Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Kad pitaju kakav je igrač bio Timmy i kad objavljuju nove prospekte kao atletičnije Timije

 

385047902_742183814588626_67097944041468

Da budemo fer, Tim je igrao četiri godine u koledžu i došao u NBA sa 22 godine, već je bio formiran igrač. Ali boldovano ipak stoji, hajp je nerealan. Meni je Tim ispred Kobija i Lebrona. Da, I just said it.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darko said:

Da budemo fer, Tim je igrao četiri godine u koledžu i došao u NBA sa 22 godine, već je bio formiran igrač. Ali boldovano ipak stoji, hajp je nerealan. Meni je Tim ispred Kobija i Lebrona. Da, I just said it.

Po meni ne postoji argument u kom Kobi moze da bude ispred Dankana all time i bas mi je cudno sto 99% ljudi misli suprotno.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Miki28 said:

@bodo Jusuf se sasvim lijepo uklapa u tim. Dobar protok lopte u napadu.

 

Sa druge strane gledati Ayton je bas mucno. Koliko tog decka boli ona stvar da se iscima.

Koliko je Phoenix samo ubrzao igru odlaskom CP3. Nurkić izvrstan u prvom poluvremenu. To se zove rim protection I setting the screen. Imali su  poznavaoci pravo kad su rekli da je bolji fit na ovaj roster od DA  Poslije više nisu ni ulazili iz prve postave nakon 21 razlike. Gordon trpa isto. Opet bez Beala. Nece sa Ayton hleba najesti ni u Portlandu ako ne promjeni mindset. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Carl Johnson said:

Po meni ne postoji argument u kom Kobi moze da bude ispred Dankana all time i bas mi je cudno sto 99% ljudi misli suprotno.

Naravno da postoje argumenti. Necemo se pravit ko da je Kobi neki tamo nebitan lik a ne neko ko je lagano dobijao Timija i Popa u plejofu sa tipa 28/6/5 statsima.

Uostalom 4-2 u serijama protiv njih, 18-12 u pobjedama u plejofu.  

Spursi su uzeli 3 titule kada su Lejkersi bili Kobe&Smush/Kvame odnosno Kobe&DLo/Clarkson a Kobe svih 5 u vrijeme prime Spursa.

Spursi nikada b2b sampioni, nikada 3peat.

Svakako da je Timi top 10 ikada, vrhunski igrac ali bas mi je pretjerivanje to da apsolutno ne postoji argument.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, bodo said:

Koliko je Phoenix samo ubrzao igru odlaskom CP3. Nurkić izvrstan u prvom poluvremenu. To se zove rim protection I setting the screen. Imali su  poznavaoci pravo kad su rekli da je bolji fit na ovaj roster od DA  Poslije više nisu ni ulazili iz prve postave nakon 21 razlike. Gordon trpa isto. Opet bez Beala. Nece sa Ayton hleba najesti ni u Portlandu ako ne promjeni mindset. 

Svakako da je bolji fit a za mene i bolji kosarkas jer ono sto zna, radi jako dobro. Ayton je tu vec 5 godina, znamo da ima potencijal ali nije to to plus ima odvratan govor tijela.

 

Jusuf se sjajno uklapa jer postavlja jake blokove, zna i da podijeli pas, zagradi skok a i da bocne otvorene suteve sa poludistance i za 3 poena. Ako ostane zdrav svakako upgrade na Aytona. Iza ove 3 im trebaju sljakeri a Jusuf itekako zna da radi prljav posao. Bice bitan sraf pod Vogelom

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Naravno da postoje argumenti. Necemo se pravit ko da je Kobi neki tamo nebitan lik a ne neko ko je lagano dobijao Timija i Popa u plejofu sa tipa 28/6/5 statsima.

Uostalom 4-2 u serijama protiv njih, 18-12 u pobjedama u plejofu.  

Spursi su uzeli 3 titule kada su Lejkersi bili Kobe&Smush/Kvame odnosno Kobe&DLo/Clarkson a Kobe svih 5 u vrijeme prime Spursa.

Spursi nikada b2b sampioni, nikada 3peat.

