Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Porter prima 35 miliona godisnje a covek bukvalno ne utice na igru osim sutem. Odigra fenomenalno prvo poluvreme i u drugom potpuno nestane. Jednostavno ga nema nigde, ne moze da iskreira sebi poziciju osim da se digne preko nekog niti na drugi nacin da utice na tok meca. Murray je jednostavno microwave strelac, ne preterano inteligentan igrac i Nuggetsi da se nadaju da ce uhvatiti neki ritam u playoffu, ali ne bih se kladio na to. Realnost je da kad dodje stani pani tu jedino Jokicu mozes da das loptu.

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 
Koliko puta je do sada Meloun mogao i trebalo da dobije otkaz? Ja zaista ne vidim neki njegov trenerski pečat u ovoj ekipi, sem što je "otkrio" Jokića i na konto toga će se provlačiti dok god Nikola bude igrao u Denveru. Zaboravite na otkaz, dok je Jokić tu biće i Meloun. 
Malone pola ugovora nek uplati u doprinose za uređenje građevinakog zemljišta grada Sombor, pošto Jokiću realno te pare ne trebaju.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Opet poraz posle TD?

 

spacer.png

2 minutes ago, Luchifer89 said:

Malone pola ugovora nek uplati u doprinose za uređenje građevinakog zemljišta grada Sombor, pošto Jokiću realno te pare ne trebaju.

 

Doći će da mu timari konje za dž, ne sekiraj se 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Del Piero said:

Porter prima 35 miliona godisnje a covek bukvalno ne utice na igru osim sutem. Odigra fenomenalno prvo poluvreme i u drugom potpuno nestane. Jednostavno ga nema nigde, ne moze da iskreira sebi poziciju osim da se digne preko nekog niti na drugi nacin da utice na tok meca.

 

nisam gledao tekmu ali u boxscoreu pise 23mins = 23pts [i neke 4 ast i skokovi, nebitno]

 

kapiram da na gledanju ne izgleda dovoljno ali vise nego dobro je poen po minuti, ako mu nisu uvalili 20 u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Sad mi je Perkins sve više jasniji

 

Embid ubacio 14 poena i Fila vodi 27-19 za prvu četvrtinu!

Aj živ bio ne spominji panjini Perkinsa...JBG.

Ako njega 'razumijes' onda brt zajebi NBA...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasican Malone i njegovo insistiranje na odredjenim petorkama koje nemaju smisla. Opet ce mu trebati vremena da ukapira da Reggie i Jamal ne trebaju da budu zajedno na parketu. Previse su 'slicni' igraci i pored obojice treba da bude ili (primarno) KCP ili Brown/Braun i tad izgledaju mnogo smislenije u oba pravca. Veceras je Reggie bio -20 u porazu od 2 razlike a mali Braun +9 za 12 minuta samo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Zadrži se na ovome.

 

sta je ovo veceras, jel treba da krenem da napusavam sagovornike, jel ovo neki dan hrkljusa? ako sam vec dovoljno jasno artikulisao svoj post i naglasio da nisam gledao i da referisem na boxscore, ili mi ukazi sta se desilo pa 23pts u 23mins nije dobro, ili se suzdrzi pre nego se ja zadrzim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Radalek said:

Klasican Malone i njegovo insistiranje na odredjenim petorkama koje nemaju smisla. Opet ce mu trebati vremena da ukapira da Reggie i Jamal ne trebaju da budu zajedno na parketu. Previse su 'slicni' igraci i pored obojice treba da bude ili (primarno) KCP ili Brown/Braun i tad izgledaju mnogo smislenije u oba pravca. Veceras je Reggie bio -20 u porazu od 2 razlike a mali Braun +9 za 12 minuta samo.

 

Ako je Melounov plan da isproba razlicite kombinacije pred plejof, u redu, Denveru je prva pozicija na zapadu manje-vise obezbedjena. Ako ne...

 

Pa, Jokic nije jedini za kojeg ce biti veliki neuspeh ako ne dodje makar do finala konferencije.

 

A za razliku od 2xMVP-a, treneri mediokriteti se mnogo lakse zamenjuju.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ovom Denveru je druga runda plafon. Svaka iole ozbiljna ekipa ce iskoristit ovaj defanzivni propuh. Pored ovih matadora MPJa i Murraya Jokic je u sredini ko na streljani. 

Pa i to zavisi ko bude bio u prvoj rundi. Ako se Lejkersi slučajno nađu tu, Bron i DLo ima to da kaznjavaju.

 

Mislim, svaka čast Jokiću za sve što uradi u napadu, vanzemaljac je, ali odbrana osvaja titule. Ako ne smisle kako da sakriju Jokića, biće im to problem. Oni jesu igrali finale konferencije, ali to nije bilo rutinsko pobeđivanje, već raspad timova protiv kojih su igrali i to je bilo vraćanje sa 3:1! Od Lejkersa su skoro pa počišćeni.

