalno osakatiti. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Majami izgubio kontrilu def skoka u 4/4 i kaznjeni brutalno. 

2 fantomska faula za Tatuma i Browna i ovaj kos za pobjedu. Mislim da su sudije vratile vise vremena nego sto je trebalo, bar za 0.5 sekundi ali dobro, morao je boxout da bude bolji. Strauss zakasnio

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Dobiće Boston sedmu 30 razlike sem ako im se šut baš ne raspadne što ne bi bilo iznenađenje. 

Večeras kod Majamija svi doprinijeli sem Adebaja i Batlera. Adebajo užasan na oba kraja, ako se gleda samo završnica u 4/4 čini mi se da je svaki napad bio ofanzivni skok za Boston. Da je Dankan pogodio ove dvije najotvorenije noguće trojke ili bar jednu od njih pobijedio bi Majami. 

Ovako sem Adebaja, da se Batler pojavio prije poslednjih 4 minuta takođe Majami ne bi imao problema, dok Boston da vodi u 1/4 30 razlike ubijek će lagano to da ispuste. Uz Tejtuma i Brauna koji kad daju 20 u 1/4 vekike su šanse da utakmicu završe sa 22 poena. Baš nekonstantna ekioa, samo što su igrački 10x jači od Bostona ali uz sve to da se Džimi ranije pojavio i sa je odigrao makar prosječno bilo bi gotovo ovo. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Tu je sve cisto bilo, faul je bio na tacno 3.0 do kraja. Uzimaju oni i titulu ako uzmi G7. Napunice se samopuzdanjem nakon najveceg preokreta u historiji i upadat ce sve sto bace na kos. 

2.8 je bio kontakt koji je sviran za faul. Jbg 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moguce da su svirali kao faul kontakt desnom rukom, jer levom podlakticom je cisto izbio loptu. 

 

S tim sto ako je faul bio desnom rukom, ne znam da li je ovo 3 bacanja onda uopste. 

 

Svakako da su svirali double dribble kao sto su trebali, do ovoga ne bi ni doslo. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...