Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

9 minutes ago, Radalek said:

Ko god dobije petu utakmicu u Denveru, dobija seriju po meni. Ako Denver dobije, mislim da su blagi favoriti cak i u gostima u sestoj a definitivno u sedmoj. Ne samo zbog prednosti domaceg terena nego i zbog toga sto Sunse drze nerealni procenti Bookera a prosto je nemoguce da to odrzi konstantno a pogotovu ako nastavi da igre ovakve minute svaka dva dana od sada. Pre ili kasnije nece moci vise da ima toliki lift u nogama. Ako Sunsi dobiju, zavrsavaju to u sestoj u pustinji.


Brat Radalek izmislio toplu vodu 😄
Salim se, sve tacno. Nikad prikladnije da 5. odlucuje seriju nego u ovom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

Kad se obično budi Silverman i kada će doneti odluku o kazni za Jokića?

 

Gledam Get Up, a nadam se da gleda i on, jer oni odbacuju i pomisao na suspenziju bez obzira na nedavni slučaj sa navijačem i Grinom.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nek grmi jako said:

Kad se obično budi Silverman i kada će doneti odluku o kazni za Jokića?

 

Gledam Get Up, a nadam se da gleda i on, jer oni odbacuju i pomisao na suspenziju bez obzira na nedavni slučaj sa navijačem i Grinom.

Ma nema kazne za Jokica

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije pravi trenutak da se pokrece tema o bogatasima, o poreklu njihovog bogatstva, njihovim porivima/motivima i njihov nacin zaobilazenja prepreka. Nije toliko vezano za Ishbiu, nego za sve vlasnike koji se kupaju u parama i kako ih javnost percipira. Nema tu velike ljubavi prema kapitalistima, ali ne bi tu trebalo da bude mesta i za veliku mrznju prema istima. Barem dok ne daju neki jak razlog.

 

Pohvalno je u celoj prici sto se oglasio brzo nakon sto mu se glava ohladila. Mi smo u istom danu, Amerima je sutradan.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gggggggg said:

platio bi on milion dollara kaznu ako u isto vreme jokic ne bude igrao.

 

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Puca njemu za novcanu kaznu...

Po broju recsa koje ste dobili cini se da mi fora nije bila najjasnija. Naravno da se zajebavam, covek je tezak blizu 10 milijardi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nugetlija said:

Ne znam šta mu bi da ide u publiku po loptu, pa nije fudbal da ti treba gol u 90-minuti.

Kao da ga gledate od juce. Jokic ako ugleda priliku za neku prednost, uvek uzima ili trazi loptu sto brze da je izvede. Konkretno ovde je igrac Sunsa na zemlji medju publikom i Jokic je hteo da napravi lagani 5 na 4 napad.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Radalek said:

Kao da ga gledate od juce. Jokic ako ugleda priliku za neku prednost, uvek uzima ili trazi loptu sto brze da je izvede. Konkretno ovde je igrac Sunsa na zemlji medju publikom i Jokic je hteo da napravi lagani 5 na 4 napad.

Kakvu prednost kad se igrači Feniksa već vratili u odbranu.

Link to comment
Share on other sites

Ishbia sigurno nije dzukac nego izuzetno uspesan covek. Nije nasledio milijarde nego za americke standarde pregledan family business. Kao netalentovan kosarkas je uspeo da igra kao walk on za Tom Izza. Sad znamo da razume kosarku, da je strava timski igrac. Kad je dostigao taj neki status on se rasipa u donacijama, na primer poklonio Michigan Stateu 32 miliona $. Odrzavao veze za ligom godinama i kad se uspostavila prilika nije pitao za cenu. U toku prvih dana mandata osposobio novi manpower, doveo Durantu, vratio sunse na free to air televiziju (jos jedna strasna strateska odluka). Nije on Dolan, on ti je glavna nagrada za sunse.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...