Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Nedovic i Petrusev su nas prodali. Morali su vise da eksplatisu sut Vildose u zadnjoj cetvrtini. Sramno na vise nivoa. Ali takva je cela sezona uklopili su se u sablon i veceras. Nije katastrofalan rezultat ali svakako nedostatak snage pod kosem i  brza eliminacija Mitrovica su prelomili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Sami sebi ubismo momentum.

Imali smo ih na tacni… jbg, bez mozga i muda ne mozes ni ispred zgrade.

Ovo!

 

I u G1 smo u kljucnim momentima mogli da preokrenemo, ali tek veceras su nam se nudili. Usrali su se i onda u kljucnim momentima ti igra Petrusev, mase se bacanja, Nedovic nepostojeci. Ivanovic rastura duet Bentil-Martin (nisma mislio IKAD da cu zazaliti sto nisu bili na klupi), drzi Dobrica i Campazza na klupi....

Link to comment
Share on other sites

Zasluzeno komsije, svaka cast.

Imao je Partizan teren, bolje igrace, trenera, ali sam veceras vrlo zabrinut po pitanju Duska.

Drugi put u seriji pusta kako Petrusev srlja, baca tim u ambis i ne reaguje.

Veceras je u mnogome potpomogao i Pefijem, tako da ne osecam da je najsreniji izbor za narednu sezonu.

Jedno znam, falio je Deda, jedna velika ljubav za Dobrica i zelim mu srecu tamo gde je trazi, zasluzio je da se naplati.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Webad said:

Jako me je bolela izgubljena titula sa Alimpijevicem...plakao sam ako mi verujete. Ovde mi je ravna linija

 

 

Jer smo imali bolji tim, jer su nas sudije krale, jer je lesor masio pobedu...zato, ovde je sve cisto

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
15 minutes ago, Laki21 said:

Drage moje, dragi moji, samo da vas pozdravim, bilo mi je drago družiti se s vama, s nekima i skoro dve decenije, budući da ću vrlo verovatno biti banovan trajno, jer ne želim da dozvolim da se iko izživljava na meni.

 

Lep pozdrav.

Daj Laki ne zezaj...  nećemo bez tebe u naredne borbe.

PS Nadam se će imati obzira prema tebi.

Edited by zemljoradnik
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zemljoradnik said:

Daj Laki ne zezaj...  nećemo bez tebe u naredne borbe.

PS Nadam se će imati obzira prema tebi.

 

Ko da ima obzira ... oni koje je Laki nazvao pravim imenom ? Takvi i obzir ne idu u istu recenicu. 

Koliko puta su meni brisani postovi zbog price o finansiranju klubova jer je jelte, ovo basket tema ... tj. bitnije je pricati o posledicama nego o uzrocima. 

O spominjanju politike i navika ovog naroda da ne pricamo ... odmah ide brisanje ili ban. Iako je to stavljeno u kontekst teme. A sve kao neka politicka korektnost, oblanda u koju se uvija ...

I treba da se malo digne prasina ... banujte me ponovo ... moze i trajno, jer tako ste u mogucnosti, dok  ...

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...