Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Miki28 Harden ove godine igra bolje nego u Hjustonu.

 

Što se Irvinga tiče mislim da glavnu ulogu u svemu igra šta želi BKN u smislu hoće li i dalje da glume kontendera i zadrže Duranta ili neće.

Ako neće da zadrže Duranta Irving ide u Lejkerse, ako hoće onda mi je trejd za CP3 nekako najlogičniji.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milos 3.14 said:

@Miki28 Harden ove godine igra bolje nego u Hjustonu.

 

Što se Irvinga tiče mislim da glavnu ulogu u svemu igra šta želi BKN u smislu hoće li i dalje da glume kontendera i zadrže Duranta ili neće.

Ako neće da zadrže Duranta Irving ide u Lejkerse, ako hoće onda mi je trejd za CP3 nekako najlogičniji.

 

ja ne bih iskljucio opciju u kojoj njetsi prosto kazu njet svim trejd opcijama. ionako ne zele da ga produze [otud valjda i uslovi u ponudjenom ugovoru], mogu lepo da nastave ovako a on ako krene nesto da pravi sranja, durant ce mu poslati ortake sa banjice, pa nece moci bez kolena da potpise za lejkerse na leto.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Milos 3.14 said:

@Miki28 Harden ove godine igra bolje nego u Hjustonu.

 

Što se Irvinga tiče mislim da glavnu ulogu u svemu igra šta želi BKN u smislu hoće li i dalje da glume kontendera i zadrže Duranta ili neće.

Ako neće da zadrže Duranta Irving ide u Lejkerse, ako hoće onda mi je trejd za CP3 nekako najlogičniji.

Harden ove godine igra bolje nego u Hjustonu? Harden je bio nezadrziva sila u Hjustonu, covjek je igrao kao sto su samo pojedini u istoriji ove lige isli ( neki nevjerovatan alltime nivo ). Da je krunisao tada te partije titulom pricali bi o kednom od najboljih peakova nekog igraca ikada. 

 

Harden je klasican no2 sidekick u Fili. Izgleda bolje ove sezone na terenu ali no7 za MVP. Presmijesno

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Bruklin na ljeto gubi Kyrie, Sethu istice ugovor takodje, Warrenu. 

I pored svega toga su opet u luxury taxu jer KD, Simmons, Harris 105 miliona zajedno. 

 

Netsi smatraju da Kyrie na ljeto mogu iskoristiti za S&T jer da neke ekipe koje bi mozda i htjele Kyrie mmnece imati dovoljno prostora u salary capu a upravo Lejkersi uz mala pomjeranja ce imati i mogu da ga potpisu kao FA a onda Bruklin ostaje bez tog njihovog cipa ( S&T gdje ce dobiti nesto i stvoriti TE ). 

Niti dobijas nesto za Kyrie ( niti igrace neke, pikove, trade exception, nista ) a onda ti ostaje da KD okruzis sa veteranima a sto bi i oni dolazili kada su Jokic, Luka, Janis sada in da se ide kod njih i igra pobjednicka kosarka. 

Simmonsa ce biti nemoguce trejdovati. Lik sada namjerno propusta meceve, kosarka mu u 6tom planu.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Da sam GM Bruklina, ja bih uzeo CP3 i Kraudera uz pik prve runde.

 

To je ubedljivo najbolja ponuda za Netse da ostanu bilo kako relevantni u borbi za titulu. 

I sta ce onda sa CP3 da rade? Znas njegov ugovor kako funckionise?

Crowder vec sada nije igrao 5 mjeseci kosarku, nebitan lik. 

Svaka ponuda Finiksa koja bude bez Mikala ce biti odbijena, a vrt ce traziti i Cama. Kakav crni Crowder

1 minute ago, Dracarys said:

Koga bi Klipersi dali?

Kako koga. Powell, Reggie pa Marcus, veliki Kennard i najveci John Wall

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Koga bi Klipersi dali?

 

otkud znam, samo kazem da imaju krcat roster, gde bi mozda bilo moguce i da preuzmu neki njets ugovor koji im smeta. nisam se bavio opcijama

1 minute ago, Dracarys said:

Svi oni su za starkelju CP3 male mace.