Svakako da je Timi top 10 ikada, vrhunski igrac ali bas mi je pretjerivanje to da apsolutno ne postoji argument.

Apsolutno, skoro sam naleteo baš na ovaj argument. Kobi je igrao sa vodoinstalaterima, a Timi praktično nikada nije bio bez par holofejmera. I to kažem kao neko kome je Timi verovatno u top 5 omiljenih igrača.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, freethrow said:

Apsolutno, skoro sam naleteo baš na ovaj argument. Kobi je igrao sa vodoinstalaterima, a Timi praktično nikada nije bio bez par holofejmera. I to kažem kao neko kome je Timi verovatno u top 5 omiljenih igrača.

Plus Pop koji je tu bio cijelu njegovu karijeru. 

Timija smo mogli van SA i Popa vidjeti 2004 u reprezentaciji kada su ih samarali redom. To mi je bas ogromna mrlja kod njega. 

 

Svakako da mi je Timi no1 superstar za pozeljeti da ga imas kao saigraca.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Parker i Manu jesu HOF, ali nisu Šekil .

Titula osvojena u američkoj pripizdini vredi kao tri u LA.

Kobe i Shaq su igrali 8 sezona zajedno, 3 titule zaredom i najveca dominacija dua koja je vidjena, posebno '01. 

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Kobe je za košarku važniji igrač i ima veliki grejtnes, veći od Tima, ali igrački, košarkaški Dankan mi je malo ispred.

Zato cu uvijek mrziti Dell Harrisa koji nije dopustio Kobiju da se razmase od starta vec mu je 3 godine kresao krila a svi su od starta mogli vidjeti da se radi o izvanrednom igracu i buducoj zvijezdi. 

Shaq je morao cekati da Kobi postane starter da bi krenuli u dominaciju. 

Tu veliki respect za Popa koji je dao kljuceve Timiju odmah a Robinson dao podrsku.

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

@Miki28 @freethrow druga stvar ovako rečeno ispada da su Lejkersi neki referentni sistem i da titule uzete u periodu kad su oni bulja nemaju težinu kao da SA nije imao vrhunske protivnike u pohodu na titulu 

Ne Lejkersi vec Kobi. Kobi kad je imao iole respektabilan tim sa NBA kosarkasima on je izasao na crtu i izlazio u vecini slucajeva kao pobjednik protiv Timija, gore su navedene brojke.

Link to comment
Share on other sites

Ma ja mislim pre svega na 2 titule sa Pau Gasolom. Svakako mi je Timi omiljeniji igrač i što kaže Miki, n02 saigrač (prvi je ipak Stef), ali glupo je mizerisati Kobija iako jeste bio oličenje tog 2000s poluprevaziđenog midrange high usage basketa. I da factor-inuješ pripizdinu vs Holivud, opet su to jake titule, meni možda i najomraženije, ali su jake jbg. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Volim ja Kobija i on mi je na Ol Tajm goat listi visoko , klinci su na basketu šutirali sa isplaženim jezikom, veliki uticaj na igru je imao Kobe, ne umanjujem ga nikako , ali treba napomenuti da je u par titula Šek bio glavni baja . 

Čisto košarkaški meni je Dankan bolji igrač.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, bodo said:

@Miki28 jedan derbi smo dobili. Diamondbacksi izbacili favorite LA Dodgerse metlom i idu u finale National league. Gledao sam dve sjajne utakmice u Australiji između Coyota i Kingsa. Iako više nisu u istoj diviziji veliko je to rivalstvo.Ništa manje zanimljivo neće biti ove godine i u basketu na relaciji LA i Phoenix. 

 

i cardsi igraju u eleju protiv ramsa u nedelju uveče. ne igraju toliko loše koliko score pokazuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, stoudemire said:

 

i cardsi igraju u eleju protiv ramsa u nedelju uveče. ne igraju toliko loše koliko score pokazuje.

da.mada njih i najmanje pratim od profi klubova iz Phoenixa. Hokej obožavam a baseball sam zavolio s vremenom. čak i Mercury mečeve gledam mada su ove godine bile zadnje.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...