 

Jokić mora igrati sa velikim defanzivcima, za sad su to samo KCP i Gordon u postavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rešenje je Lebrona u Denver. On će preneti šampionsko nasleđe Jokiću, a Jokić će njemu da pomogne da se dočepa 5. prstena. Pored toga ova saradnja bi bila plodonosna i za srpsku naciju, jer je ovde prisutan veliki broj ljudi koji podržavaju Jokića ali i deo publike koja podržava Lebrona, pa bi oni taman mogli da žive u simbiozi. Za dalje konsultacije čelnici Denvera mogu da mi se obrate na e-mail [email protected]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dracarys said:

Pa i to zavisi ko bude bio u prvoj rundi. Ako se Lejkersi slučajno nađu tu, Bron i DLo ima to da kaznjavaju.

 

Mislim, svaka čast Jokiću za sve što uradi u napadu, vanzemaljac je, ali odbrana osvaja titule. Ako ne smisle kako da sakriju Jokića, biće im to problem. Oni jesu igrali finale konferencije, ali to nije bilo rutinsko pobeđivanje, već raspad timova protiv kojih su igrali i to je bilo vraćanje sa 3:1! Od Lejkersa su skoro pa počišćeni.

 

Jokić mora igrati sa velikim defanzivcima, za sad su to samo KCP i Gordon u postavi.

Nemam sad vremena za duzi post ali ne brinem se ja preterano za odbranu kad se skrate petorke i ako se desi ono sto cekam neko vreme a to je da mali Braun opet dobije minute naustrb Jacksona. Veceras je Malone prokomentarisao to izmedju redova - "I need guys who can play defense". Ne brinem se ni za MPJ toliko u odbrani, drasticno se tu popravio i petorke s njim su redovno jako dobre na toj strani parketa. Odbrana Denvera je jako dugo bila #1 u clutchu (mozda se to promenilo u poslednjih desetak dana ali i dalje su u vrhu u najmanju ruku).
Za mene je ovo tipicno sporo prilagodjavanje koje Malone ima posle nekih promena (u ovo slucaju trade deadline) ali se to uvek do sada zavrsavalo s njegovim prihvatanjem onog sto je vec ocigledno pre ili kasnije. Ako sam u pravu to ce se videti jako uskoro. Za nekih sedam dana manje vise dolaze u Denver Milvoki i Phila jedni za drugim i tu se onda ulazi u sam finish sezone. Tu ce verovatno i MVP da se odluci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

 

sta je ovo veceras, jel treba da krenem da napusavam sagovornike, jel ovo neki dan hrkljusa? ako sam vec dovoljno jasno artikulisao svoj post i naglasio da nisam gledao i da referisem na boxscore, ili mi ukazi sta se desilo pa 23pts u 23mins nije dobro, ili se suzdrzi pre nego se ja zadrzim.

Nije bilo napušavanje nego zaista mislim da ne treba da daješ nikakvu ocenu večerašnje utakmice i Porterove igre pre nego što je pogledaš. Uostalom, Del Piero je već izneo ocenu i obrazložio je ali nisi se ni potrudio da ga razumeš nego si uleteo u kontriranje. Moglo bi se reći ništa novo.

 

Elem, MPJ je ubacivao više nego dobro u 1/2 ali ga u 2/2 nije bilo nigde a sa loptom u rukama nije znao šta će. I kad bi pokušao nešto bolje da nije. Vrati loptu i ne diraj dugmiće.

Link to comment
Share on other sites

znaci nije primio denver 20pts preko njega za 23mins?

 

nema tu nikakvog kontriranja, lepo sam pitao sta se desilo, posto vidim da je sutirao 9-12 (3-5 za 3) imao 4 ast i tri skoka i neke izgubljene. valjda +6

 

kapirao bih da je uzeo 20 suteva a 9 ubacio, ovako ne kontam.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, DameTime said:

Rešenje je Lebrona u Denver. On će preneti šampionsko nasleđe Jokiću, a Jokić će njemu da pomogne da se dočepa 5. prstena. Pored toga ova saradnja bi bila plodonosna i za srpsku naciju, jer je ovde prisutan veliki broj ljudi koji podržavaju Jokića ali i deo publike koja podržava Lebrona, pa bi oni taman mogli da žive u simbiozi. Za dalje konsultacije čelnici Denvera mogu da mi se obrate na e-mail [email protected]

Ne može se to preneti, potrebno je imati onaj pogled, a sa tim pogledom se rađaš

 

Spoiler

4fd16c7fecad043b4d000001?width=600&forma

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

znaci nije primio denver 20pts preko njega za 23mins?

 

nema tu nikakvog kontriranja, lepo sam pitao sta se desilo, posto vidim da je sutirao 9-12 (3-5 za 3) imao 4 ast i tri skoka i neke izgubljene. valjda +6

 

kapirao bih da je uzeo 20 suteva a 9 ubacio, ovako ne kontam.

Nije on bio najveći problem, uostalom, koliko se sećam 4/4 nije ni ulazio osim pred kraj. Del Pjero se osvrnuo na to da su u trenutku njegove sposobnosti udarile u zid. Kad su ih Netsi iznenadili promenom odbrane a ovi se ukočili, on jednostavno nije znao šta da radi. Ili zaglavinja u meso ili ne zna kako da spusti Jokiću ili gubi loptu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...