Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Opet Murray vadi Denver ko protiv Utah u bubbleu.

Govoris to kao da je Murray sudija ili junior koji je prosvercovan za par tekmi sa kadetima.

Decko je top 2 igrac ekipe, ne verujem da bi tvoja reakcija bila: Buker vadi Finiks, da su oni pobedili. Smesno

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Govoris to kao da je Murray sudija ili junior koji je prosvercovan za par tekmi sa kadetima.

Decko je top 2 igrac ekipe, ne verujem da bi tvoja reakcija bila: Buker vadi Finiks, da su oni pobedili. Smesno


Pa nisam ja taj koji nakon svakog Denverovog poraza vrti pricu kako Jokic igra s invalidima i da bi bez njega bili ekipa za lutrije. Normalno da je igracina, pokazao je to u bubbleu. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Sansi nemaju igru, sve na individualni kvalitet. Tako se ne osvajaju titule.

 

Ako nastave ovako proci ce Nagetsi. Jer oni mogu da zive da ih Durant trpa a da ostale zatvore.

Mislim i nadam se. Pa da onda Kevin zatraži trejd u Nuggets-e.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, freethrow said:

Po meni Finiks ima nekoliko gadnih rupa, od kojih je klupa najgora rupa.

 

gle čuda, sinoć odjednom mogu da rotiraju 9 igrača, 13 ukupno je dobilo makar par minuta.

a sa clippersima igraju njih 6-7. ne ide to tako, ubaciš ih i udri, jer su vežbali na treningu.

 

nemaju oni toliko lošu klupu, koliko je nisu koristili, sad je verovatno kasno. mislim, nije da mi je žao, samo konstatujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Pa nisam ja taj koji nakon svakog Denverovog poraza vrti pricu kako Jokic igra s invalidima i da bi bez njega bili ekipa za lutrije.

A ko to kaže, ko to laže ...

 

Prošle dve sezone je to apsolutno bilo u pitanju, ove nikako. + Murray, MPJ, Brown, Braun. I još Gordon koji je napravio iskorak ove sezone. Timčina.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Bilo je uvek pitanje da li Jamal i MPJ mogu nešto, zaboravilo se na Jamalovo kuvanje iz babla i da su obojica izlazila iz jedne od najtežih mogućih povreda. Mnogo više su u Denver verovali oni koji ih možda ne gotive toliko nego navijači. Sad može da se kaže timčina vrlo relaksirano kad su dobili Sunse u G1. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Bilo je uvek pitanje da li Jamal i MPJ mogu nešto, zaboravilo se na Jamalovo kuvanje iz babla i da su obojica izlazila iz jedne od najtežih mogućih povreda. Mnogo više su u Denver verovali oni koji ih možda ne gotive toliko nego navijači. Sad može da se kaže timčina vrlo relaksirano kad su dobili Sunse u G1. 

Ne znam na koga se odnosiš, ali ako misliš na mene, ja sam dosta puta u toku sezone rekao da je ovaj tim avion u odnosu na prošlu i pretprošlu. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko said:

Ne znam na koga se odnosiš, ja sam dosta puta u toku sezone rekao da je ovaj tim avion u odnosu na prošlu i pretprošlu. 

 

Pre početka plej ofa ovde smo imali diskusiju na temu toga ko je pod većim pritiskom, Jokić ili Embiid. @Miki28 i ja smo držali stranu da je Nikola, jer je 2x MVP i ima kompletnu ekipu tako da se od njega pre očekuje da ide do kraja. Lošmi @Milos 3.14 je držao stranu da je Embiid, zato što (navodno) Fila ima najjači roster po imenima (i imao je podršku većine na topicu).

Tad su navijači Denvera prilično stidljivo nastupali, sa sve nekim bojaznima, strepnjama, kao da ste se plasirali sa 8. a ne 1. mesta posle regularnog dela. Tad sam napisala da ova ekipa ide do WCF i da će vrlo moguće izaći sa Zapada. Jedini razlog što nisam igrala na prognozi u korist Denvera je navijački, tj. što više gotivim Sunse pa reko ajde. 

Otkako je Jokić u samom vrhu NBA i superstar, u domaćoj javnosti se baš fura to kad pobede - on je najviše zaslužan, kad izgube - saigrači su najviše odgovorni. Na ovom forumu to nije toliko izraženo kao po b92 komentarima i drugim mestima, ali ume da se potencira. Pogotovo kad se izvlače "argumenti" kakvu podršku je imao Janis u šampionskoj sezoni, kakvu ima Dončić itd, kao da su igrali sa supertimovima. Malo je bekova koje bih imala u PO pre Jamala... 

Link to comment
Share on other sites

Za 8 sati počinje prva utakmica Knicks-Heat. @Sombor Shuffle ostavi prognozu za tu seriju. Prognozu nisu ostavili ni Zorex, Kvaratskhelia, El Duderino i MaXa88 te nickovi Rasha75 i Civi. Vidim da su bili ulogirani otkad sam ih zadnji put tagirao da ostave prognoze tako da ih neću više gnjaviti s tim, valjda su odustali. 
 

