Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

11 minutes ago, Miki28 said:

7? Na koju foru je on na 7 mjestu?

 

evo, ipak nije ni vazno, ne treba mi kua mvp ladder da znam da je u 15-20 najboljih igraca lige

 

The Next Five:

6. Kevin Durant, Brooklyn Nets (Last week’s ranking: No. 6)
7. James Harden, Philadelphia 76ers (Last week’s ranking: No. 😎
8. Domantas Sabonis, Sacramento Kings (Last week’s ranking: No. 9)
9. Julius Randle, New York Knicks (Last week’s ranking: No. 10)
10. Ja Morant, Memphis Grizzlies (Last week’s ranking: No. 7)

And five more (listed alphabetically): Jaylen Brown, Boston Celtics; Stephen Curry, Golden State Warriors; Shai Gilgeous-Alexander, Oklahoma City Thunder; Kyrie Irving, Brooklyn Nets; Lauri Markkanen, Utah Jazz

 

https://www.nba.com/news/kia-mvp-ladder-feb-3-2023-edition

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Taj koji je ovo sastavljao je pogodio mjesto broj 1 a lista od 6 pa na dalje je presmijesna.

Harden nije ni u top 15 za pricu oko MVP.

 

Sto se tice 15-20 najboljih igraca lige: Jokic, Janis, Luka, Embiid, Tatum, KD, Lebron, Steph, Lillard, Ja, AD, Kyrie, Jimmy, Booker, Brown, SGA, Zion, Trae, Kawhi, Mitchell, Fox i Sabonis, Markkanen, PG13.

 

Ae da kazem da mi je tu u krugu sa Mitchellom, Foxom, Sabonisom, Markkanenom, PG13.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Jokic, Janis, Luka, Embiid, Tatum, KD, Lebron, Steph, Lillard, Ja, AD, Kyrie, Jimmy, Booker, Brown, SGA, Zion, Trae, Kawhi, Mitchell, Fox i Sabonis, Markkanen, OG13.

 

Ae da kazem da mi je tu u krugu sa Mitchellom, Foxom, Sabonisom, Markkanenom, PG13.

 

davis nema na osnovu čega da bude na listi jer više ne igra nego što igra; booker takođe. iako ga ja obožavam. zion isto. džimika i po odigranim tekmama i po učinku, jaylen brown visoko ali okej. og13 je og anunoby? rly?

...

u svakom slučaju, svi koje si nabrojao su na allstaru, samo džemo nije 😟

mislim, nije kao da sam gledao taj događaj više od 7x u životu, samo kažem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

davis nema na osnovu čega da bude na listi jer više ne igra nego što igra; booker takođe. iako ga ja obožavam. zion isto. džimika i po odigranim tekmama i po učinku, jaylen brown visoko ali okej. og13 je og anunoby? rly?

Anthiny Davis i sa 1 nogom je bolji igrac od Jamesa Hardena, sada u ovom trenutku. Sve ove sto sam pobrojao su u ovom trenutku bolji od njega ili u tom krugu za pojedine. 

PG13. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Anthiny Davis i sa 1 nogom je bolji igrac od Jamesa Hardena, sada u ovom trenutku. Sve ove sto sam pobrojao su u ovom trenutku bolji od njega ili u tom krugu za pojedine. 

PG13. 

 

ma miki, mešaš kriterijum kako ti odgovara. zna se šta su kriterijumi za mvp listu, naveo sam ih gore, iako ih i ti znaš.

i karl meloun je sa jednom nogom bolji igrač od davisa, jedini problem je što ne igra več 25 godina

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

ma miki, mešaš kriterijum kako ti odgovara. zna se šta su kriterijumi za mvp listu, naveo sam ih gore, iako ih i ti znaš.

i karl meloun je sa jednom nogom bolji igrač od davisa, jedini problem je što ne igra več 25 godina

James Harden nije u top 10 za MVP pricu, ni u top 15.

