Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 hours ago, cabke said:

 Sto se mene tice, 'ajd ti slobodno otvori Miki. Da se drzimo sablona kao prosle godine. 🙂

Imajuci u vidu da je istorijski trenutak za navijace Nuggetsa ali i Jokicevce jer su konacno dobili Lakerse i uzeli titulu, red bi bio da imate tu cast da otvorite temu jer bilo sad i ko zna kad.

 

Ekipe sa 1 titulom: Cavsi, Raptorsi, Mavsi, Blazersi, Wizardsi, Okc, Hawksi, Kingsi i eto Nuggetsi. Cestitke, elitna lista🏆

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

Imajuci u vidu da je istorijski trenutak za navijace Nuggetsa ali i Jokicevce jer su konacno dobili Lakerse i uzeli titulu, red bi bio da imate tu cast da otvorite temu jer bilo sad i ko zna kad.

 

Ekipe sa 1 titulom: Cavsi, Raptorsi, Mavsi, Blazersi, Wizardsi, Okc, Hawksi, Kingsi i eto Nuggetsi. Cestitke, elitna lista🏆

 

Kad ce više da dođe red na nekoga od tria @SteveFrancis#3, @stoudemire ili moja malenkost da otvori temu 😁. Nije humano to više. U međuvremenu sam i djed postao. Srećom ne mraz. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

@bodo ako Lakersi ne uzmu, Sunsi je uzimaju. To ce biti WCF pa nek pobijedi bolji a ako vec moramo izgubiti ne bi mi bio problem zbog vas jer ste Črue Sunsi👍

 

A ja mislio da bi ti najradije GSW da uzme ako ne uzme LAL, jer bi time imao vise municije da zajebavas Delgada. 😄

Link to comment
Share on other sites

Imajuci u vidu da je istorijski trenutak za navijace Nuggetsa ali i Jokicevce jer su konacno dobili Lakerse i uzeli titulu, red bi bio da imate tu cast da otvorite temu jer bilo sad i ko zna kad.
 
Ekipe sa 1 titulom: Cavsi, Raptorsi, Mavsi, Blazersi, Wizardsi, Okc, Hawksi, Kingsi i eto Nuggetsi. Cestitke, elitna lista[emoji471]
 
Ima neke satisfakcije kad ekipa uzme svoj prvi prsten dok je ti aktivno pratiš.
Malo je ziceraški kada odabereš da navijaš za ekipu koja pre tvog začeća već ima 5 ili više osvojenih titula plus je najfavorizovanija od strane lige
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Horium said:

 

A ja mislio da bi ti najradije GSW da uzme ako ne uzme LAL, jer bi time imao vise municije da zajebavas Delgada. 😄

Vec imam dovoljno ali ako KD uzme, Lebron pada na no3 u prici o aktivnim igracima😉 

Steph nije GOAT PG ali je najbolji igrac zadnjih 10 godina, to je jasno svima. Covjek napravio revoluciju i Lebrona natjerao da promijeni timove.

1 minute ago, Luchifer89 said:

Ima neke satisfakcije kad ekipa uzme svoj prvi prsten dok je ti aktivno pratiš.
Malo je ziceraški kada odabereš da navijaš za ekipu koja pre tvog začeća već ima 5 ili više osvojenih titula plus je najfavorizovanija od strane lige

Onda se pridruzi i organizujte rostilj redom sa Bullsima, Spursima, Pistonsima, Heat, Celticsima, Mavsima, Warriorsima, Cavsima Raptorsima i Bucksima😀 

I u doba mog pracenja 6 titula, nije lose😉

Link to comment
Share on other sites

Onda se pridruzi i organizujte rostilj redom sa Bullsima, Spursima, Pistonsima, Heat, Celticsima, Mavsima, Warriorsima, Cavsima Raptorsima i Bucksima[emoji3] 
I u doba mog pracenja 6 titula, nije lose[emoji6]
Navijači nageca organizuju burek sa kolom, roštilj je passe
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:
31 minutes ago, Miki28 said:
Onda se pridruzi i organizujte rostilj redom sa Bullsima, Spursima, Pistonsima, Heat, Celticsima, Mavsima, Warriorsima, Cavsima Raptorsima i Bucksimaemoji3.png 
I u doba mog pracenja 6 titula, nije loseemoji6.png

Navijači nageca organizuju burek sa kolom, roštilj je passe

Avangarda😀

Sta Jokicevci organizuju?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bodo said:

Kad ce više da dođe red na nekoga od tria @SteveFrancis#3, @stoudemire ili moja malenkost da otvori temu 😁. Nije humano to više. U međuvremenu sam i djed postao. Srećom ne mraz. 


Moje saucesce buraz, gotove nade o osvajanju pre nego sto je sezona pocela. 😞
Ako nista, ovo ce ti barem biti za nauk da ne cackas mecku i prizivas prognoze od dokazanih "strucnjaka".
U suprotnom, docekaces da otvaras temu kad i Miki doceka ovo

On 5/19/2023 at 5:20 AM, Miki28 said:

Da, vidimo se u game 5 na istom mjestu


Predanja kazu, da on i dan danas sedi ispred monitora i sa ushicenjem ceka da pocne cetverta peta utakmica. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Luchifer89 said:

Planiramo trade u Boston, moramo samo da vidimo sa Stivensom šta šalje u Kolorado.
Ipak je lepše šuriti lejkerse noseći zeleni dres

Naravno, ima nade za tebe i u zelenom Jokicevskom dresu da dodjes do vece cifre od 2 titule u tvom zivotnom vijeku pracenja, na svakih 15 godina po titula godina pa bice😉 sledeca 2038

12 minutes ago, Sombor Shuffle said:


Moje saucesce buraz, gotove nade o osvajanju pre nego sto je sezona pocela. 😞
Ako nista, ovo ce ti barem biti za nauk da ne cackas mecku i prizivas prognoze od dokazanih "strucnjaka".
U suprotnom, docekaces da otvaras temu kad i Miki doceka ovo


Predanja kazu, da on i dan danas sedi ispred monitora i sa ushicenjem ceka da pocne cetverta peta utakmica. :classic_biggrin:

Ne ne, ispred telefona sa ushicenjem. 

11 minutes ago, Don Dusko said:

 

Pecenje Bureka i ispijanje koka kole.

Jokicevci ne piju koka kolu. To se dalo vidjeti ljetos. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...