Napominjem da u noći sa ponedjeljka na utorak počinje i serija Boston-Phila a još 10 forumaša nije ostavilo prognozu za tu seriju. Također, već će u noći sa utorka na srijedu početi serija Lakers-Kings/Warriors pa vodite računa i o toj prognozi kad dođe na red.

 

https://freethrow.pythonanywhere.com/

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Evo par mojih utisaka iz G1. Iako smo započeli meč kako sam ja i najavio i priželjkivao, sa Okogiem u startnoj i Bookreom na MPJ koji je i korektno odradio defanzivno tu 1 četvrtinu sta, se nazalost ne može reći za prvog koji je bio jednostavno uzasan na oba kraja terena i zapravo po meni je obrana bila puno smislenija dok je Craig jurio Murraya kroz blokove. Murray je bio on fire jučer i kad je u takvom izdanju nema tu puno pomoći. Momak je jednostavno pogasio svetla. Međutim ono gde je najveća šteta poćinjena je 2. četvrtina gdje je basically mec izgubljen. Glavni krivac po meni je sa jedne strane Gordon a s druge KD. potonji doduše nije mogao promašiti u 1. ali je svojom neodgovornom obranom na prvopomenutom dozvolio istome da se razmaše i po meni bude junak i jako bitan faktor u G1 pobedi. Jokic je čak i odigrao slabiji meč za svoje standarde ali je zato Denver dobio dosta sekundarnih poena od igrača za koje se znalo da ih treba zaustaviti da se ne  razmasu uz standardne poene na koje računate da će dobiti od prve dve violine da bi Phoenix uopšte i mogao računati na neki uspeh. Puno izgubljenih čak 7 KD i diskrepancija u broju postignutih trojki i skoku je u konačnici i dala krajnji razultat. Phoenix je jako kiksao u 2. četvrtini i to je siže ovog meča. Videt cemo kakav adjustment ce vazda tvrdoglavi Monty primeniti u G2. Niti je ova serija gotova ovim porazom no za trijumf u seriji bit će potreban puno bolji pristup i taktika u obrani. I malo više vere u klupu. 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da, vrlo lepo je sve objasnio brat Bodo.

 

Cestitke Nagetlijama na pobedi, odlicna ekipa koja je zasluzeno bila prva na zapadu, a Murray i Gordon su pokidali nocas. 

 

Idemo dalje, ocekujem nasu dosta bolju igru, a i Murray i Gordon tesko da ce sutirati kao u bunar kroz celu seriju. Ako i budu onda zasluzuju titulu, fair enough.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, DameTime said:

 

Pre početka plej ofa ovde smo imali diskusiju na temu toga ko je pod većim pritiskom, Jokić ili Embiid. @Miki28 i ja smo držali stranu da je Nikola, jer je 2x MVP i ima kompletnu ekipu tako da se od njega pre očekuje da ide do kraja. Lošmi @Milos 3.14 je držao stranu da je Embiid, zato što (navodno) Fila ima najjači roster po imenima (i imao je podršku većine na topicu).

Tad su navijači Denvera prilično stidljivo nastupali, sa sve nekim bojaznima, strepnjama, kao da ste se plasirali sa 8. a ne 1. mesta posle regularnog dela. Tad sam napisala da ova ekipa ide do WCF i da će vrlo moguće izaći sa Zapada. Jedini razlog što nisam igrala na prognozi u korist Denvera je navijački, tj. što više gotivim Sunse pa reko ajde. 

Otkako je Jokić u samom vrhu NBA i superstar, u domaćoj javnosti se baš fura to kad pobede - on je najviše zaslužan, kad izgube - saigrači su najviše odgovorni. Na ovom forumu to nije toliko izraženo kao po b92 komentarima i drugim mestima, ali ume da se potencira. Pogotovo kad se izvlače "argumenti" kakvu podršku je imao Janis u šampionskoj sezoni, kakvu ima Dončić itd, kao da su igrali sa supertimovima. Malo je bekova koje bih imala u PO pre Jamala... 

To ne mora da znači da je neko mislio da je Filadelfija bolji tim. Evo, i ja mislim da je možda čak i veći pritisak na Embiida, pogotovo jer će sigurno biti MVP. I zato što za razliku od Jokića, Embiid je imao dosta bolji tim dugo vremena (sem ove sezone gde dajem prednost Denveru, ali daleko da Filadelfiji fali talenta). 

 

Što se tiče komentara na B92 i Fejsu ... šta si očekivala nego debilisanje i "Srbi su naj" fazon. Na ovom forumu nisam stekao takav utisak, mada sam video kritike na račun Murray-a i MPJ-a. Ali i Jokića, pogotovo na račun njegove matador odbrane. Za tebe, Mikija i Grofa imam utisak da samo kontrirate jer eto, vaš omiljen igrač nije back to back MVP.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...