Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Dobro jutro braco.

 

 Nema me opet jedva stigoh da vas iscitah, na poslu naravno jer ovako ne stizem od obaveza jbg, i tekme slabo gledam neradnim danima

 Pomirio sam se sa ovom devojkom (posvadjali se, i ona je iz besa na tom brejku bila sa bivsim na vece, ja sa tom "novom" , napravili brejk od desetak dana i shvatili da ne ide, vratili se jedno drugom i dogovorili se da se neke stvari promene, pa sad jbg sta bude bice

 

  Prelomni trenutak se ustvari desio kada smo popili metlu i tada sam shvatio da nisam spreman da se borim sa ovim bez male, bice tesko dugo vremena ali izdracu valjda, jak sam, izgubili smo od bolje ekipe i sve je bilo super, sezona je ispala odlicno i odbranjem je legasi protiv Stefe Karija, da vise ne slusamo gluposti najbolji igrac u zadnjih 10god i slicno. Sezona kakva je bila ispala je fantasticno i imamo vec neke obrise i za sledecu sta da radimo, koga da zadrzimo, bacimo, trejdujemo, kada nema vise Kornjacolike ubice makar ponovo gledamo normalnu i kvalitetu kosarku u LA, nista vise nisam ni trazio i ovi dvojica su makar zdravi ostali.

 

  Majamiju igraci ginu kao na traci, mnogo zavisi od toga da li ce Gejbara igrati G6, Herro bi mogao da se vratim u nekom trenutku eventualnog finala, ali Gejb je prebitan igrac za Heat i bez njega ne mogu da prodju ovo. Videcemo sta ima Jimmy da kaze u odlucujoj tekmi, stakes are great, ne bih potcenio Majami ni u toj sedmoj eventualnoj ako se Vensan opravi.

 

Ako Boston prodje, ukljucujem se u bandwagon kao i prosle godine kad su prodali protiv GS-a. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, delgado said:

posvadjali se, i ona je iz besa na tom brejku bila sa bivsim na vece, ja sa tom "novom"

Deluje da ste probleme mogli da rešite i na "kolektivan" način, da ne kažem "grupnom terapijom" (sram ga bilo ko zlo pomisli). :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milko Miller said:

Pipen vec godinama tako prica, nikada nije mogao da prihvati da nije prva violina.

 

plus sto su on i brondza slicni igraci, normalno je da se raduje svojoj 2.0 verziji.

 

ma okej, i dalje je bolji od stoktona i melouna ovih dana.

 

bird i jordan, koliko god da su ego-manijaci, su retko odrasle licnosti, koje se ne eksponiraju nekim hot tejkovima danas. svima fali neka paznja osim njima dvojici.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

plus sto su on i brondza slicni igraci, normalno je da se raduje svojoj 2.0 verziji.

 

ma okej, i dalje je bolji od stoktona i melouna ovih dana.

 

bird i jordan, koliko god da su ego-manijaci, su retko odrasle licnosti, koje se ne eksponiraju nekim hot tejkovima danas. svima fali neka paznja osim njima dvojici.

Magic se pojavljuje cesto u javnosti ali za razliku od nekih kompleksasa tipa Shaq, on daje svoje pohvale na racun vecine igraca. 

Uz to kad se pojavi u nekim podcastovima ili emisijama, milina za slusati jer sjajno to docara. O tome koliko je aktivan u svim strukturama vlasnistva u vecini sportova u LA da ne pricam.

25 minutes ago, Milko Miller said:

Pipen vec godinama tako prica, nikada nije mogao da prihvati da nije prva violina.

Ja mislim da i dan danas mrzi Kukoca sto je PJax vise vjerovao u istog da uzme poslednji sut prije nego Pippen u onom periodu penzionisanja MJ-a.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

^ naravno, sto rece malone, ko god kaze da je ocekivao ovo, masno laze.

 

ali sustinski radi iste stvari protiv boljih protivnika, tako da eto.

Prvi potez Doncic 1/1. Koliko je bio "pokretniji" tada ali sto kazes, masu ovih poteza i dalje radi samo sto djeluje jos lakse usled em talenta ali i vjezbe, ponavljanja. Nevjerovatan👍

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je sasvim ok ovo sto je rekao Pippen, cak i dijelim misljenje. MJ je bio los igrac dok nije postao najbolji dio najjaceg tima u istoriji koji se naosvajao titula.

 

Previse je NBA odlutala sa komercijalizacijom individualizma u odnosu na timske vrijednosti. Puno mi je tih MVP duela, trke GOAT-ova.. Kad je dosta? Mislim da ce se prodavati dresovi i bez ovolikog prehajpovanja i hiperprodukcije igraca. Malo fokusa i na tim.