Ona nabrajanja igraca se odnose na tvoju konstataciju da je on top 15-20 igrac lige. 

 

Pazi sad ovo: Anthony Davis, Devin Booker, Zion Williamson odigrali 29 utakmica. James Harden 34. Ironman

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

i karl meloun je sa jednom nogom bolji igrač od davisa, jedini problem je što ne igra več 25 godina

Jeste da ti je poredjenje katastrofa ali AD ili Malone zdravi u prajmu, daj mi AD uvijek. 

Ipak nevezano za to, sreca pa smo u 2023 godini i AD i Harden igraju i sad pa evo: Anthony Davis u 2023 godini i sa 1 nogom je bolji igrac od Hardena u 2023 godini. 

9 minutes ago, uini said:

od ovih koji su zapravo igrali tekme, naveo si trae younga, koji igra očajnu sezonu. džaba diskutujemo kada si ti sastavio listu omiljenih igrača a ne onih koji su u vrhu ove sezone po onome što isporučuju

Eto od 25 igraca, da ti priznam Trae mada bi mi bio u toj kategoriji sa Hardenom.

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam Miki, ali mogu da se ubacim. Jasno je da 15 kandidata za MVP =/= 15 najboljih igrača lige, ALI lista od 6. mesta nadalje jeste smešna. Razlog je taj što trpaju likove iz ekipa koje su visoko plasirane a one već imaju kandidate u top 5-6. Evo neka mi neko kaže, ko je bitniji za igru Seltiksa: Tejtum ili Braun; Netsa: KD ili Irving; za Filu: Embiid ili Harden? Pritom navedeni drugi trojac nije toliko dominantan na svojoj poziciji po statsima i ima tu kvalitetnijih igrača individualno iz drugih ekipa. Takođe u top 15 su se našli kandidati iz nižeplasiranih timova (Juta, GSW) a nema Dejma, što je travestija. Zbog ovoga sam pre neki dan i postavila ono pitanje. No, na kraju dana sve to nije preterano važno. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, freethrow said:

Ma znam, zezam se. I žao mi ga je što je (bio) okružen idiotima.

Da, vjerujem da je sve isplanirano prije kraja sezone odnosno povrede jer te sezone nisu imali konkurenciju, i Cavsi i Rocketsi kao 2 najozbiljnija rivala su bili u padu i mislio je da ce otici sa 3 prstena, 3 peat.

Mislim da se i on sad kaje zbog odlaska.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Dame always saw the vision. I didn't always see it. There were times when he would say: We're gonna be starting together one day, and I am like: Bro, I don't play AT ALL 😂

 

Volim ovaj Draymondov show jer pušta sagovornike da ispričaju sve što žele i ne prekida ih osim da postavi pitanja, koja su takođe kul. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2023 at 8:25 AM, Brat od Korneta said:

Naravno da jedva cekaju sledecu neizvesniju utakmicu da ga klupiraju a da Horford igra 36 min. Posto Vilijams treci je dobar u poslednje vreme, Horforda prebacise i na cetvorku kako bi ispunio kvotu svoje zagarantovane minutaze 31 minut prosecno ma koliko bio ubedljivo najmanje koristan igrac prve petorke ove sezone a ma koliko utakmica ove sezone Luke bio ucinkovitiji od njega za manje minuta.

 

Pa naravno da je morao Horford da odigra svoj 31 minut ma koliko los bio i naravno da ce Kornetu dati manju minutazu nakon odlicne utakmice.

 

Horford za 31min, 3 poena, 1-6 iz igre.

 

Pa Branko Lazic bi u Nba dao vise od 3 poena za ovu minutazu.

 

Vilijams treci 30min, 6 poena.

 

Vilijams drugi 22 minuta, 0 poena.

 

Kornet 9 minuta, 4 poena, bez promasaja.

 

Da Bog da izgubili zeleni sve do kraja.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...