 

cp3 je gotov, imho. doduse, ocekivao sam da prsne pre tri sezone, svaka mu cast sto je dogurao do ovih godina

 

opet kazem, ne bih se iznenadio da netsi ne naprave trejd. kajri ako krene da sabotira, nece ga ni lejkersi potpisati na leto.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

I sta ce onda sa CP3 da rade? Znas njegov ugovor kako funckionise?

Crowder vec sada nije igrao 5 mjeseci kosarku, nebitan lik. 

Svaka ponuda Finiksa koja bude bez Mikala ce biti odbijena, a vrt ce traziti i Cama. Kakav crni Crowder

Kako koga. Powell, Reggie pa Marcus, veliki Kennard i najveci John Wall

Miki , uopšte nije pitanje koliki je ugovor cp3 već da li hoće BKN da zadrži Duranta.

Hipotetički ako dobiju Rasa i pikove od LAL to je signal za Duranta i verovatno znak da kreću u rebild.

Sa druge strane ako dovedu CP3 i Kraudera koji je koristan igrač šalju skroz drugu poruku KD-u.

Jednostavno ni KD kao uostalom ni Lebron neće provesti poslednje godine karijere u ekipi koja nije koliko toliko konkurentna.

Upravo to što su Lejkersi zbog Brona spremni da daju ugovor ovom polupanom Irvingu je jedini argument u njihovu korist. Ako su i Feničani spremni na isto , a da se za uzvrat reše CP3 mislim da su u prednosti u odnosu na sve druge.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Svi oni su za starkelju CP3 male mace.

 

Ne znam Miki, na sta bi onda Netsi pristali? Nece niko da se zalece na Irvinga i da ponudi dosta korisnih igraca, cak ne verujem i da ce Pelinka biti blizu da sklopi dil, jer se dokazao da je nesposoban.

Ne znam sta bi trazili ali sam 100% ubijedjen da ce se raditi trejd sa 3 ili 4 tima sa razmjenom dosta igraca i pikova. 

Nisu za dzabe Lejkersi juce kontaktirali Jutu prije ovog trade requesta Irvinga.

Link to comment
Share on other sites

Netsi pokušavaju da budu Lejkersi ili Seltiksi pa dovode superstarove ne bi li dobili instant kvalitet i uključili se u borbu za titulu. Srljaju iz greške u grešku i doveli su tri superstara sa greškom Harden,Simons i Irving. Možda je vreme da se prekine sa tim i krene organic gradnja ekipe🤔

Čini se i da su se olako odrekli Jareta Alena koji je mogao da bude okosnica budućih Netsa.

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ne znam sta bi trazili ali sam 100% ubijedjen da ce se raditi trejd sa 3 ili 4 tima sa razmjenom dosta igraca i pikova. 

Nisu za dzabe Lejkersi juce kontaktirali Jutu prije ovog trade requesta Irvinga.

I sta bi Juta dala? Klarksona, Sekstona ili Konlija? Svi su oni slabiji od trenutnog CP3. Markanen je kao nesto napredovao, ali sumnjam da ce Netsi pasti na tu pricu, takodje, igra istu poziciju kao i Durent.

 

Netsima je potreban kvalitet, kvantiteta vec imaju podosta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milos 3.14 said:

Miki , uopšte nije pitanje koliki je ugovor cp3 već da li hoće BKN da zadrži Duranta.

Hipotetički ako dobiju Rasa i pikove od LAL to je signal za Duranta i verovatno znak da kreću u rebild.

Sa druge strane ako dovedu CP3 i Kraudera koji je koristan igrač šalju skroz drugu poruku KD-u.

Jednostavno ni KD kao uostalom ni Lebron neće provesti poslednje godine karijere u ekipi koja nije koliko toliko konkurentna.

Upravo to što su Lejkersi zbog Brona spremni da daju ugovor ovom polupanom Irvingu je jedini argument u njihovu korist. Ako su i Feničani spremni na isto , a da se za uzvrat reše CP3 mislim da su u prednosti u odnosu na sve druge.

