Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, uini said:

cam thomas 44pts, uau.

 

Prvi Maxin dobar potez u fantaziju u poslednje 3 sezone ...

 

5 minutes ago, uini said:

ako jos jednom neko napise "nadjite nekog.." zaklacu se kasikom

 

 Same here. Pre neki dan bas videh ono dvoje - brat i sestra sto su putovali da gledaju Jimmy-a, nije igrao, pa su dobili nesto od Herroa, pa kad se Jimmy pojavio stvarno deca odusevljena, i nba zvanican nalog sharuje find someone who look at you...

 

  Kad je tesko nalazim flasu rakije u podrumu, nemam vremena za neku detaljnu pretragu

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sve je to lepo, nego me nervira taj worldwideweb narativ "Find someone who ..."

 

@Miki28 Nista ne vredi ni da pobedjujemo sve redno, a onda se neko od udarnog dvojca polomi na duze, onda ponovo zatvaramo radnju. Ovako, ako su obojica relativno zdravi i preskacu b2b utakmice i odmaraju kada se proceni da treba, imamo sansu do samog kraja posebno sto ne znamo jos situaciju oko trejdova i koje ekipe ce u tank i uskoro ce sve biti dosta jasnije. Svakako ima ekipa od kojih mozemo biti bolji, dovoljno meceva ima... Neka budu samo oni zdravi i da daju sebi sansu sto duze, nista vise ne trazim..

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dobar u piku said:

Volim Nikolu kao brata,ali Jamal kad se zapali za mene je to nešto savršeno,da ga utroje neće dodati,a pogađa svaki šut bez problema.

 

 

Inače Nikola baš pasivan meč je odigrao.

 

nothing personal ali kako može prangijanje za 3 da ti bude lepše od jokarinog igranja košarkom?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, João Palhinha said:

 

nothing personal ali kako može prangijanje za 3 da ti bude lepše od jokarinog igranja košarkom?

 

O ukusima se ne raspravlja... I ja kažem daj mi zatrpavanje koša trojkama svaki dan, a nedeljom i dvaput. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

O ukusima se ne raspravlja...

 

kako kada uglavnom u životu raspravljamo o ukusima, nije kao da smo relevantni za 85% stvari o kojima imamo mišljenje u životu?

 

pitam se ovo generalno, svaki put kad čujem tu kovanicu o ukusima & neraspravljanju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije košarka počela sa Lillardom. Volela sam ja i trpače i(li) šutere i pre njega, Iverson, Reggie Miller, Arenas i sl. Pritom drugi omiljeni igrač za gledanje danas mi je Steph, zato sam stavila upravo ovaj klip. @João Palhinha

 

3 minutes ago, uini said:

 

kako kada uglavnom u životu raspravljamo o ukusima, nije kao da smo relevantni za 85% stvari o kojima imamo mišljenje u životu?

 

pitam se ovo generalno, svaki put kad čujem tu kovanicu o ukusima & neraspravljanju.

 

Slažem se generalno sa ovim što si pitao, ali ipak je ovde stvar u ukusu, šta bilo ko od nas više voli da vidi na terenu.

Edited by DameTime
slovo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Ma ko zna i da li je tačno ali sezona je zabavljanja praćenjem rumora, pršte vesti koje raspaljuju maštu. Verovatno će se desiti ono o čemu se malo piše. 

Klipani su mi definitivno dark horse u toj trci za njega jer stvarno mislim da bi Balmer mogao povuci ovaj potez pa makar to bila i renta na par mjeseci jer sa Kyrie i Kawhi-PG13 dvojcem zdravim, to moze biti jako zanimljivo. Svakako da imaju igraca da ponude a i plate da matchuju s tim da ja mislim da bi se tu morao ubaciti Mann

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

Pa nije košarka počela sa Lillardom. Volela sam ja i trpače i(li) šutere i pre njega, Iverson, Reggie Miller, Arenas i sl. Pritom drugi omiljeni igrač za gledanje danas mi je Steph, zato sam stavila upravo ovaj klip. @João Palhinha

 

 

ouch. naravno, neka cveta hiljadu cvetova ali millera nisam mogao da smislim kao igrača, a kao komentatora još manje. iverson mi je bio tek za nijansu prijemčiviji.

 

steph curry je, s druge strane, zaista jedan od najgotivnijih superstarova, a warriorse ne volim nikako zbog greena i nekih kerrova postupaka o kojima nećemo sada.

 

dame mi je isto dobar, lojalan lik ali malo previše prangija za moju šoljicu čaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, João Palhinha said:

 

ouch. naravno, neka cveta hiljadu cvetova ali millera nisam mogao da smislim kao igrača, a kao komentatora još manje. iverson mi je bio tek za nijansu prijemčiviji.

 

steph curry je, s druge strane, zaista jedan od najgotivnijih superstarova, a warriorse ne volim nikako zbog greena i nekih kerrova postupaka o kojima nećemo sada.

 

dame mi je isto dobar, lojalan lik ali malo previše prangija za moju šoljicu čaja.

 

Ma sve kul, samo htedoh reći da se kod mene preferencija određenog tipa igrača samo prenela na Stefa i Dejma, koji su šuteri današnje generacije. 😄 Inače Arenasa baš volim i za njega mi je jako krivo što nije napravio još veću karijeru... 

 

Tako kao što sam ja slaba na Dejma i njega, neko je slab na Jokića, Janisa, Lebrona i tako to ide u krug. 😄 

P.S. Ti li si bio stoudemire na forumu, pa si promenio nick? Htela sam da te označim posle neke pobede i nikako nisam mogla 🙂

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...