 

Evo i Arenas kako se nalupa o Jokicu, kako nije atraktivan i kako je NBA na iskusenju, jer Nikola nije novo lice koji ima sta da ponudi obicnim gledaocima NBA. Bas mislim da Jokic (i Nuggets) ce malo izbalansirati trenutnu situaciju, i da ce se timovi vise fokusirati na dugotrajno sklapanje ekipa, timske vrijednosti i zdrave odnose, dobru hemiju, istrajnost itd. A ne brzoplete supertimove, masivne trejdove. Cini mi se da bas taj dio kosarke treba malo da se pogura obicnim gledaocima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Princeton said:

Meni je sasvim ok ovo sto je rekao Pippen, cak i dijelim misljenje. MJ je bio los igrac dok nije postao najbolji dio najjaceg tima u istoriji koji se naosvajao titula.

 

Previse je NBA odlutala sa komercijalizacijom individualizma u odnosu na timske vrijednosti. Puno mi je tih MVP duela, trke GOAT-ova.. Kad je dosta? Mislim da ce se prodavati dresovi i bez ovolikog prehajpovanja i hiperprodukcije igraca. Malo fokusa i na tim.

 

Evo i Arenas kako se nalupa o Jokicu, kako nije atraktivan i kako je NBA na iskusenju, jer Nikola nije novo lice koji ima sta da ponudi obicnim gledaocima NBA. Bas mislim da Jokic (i Nuggets) ce malo izbalansirati trenutnu situaciju, i da ce se timovi vise fokusirati na dugotrajno sklapanje ekipa, timske vrijednosti i zdrave odnose, dobru hemiju, istrajnost itd. A ne brzoplete supertimove, masivne trejdove. Cini mi se da bas taj dio kosarke treba malo da se pogura obicnim gledaocima.

Pa imao si GS prije Denvera, oni su sa svojim igracima dosli do titule i kasnije najbolje regilarne sezone ikada. 

Steph, Klay, Green, Barnes itd itd. Posle toga su doveli KD ali vec tada su bili dominantna sila. Nista ovo Denverovo nije novo, vidjeno milion puta tako da nema sta da se balansira jer imas 2 puta u ligi da gradis, preko drafta ili FA/trejdova. Ukoliko dobro radis na draftu, otvorice ti se prostor da unaorijedis ekipu sa FA i trejdom kao sto su i uradili. 

Jedina ekipa koja je sebi oucala u nogu jesu OKC koji su imali najbolje mlado jezgro ikada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Princeton said:

Meni je sasvim ok ovo sto je rekao Pippen, cak i dijelim misljenje. MJ je bio los igrac dok nije postao najbolji dio najjaceg tima u istoriji koji se naosvajao titula.

 

Previse je NBA odlutala sa komercijalizacijom individualizma u odnosu na timske vrijednosti. Puno mi je tih MVP duela, trke GOAT-ova.. Kad je dosta? Mislim da ce se prodavati dresovi i bez ovolikog prehajpovanja i hiperprodukcije igraca. Malo fokusa i na tim.

 

Evo i Arenas kako se nalupa o Jokicu, kako nije atraktivan i kako je NBA na iskusenju, jer Nikola nije novo lice koji ima sta da ponudi obicnim gledaocima NBA. Bas mislim da Jokic (i Nuggets) ce malo izbalansirati trenutnu situaciju, i da ce se timovi vise fokusirati na dugotrajno sklapanje ekipa, timske vrijednosti i zdrave odnose, dobru hemiju, istrajnost itd. A ne brzoplete supertimove, masivne trejdove. Cini mi se da bas taj dio kosarke treba malo da se pogura obicnim gledaocima.

 

Pitanje svih pitanja mi je koja je budala došla na ideju da forsira to kako Jokić nije atraktivan igrač? Naprotiv, meni je njegova igra jako atraktivna.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Princeton said:

Meni je sasvim ok ovo sto je rekao Pippen, cak i dijelim misljenje. MJ je bio los igrac dok nije postao najbolji dio najjaceg tima u istoriji koji se naosvajao titula.

 

Previse je NBA odlutala sa komercijalizacijom individualizma u odnosu na timske vrijednosti. Puno mi je tih MVP duela, trke GOAT-ova.. Kad je dosta? Mislim da ce se prodavati dresovi i bez ovolikog prehajpovanja i hiperprodukcije igraca. Malo fokusa i na tim.

 

Evo i Arenas kako se nalupa o Jokicu, kako nije atraktivan i kako je NBA na iskusenju, jer Nikola nije novo lice koji ima sta da ponudi obicnim gledaocima NBA. Bas mislim da Jokic (i Nuggets) ce malo izbalansirati trenutnu situaciju, i da ce se timovi vise fokusirati na dugotrajno sklapanje ekipa, timske vrijednosti i zdrave odnose, dobru hemiju, istrajnost itd. A ne brzoplete supertimove, masivne trejdove. Cini mi se da bas taj dio kosarke treba malo da se pogura obicnim gledaocima.

 

ma daj. onda su svi bili losi igraci dok im nije sastavljena ekipa. kada kazem "bili" mislim i danas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...