Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Utisak je da smo morali da vodimo bar 4-5 poena. Dopustili smo im da nam daju poene dok su i Panter i Ledej na klupi, 6 je vezao Papapetru, i plus smo brljavili sa slobodnih bacanja. Ovako nereseno, a Partizan nije odigrao dobro. Mada mozemo i mi jos bolje od ovoga, opet smo malo zbunjeno usli u mec ali smo se ovog puta brzo vratili. Obecava sto imamo zapaljenog Nedovica, raspolozenog Kampaca i Dobrica koji je dobro usao u mec. Jos kad bi im se prikljucio neki visoki igrac bilo bi super.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Dobro da, zene i decu nismo, verovatno jos od Novice. Ali meni uvek u glavi ono za Macvana. 


Ne znam zašto pokusavas da ispadneš politički korektan, jeste ima retarda na obe strane ali ovakav broj na jednoj sportskoj priredbi nije skoro vidjen. Vrati glavu macvane > ovo sto trenutno urliče “najkošarkaškija publika na svetu.”

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Utisak je da smo morali da vodimo bar 4-5 poena. Dopustili smo im da nam daju poene dok su i Panter i Ledej na klupi, 6 je vezao Papapetru, i plus smo brljavili sa slobodnih bacanja. Ovako nereseno, a Partizan nije odigrao dobro. Mada mozemo i mi jos bolje od ovoga, opet smo malo zbunjeno usli u mec ali smo se ovog puta brzo vratili. Obecava sto imamo zapaljenog Nedovica, raspolozenog Kampaca i Dobrica koji je dobro usao u mec. Jos kad bi im se prikljucio neki visoki igrac bilo bi super.

Ovo je ključ utakmice...da se priključi jedan visoki. 

Lazarević na moje iznenađenje dobro čuvao Ledeja.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Filbi said:

Mora aktivnije od nasih visokih igraca da iskacu agresivnije ako ne skroz do igraca bar da fintiraju iz dropa pa da se vracaju i svima su ruke dole pored tela

Ja sam očekivao side odbranu na Panteru, koju je Radonjić patentirao sa Lazom i Kuzom.

Nikako mi se ne sviđa ovo usmeravanje u sredinu sa 45 stepeni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Ispogadjali su realno teske suteve za dva zadnjih par minuta. Hoce li ih stati? Ako im se desi pad kao u 3/4 iz G1, zreli su za knock out.

S druge strane, sut za tri im je los za njihove standarde, valjda im nece doci ona cetvrtina kada ubacuju sve zivo ( iako im je treca vazda najgora 🙂 ). Medjutim, ima dosta i do toga da smo se setili kako je to igrati odbranu nakon one blamaze u prvom poluvremenu u utorak. Koje pogodjeno bacanje vise i nesto bolje drzanje Smailagica i bila bi to lepa prednost

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Ispogadjali su realno teske suteve za dva zadnjih par minuta. Hoce li ih stati? Ako im se desi pad kao u 3/4 iz G1, zreli su za knock out.

Bekovi igraju odlicnu odbranu, ovi su pogadjali su na suv kvalitet, s druge strane centri su nam odigralu kriminalnu odbranu svi redom. Tu ako se pojavimo bar na pristojnom nivou dobijamo ih. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:


Ne znam zašto pokusavas da ispadneš politički korektan, jeste ima retarda na obe strane ali ovakav broj na jednoj sportskoj priredbi nije skoro vidjen. Vrati glavu macvane > ovo sto trenutno urliče “najkošarkaškija publika na svetu.”

 

Ajde jbt jos mi u zivotu treba da merim na cijoj strani ima vise debila i koji su gori. Jer to ce kao biti opravdanje nasoj strani ako smo "finiji".

 

Imam pametnija posla. 

 

Dovoljna mi je spoznaja da ih ima na obe strane. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...