Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

16 minutes ago, DameTime said:

Jokić-fans u ekstazi jer je Milvoki ispao, tj. jer je Janis ispao. Sad još čekaju da ispadne Embiid, to će se slaviti kao NBA titula.

Zadovoljavamo se malim stvarima, teska su vremena. Znas kako kazu "davljenik se i za slamku hvata".

Eh da je srece da smo Lilardovi fanovi. Danas bi slavili legendarnu 32 PPG sezonu i borbu za plejin do pred sam kraj! 💪

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sombor Shuffle said:

Eh da je srece da smo Lilardovi fanovi. Danas bi slavili legendarnu 32 PPG sezonu i borbu za plejin do pred sam kraj! 💪

 

Da li stvarno misliš da ja imam problem s ovim? Meni je apsolutno u redu da neko koga ja gotivim nije najbolji od najboljih, mogu da živim s tim.  

35 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Dzru je baja, kojeg bih pozeleo u bilo kojoj ekipi, da se nesto pitam. 

 

Svaki igrač je baja, dok ne dođe u Denver i ne isporuči jednu slabiju partiju. Onda postane nedostojan da igra sa Jokićem u ekipi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Miki28 said:

2.0 Jimmy Butler personal foul 116-117

2.0 Jrue Holiday misses free throw 1 of 2 116- 117

2.0 Bucks offensive team rebound 116-117

2.0 Cody Zeller enters the game for Kyle Lowry 116-117

2.0 Jrue Holiday makes free throw 2 of 2 116-118

2.0 Heat Full timeout 116-118

2.0 Kyle Lowry enters the game for Bam Adebayo 116-118

2.0 Duncan Robinson enters the game for Cody Zeller 116- 118

2.0 Pat Connaughton enters the game for Brook Lopez 116-118

0.1 Jimmy Butler makes alley oop layup (Gabe Vincent assists) 118-118

0.0 End of the 4th Quarter118- 118

 

Jrue choke, jos trazi Butlera u dvorani, negdje ga izgubio

Jedini razlog zasto je Jrue sutirao ta bacanja je sto je Janis toliko verovao u sebe da je pre bio spreman da baci tu loptu maltene u aut nego da ga fauliraju. Muceni Middleton zavrsio u prvom redu spasavajuci taj suludi pas.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Jedini razlog zasto je Jrue sutirao ta bacanja je sto je Janis toliko verovao u sebe da je pre bio spreman da baci tu loptu maltene u aut nego da ga fauliraju. Muceni Middleton zavrsio u prvom redu spasavajuci taj suludi pas.

Pametan coek, zna da je Middleton za zavrsnicu, da je hladan spricer a ne Jrue choker koji ni svoj posao ne radi kako treba a kamoli da ubaci bacanja ili sutira u nekim respektabilnim procentima

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Dusko said:

Ali koji hot take da je sad Jrue prosecan defanzivac. 

 

pre neki dan izasla ona anketica nba igraca gde je proglasen za najboljim defanzivcem lige. ipak, forumasi bolje znaju :classic_laugh: 

 

5 minutes ago, DameTime said:

Svaki igrač je baja, dok ne dođe u Denver i ne isporuči jednu slabiju partiju. Onda postane nedostojan da igra sa Jokićem u ekipi. 

 

mislim da smo vec dosli do toga da vi vise kukate koliko jokicevi navijaci kukakju nego sto jokicevi navijaci kukaju o njegovim saigracima.

  • Like 16
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

mislim da smo vec dosli do toga da vi vise kukate koliko jokicevi navijaci kukakju nego sto jokicevi navijaci kukaju o njegovim saigracima.

 

Kad ne bi slavili ispadanje Milvokija kao da je on osvojio titulu, veruj mi da se ne bih obazirala na takve stvari. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.statmuse.com/nba/ask/jrue-holiday-true-shooting-percentage-regular-season

 

https://www.statmuse.com/nba/ask/jrue-holiday-true-shooting-percentage-playoffs

 

 

Jrue Holiday’s 3 seasons in Milwaukee, Regular Season ➡️ Playoffs:

FG%
50.3% ➡️ 40.6%
50.1% ➡️ 37.9% 
47.9% ➡️ 40.0%

3P%
39.2% ➡️ 30.3%
41.1% ➡️ 31.6%
38.4% ➡️ 28.6%

 

Sisica u plejofu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nugetlija said:

 

Ma Embid mi nema ono nešto da bude šampion. Na istoku ostaje Boston, na zapadu Pheonix i Lakersi.

 

Naravno da nema. Život piše romane bi bilo da Atlanta nekako izbaci Boston i da se ponovi ona serija. Tad je on pokazao i koliko je šampionski kalibar i kakav je lider, bacio bi saigrača pod voz. Fuj.

 

Zapad je dosta otvoren, sad možete jako i do samog kraja. Mada GSW deluje neuništiv, mačka s 9 života.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Kad ne bi slavili ispadanje Milvokija kao da je on osvojio titulu, veruj mi da se ne bih obazirala na takve stvari. 

Ajde quote jednog primera, koji nije saljivi odgovor na tvoje salty postove? Samo jedan navedi, i priznajem bez pogovora da je sve sto kazes o nama 100% tacno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I na ovom topiku diskusija vrlo brzo ode u blato. Nisu Zvezda i Partizan, samo su Denver, Milvoki ili Lejkersi. Ljudi previse licno primaju neku kritiku/zajebanciju na racun omiljenog igraca ili ekipe. Kao da ih licno vredjas.