Kevin Durant ima ugovor na jos 3 i po sezone. Ne na 4-5 mjeseci nego na 3 i po sezone. Tu se Netsi pitaju itekako i ako se odluce da ga trejduju dobice full premium paket za njega a opet ga mogu i zadrzati. 

Zabolke Netse kakvu ce poruku poslati KD, oni gledaju da iskoriste najbolje moguce za njih situaciju oko Irvinga koja je nepodnosljiva.

Netsi ne mogu u rebuild. Niko lud nece uzeti albatros ugovor Simmonsa a na KD i Simmonsa ide 2/3 salary capa.

 

E sad dolazimo do Finiksa. Irving umesto CP3 odvodi Sunse kao prejakog contendera. Onda imas problematicnog Irvinga kome si dao dugacak ugovor i glavobolju, imas Aytona. Ja stvarno ne vidim zasto bi Sunsi rizikovali posebno kada imaju dobru ekipu koja i ovako ima svojih problema sto se tice hemije a sa Irvingom ce to biti sjajno. Novi vlasnik i da odmah ima glavobolju? Ne vjerujem. 

8 minutes ago, Dracarys said:

I sta bi Juta dala? Klarksona, Sekstona ili Konlija? Svi su oni slabiji od trenutnog CP3. Markanen je kao nesto napredovao, ali sumnjam da ce Netsi pasti na tu pricu, takodje, igra istu poziciju kao i Durent.

 

Netsima je potreban kvalitet, kvantiteta vec imaju podosta.

Markkanen ne ide nigdje osim u premium paketu. 

 

Placaces CP3 90/3 tj imace posle ove sezone jos 60/2?

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, propolis said:

🤔

 

Čini se i da su se olako odrekli Jareta Alena koji je mogao da bude okosnica budućih Netsa.

 

 

ne moze allen da bude okosnica. plus ovaj nic claxton ako sam mu dobro napisao ime, u poslednje vreme igra tako da me ne bi iznenadilo da u skorijoj buducnosti dodje na allenov nivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 na prošloj strani si pisao kako je plejers liga. Ako Netsi dobiju pikove i neke kurton igrače za Irvinga to samo znači da na leto ide i KD i da oni idu u rebild. Nema šanse da će  hteti da ostane u takvoj situaciji.

Ako hoće da zadrže KD-a Irving ide za nešto što će im omogućiti koliku toliku konkurentnost i ove godine i narednih.

GSW , Mavsi i mnogi drugi navijaju za prvi scenario jer onda znaju da mogu da idu po KD-a na leto.

 

Sa druge strane što kaže @uini možda ne urade ništa i pokušaju da se dogovore u narednih 3-4 meseca, očigledno je i on hteo da ostane, problem je bila lova, klauzule i dužina ugovora.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Koliko sam upucen u njegov ugovor, naredna sezona mu je garantovano pola, a poslednja je negarantovana. 

 

To je ok ugovor danas. 

Tako je naredna je pola garantirana i zadnja je team option. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Koliko sam upucen u njegov ugovor, naredna sezona mu je garantovano pola, a poslednja je negarantovana. 

 

To je ok ugovor danas. 

Aha u tom grmu lezi zec. A onda mu garantujes ugovor ukoliko ga ne waive-ujes a ako to uradis onda ti tih 15 miliona visi u salary capu kao dead money koji ajde opet mozes rastegnuti na 3 sezone.

 

E sad mi objasni interes Sunsa da se zakopaju sa dugogodisnjim ugovorom sa Kyrie-om na mnogo novca? Da li ih Kyrie baca tako daleko u borbi za titulom?

A pazi sad, Booker, Mikal i Ayton na velikim digogodisnjim ugovorima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

ne moze allen da bude okosnica. plus ovaj nic claxton ako sam mu dobro napisao ime, u poslednje vreme igra tako da me ne bi iznenadilo da u skorijoj buducnosti dodje na allenov nivo.

 

Claxton je fizički inferioran u odnosu na bilo kog većeg centra i teško da može doći do Alenovog nivoa koji ima viši plafon IMO. Razlika je samo godinu dana između njih dvojice,a Alen je već Allstar nivo igrača.

Ne mislim da bude prvi igrač,ali da bude jedan od nosioca uz Durenta i još jednog "normalnog" allstar igrača.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...