Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jbt Charlotte je baš opasna ekipa. Ovaj Kai je atletski verovatno u top 10% lige, ne znam koji je fazon sa glavom, da li to može nekako da se obavijest liječim ili je samo waiving rešenje?

 

Kad smo kod ludaka, slušao sam malo Ronda kod JJ Reddicka, zvuči kao jako inteligentan, čak obrazovan i elokventan čovek (pogotovo za profesionalnog sportistu), ali ima neku psiho smirenost u glasu koja me navodila tokom intervjua da lako vizualizujem njegovo potezanje pištolja na ženu pred decom ili šta je već radio. Opasno zajebano i smireno zvuči Rondo. Strašan igrač bio.

Edited by freethrow
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

D’Angelo Russell in the 1st 3 games of the 2023 preseason:

Game 1 (15 min): 15 PTS, 6 AST, 3 3PM
Game 2 (16 min): 14 PTS, 6 AST, 2 STL
Game 3 (20 min): 21 PTS, 8 AST, 1 BLK

 

@alpaka Bereta Sida samo nek przi ovako, bice zainteresovanih timova u decembru😀

 

Fenomenalno je izgledao sva 3 meca sto sam gledao kao i citav tim u ovim minutama dok su nosioci igrali. Dubina je nevjerovatna, postave sa Davisom i jos jednim od dvojca Wood/Hayes su bas dobro izgledale u oba smjera. Imamo 6-7 igraca koji su legitimne suterske opcije sto dosad nije bio slucaj. Ham je izjavio da ocekuje od Davisa 5-6 uzetih trica po mecu. To mi je nerealna brojka al mislim da je legitimno ocekivati bar 3 i barem povratak na 2019-20 RS sto se procenata tice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

^da, na grafikonu ludaka milan gurovic i darkelja su na poziciji "lako plane", rondo na skroz drugom kraju "silence if the lambs" ili "seven", stagod da je prikladnije

 

ustvari, nisu ni na istom grafikonu ukoliko nije 3-D osa sa dubinom glup/'teligentan

Darkelja ulazi u posebnu kategoriju sa Pekovićem. Takoreći Minesota tvin tovers.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 jedan derbi smo dobili. Diamondbacksi izbacili favorite LA Dodgerse metlom i idu u finale National league. Gledao sam dve sjajne utakmice u Australiji između Coyota i Kingsa. Iako više nisu u istoj diviziji veliko je to rivalstvo.Ništa manje zanimljivo neće biti ove godine i u basketu na relaciji LA i Phoenix. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

@bodo naravno, najozbiljniji protivnik ste Lejkersima. Zato za par dana nevjerujem da ce igrati najjaci sastavi vec ce se cuvati za game 2 regularne sezone za 2 nedelje kad nam dolazite u goste💪

AD/Lebron/Reaves vs KD/Book/Beal👌

Teško da će igrati. Nisu igrali njih troje niti protiv Denvera koji je nastupio u najjačem sastavu prvo poluvrijeme. Fanovi se bune ali tako je. Vogel gleda na koga može računati ozbiljno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

vogel je kao neki nba radonja; vogel madjija, tj magicna ptica.

 

mada, magicna pizza > magicna ptica, al' ajd' sad.

Da Vogel inače znači ptica na njemačkom. E sad da li je magična to tek treba da se vidi

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Cekaj jel to noćas Ayton protiv bivših. Auuu

Uvijek sam volio gledati kada neki igrac igra protiv svojih bivsih ekipa ( posebno kad je neki los rastanak ili sta vec ) ali Ayton mi je jedan od rijetkih za kog kontam da ga to uopste i ne tangira. 

Dozvoljavam da me demantuje 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Uvijek sam volio gledati kada neki igrac igra protiv svojih bivsih ekipa ( posebno kad je neki los rastanak ili sta vec ) ali Ayton mi je jedan od rijetkih za kog kontam da ga to uopste i ne tangira. 

Dozvoljavam da me demantuje 

Iako sam u prepisci sa @stoudemire rekao kada je izašao prvi rumor za Nurkića da ne vjerujem u tako nešto i da bi ipak Aytonu trebalo dati još jednu  šansu u ovom sastavu Sunsa a bar do deadline. Medutim ovo je za mene po drugoj strani bio ipak očekivani potez FO u čijoj su odluci osim vlasnika u velikoj mjeri odlučivali i Book i KD. To se moglo pročitati na forumu od strane najupućenijih navijača koji se dobro razumiju u zbivanja u i oko kluba. A sad vrijeme će pokazati tko je bio više a tko manje u pravu odnosno čiji je ego bio veći. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...