 

Nisam fan Janisove igre i drago mi je sto je ispao, malo se zajebavaju ljudi na njegov racun i to je to. A ima mesta i za realnu kritiku. Licno mislim da ce i Denver na pecanje posle serije sa Sunsima, pa eto mozda prilike da ova druga strana ima svojih 5 minuta.

 

Ali nepotrebno se zagadjuje tema nekom pasivnom agresijom.

  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sombor Shuffle said:

Ajde quote jednog primera, koji nije saljivi odgovor na tvoje salty postove? Samo jedan navedi, i priznajem bez pogovora da je sve sto kazes o nama 100% tacno.

 

Kad su tačno počeli odgovori na moje "salty" postove? Naprotiv, moji "salty" postovi su odgovor na ono što se piše od jutros i što se jedva dočekalo da se najbolji igrač lige (po mom mišljenju) pospe fekalijama. Ponoviću, nemam ništa protiv da:

  1. Jokić bude MVP
  2. Denver osvoji titulu
  3. Jokić bude Finals MVP

Bukvalno nemam nikakav problem s tim. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Zadovoljavamo se malim stvarima, teska su vremena. Znas kako kazu "davljenik se i za slamku hvata".

Eh da je srece da smo Lilardovi fanovi. Danas bi slavili legendarnu 32 PPG sezonu i borbu za plejin do pred sam kraj! 💪

 Portland Trail Blazers 
Championships -1 (1977)

Conference titles -3 (1977, 1990, 1992)

Division titles - 6 (1978, 1991, 1992, 1999, 2015)

Da se ne ponavljam, još treba da rastete i da se razvijate, tek vas stigao pubertet, pa mogu da razumem. :smiley2:

U svakom slučaju, nek vam je sa srećom, trebaće toga prilično.:thumbsup:

5 minutes ago, Del Piero said:

I na ovom topiku diskusija vrlo brzo ode u blato. Nisu Zvezda i Partizan, samo su Denver, Milvoki ili Lejkersi. Ljudi previse licno primaju neku kritiku/zajebanciju na racun omiljenog igraca ili ekipe. Kao da ih licno vredjas.

 

Nisam fan Janisove igre i drago mi je sto je ispao, malo se zajebavaju ljudi na njegov racun i to je to. A ima mesta i za realnu kritiku. Licno mislim da ce i Denver na pecanje posle serije sa Sunsima, pa eto mozda prilike da ova druga strana ima svojih 5 minuta.

 

Ali nepotrebno se zagadjuje tema nekom pasivnom agresijom.

Ja se nadam da se ljudi malo zezaju. Nema ljutnje.:smiley53:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexMaxim said:

 Portland Trail Blazers 
Championships -1 (1977)

Conference titles -3 (1977, 1990, 1992)

Division titles - 6 (1978, 1991, 1992, 1999, 2015)

Da se ne ponavljam, još treba da rastete i da se razvijate, tek vas stigao pubertet, pa mogu da razumem. :smiley2:

U svakom slučaju, nek vam je sa srećom, trebaće toga prilično.:thumbsup:

Ne znam ni sto stavljas to kao argument ekipi koja je u Nba okvirima bitna koliko i Klipani. 

Nemaju bar 1 titulu konferencije, da nesto okace a kamoli nesto vise. 

60 godina postojanja i 60 godina 0 svega ali dobro imaju 2xMVP i playoff bubble Murray-a. Baneri za Nugetlije

Edited by Miki28
Typo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gggggggg said:

 

pre neki dan izasla ona anketica nba igraca gde je proglasen za najboljim defanzivcem lige. ipak, forumasi bolje znaju :classic_laugh: 

 

 

mislim da smo vec dosli do toga da vi vise kukate koliko jokicevi navijaci kukakju nego sto jokicevi navijaci kukaju o njegovim saigracima.

Bas sam krenuo da napisem, Jrue je u toj anketi ubedljivo prvi. 
Anketi koju je radilo preko 100 NBA igraca. Janis je titulu video kad je taj isti choker Jrue dosao, smesno je potcenjivati ga ovako. On u napadu i treba da bude treci igrac ove ekipe, kakav to spektakularan ucinak ima treci igrac Denvera ili Lejkersa u napadu u po?

 

Stvarno je tesko reci: nisam bio u pravu ili bar precutati, ali ovo je Miki bas smesno, da Janis nije kriv za 4:1 od 8th seeda pri cemu u toj pobedi nije ni igrao. 
 

26 minutes ago, DameTime said:

 

Da li stvarno misliš da ja imam problem s ovim? Meni je apsolutno u redu da neko koga ja gotivim nije najbolji od najboljih, mogu da živim s tim.  

 

Svaki igrač je baja, dok ne dođe u Denver i ne isporuči jednu slabiju partiju. Onda postane nedostojan da igra sa Jokićem u ekipi. 

Ovo je jos jedna izjava nedostojna ozbiljne diskusije. Mozes li da navedes koji sve igraci spadaju u ovu grupu SVAKI IGRAC iz poslednjeg pasusa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...