Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 hours ago, nunilo said:

 

Da nastavimo onaj dijalog od pre nekoliko dana, pa sad vidi - Kampaco, - Vildoza, jos se igra u Ljubljani, naravno da ima razloga da se utakmica shvati najozbiljnije moguce.

Vitaminci kad udju u seriju znaju da budu prilicno nezgodni, morace tamo da se igra drugacija utakmica.

Ja mislim da su i jednom trenutku imali 50% suta za tri i gubili 13 razlike.Mislim da smo malo veceras podcenili protivnika sa katastrofalnom odbranom bekova.Opet oni sa skracenim rosterom.

Link to comment
Share on other sites

Kakve komentare moderatori na B92 ostavljaju da “stoje” ispod vesti vezane za Duškovu konferenciju…

 

Sramota!!!

 

Upravo brišem aplikaciju B92 nakon ko zna koliko godina korišćenja…

 

Ozbiljno nezadovoljstvo se nagomilalo kod crno-belih novinara u raznim sportskim redakcijama po zemlji Srbiji…

 

A tek će da se gomila!!! 💯

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi , doso mi je malopre u goste u Leskovac drug iz Amerike cija je zena Argentinka. Odmah je pocela da mi prica o Zvezdi i Kampacu i Vildozi i kako je u Argentini svuda na vestima situacija o Kampacu, cak zna skoro sve nase ostale igrace. Ako neko moze da pomogne bilo kako oko 3 karte za derbi da ih dovedem molim vas javite. Platicemo koliko god treba naravno.

  • Like 13
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, durantula35 said:

Pozdrav ljudi , doso mi je malopre u goste u Leskovac drug iz Amerike cija je zena Argentinka. Odmah je pocela da mi prica o Zvezdi i Kampacu i Vildozi i kako je u Argentini svuda na vestima situacija o Kampacu, cak zna skoro sve nase ostale igrace. Ako neko moze da pomogne bilo kako oko 3 karte za derbi da ih dovedem molim vas javite. Platicemo koliko god treba naravno.

Dobro kad već nisu drugari iz Slovačke,ova priča malo bolje zvuči 😆

  • Like 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, durantula35 said:

Pozdrav ljudi , doso mi je malopre u goste u Leskovac drug iz Amerike cija je zena Argentinka. Odmah je pocela da mi prica o Zvezdi i Kampacu i Vildozi i kako je u Argentini svuda na vestima situacija o Kampacu, cak zna skoro sve nase ostale igrace. Ako neko moze da pomogne bilo kako oko 3 karte za derbi da ih dovedem molim vas javite. Platicemo koliko god treba naravno.

Pojave se on, zena i dijete.

Salim se druze :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Naša posla 2.1 said:

Kakve komentare moderatori na B92 ostavljaju da “stoje” ispod vesti vezane za Duškovu konferenciju…

 

Sramota!!!

 

Upravo brišem aplikaciju B92 nakon ko zna koliko godina korišćenja…

 

 

💯

 

 

Obrisana pre skoro 2 godine kod mene.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

Covek nije ni primio loptu u granicama terena.  Zadatak je ispunjen. 

Naravno da je legalno u granicama terena neometano primio loptu. Zato je i mogao da posle ide u dribling pored Petruseva gde je gazio liniju i dizao se na sut za tri (opet pored Petruseva). A pre toga je i Lazic mogao da premlati Higginsa kad god je hteo, ali isto tako nije...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Placebo Lone star said:

Ja mislim da su i jednom trenutku imali 50% suta za tri i gubili 13 razlike.Mislim da smo malo veceras podcenili protivnika sa katastrofalnom odbranom bekova.Opet oni sa skracenim rosterom.

Nije nam prvi put da slabo branimo sut za tri.

 

Ovo juce mi se nije svidelo jer ovi nisu ubacivali trojke samo kad nisu sutirali. U jednom momentu u 1. poluvremenu su imali 75% za tri. Posle se to zavrsilo na negde 50-55%. Odbrana se juce izgleda igrala opcionalno i sve stoji da je utakmica bila "lepa" za gledanje. Ali, realno gledajuci, nije mnogo nedostajalo da se od zabave dodje do jos jednog poraza u ABA (tzv. samoubistvo iz nehata). Cudi me da je Ivanovic to trpeo i da nije uspeo da utegne odbranu skoro citav mec (osim na nekoliko minuta). Uglavnom je zavisilo od Cedoli hoce li pogadjati trojke sa parkinga ili ne. Kad su stali, mi smo napravili razliku. Kad ih je krenulo, bila je borba kos za kos. Nadati se da oni nece imati jos jedan suterski dan kao juce, nije dovoljno. Protiv nas se najcesce svi razmasu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bila je juce potpuna kontrola meca, jednostavno su se igraci malo opustili u odbrani dok u napadu smo mogli do poena kad god smo htjeli. Sto rekose zabavna utakmica za gledati i to je to. 

 

Za Partizan ce ipak morati i odbrana da se igra jer i Partizan poput Cedevite sutira dosta trojki a u poslednjih nekoliko nedelja sutiraju jako, jako dobro za 3 poena. 

Exum im je u najboljoj formi od dolaska, ulaz neodbranjiv jer se ili zavrsili polaganjem/kucanjem ili bacanjem a sve vise i vise uzima i sut za 3 poena. 

Papapetru im isto ooceo ubacivati kao i Nunnaly koji ce biti taj x faktor kod njih. Ipak onaj od koga prijeti najveca opasnost jeste Lesort koji cijele sezone vuce, na prste 1 ruke se mogu prebrojati njegovi losi mecevi. Tu ce Dusko probati malo sa Kuzmicem da ga primiri, tih 10-15 minuta. 

 

Sto se tice odbrane njihove, jako losa i potrebno nam je da lopta kruzi, da Neda i Luca probijaju i da ide taj extra pas ( da da Petrusev, na tebe mislim ) a Lazic, Donric i Lazarevic ce imati dosta otvorenih suteva tako da raduje dobra suterska forma Dobrica jer ce biti potreban. Ukoliko Lazic i Lazarevic nesto ubodu bice super. 

Vratice se Pefi umesto Facua, vjerujem da ce Dzoni dobiti malo vise minuta a dobro bi bilo da i Bentil uradi nesto ( ne mislim samo poenterski nego da bude jak, cvrst u duelima i da se ne boji skociti u defanzivi i uhvatiti loptu ). 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pavijan2 said:

@drakon1 ne stižem da te pitam.

Ono Vildozino ubacivanje protiv Žalgirisa, jel se mogla svirati noga?

Ja sam mislio da hoce, ali Perez i drustvo su drugacijeg misljenja. Lopta je ovog udarila malo iznad kolena i jeste da je bio napucan. Ali, njihov igrac je aktivno pomerio nogu. Po meni da, ali avaj.... Mada, mi smo izgubili utakmicu ranije na +7 kad se Vildoza poigravao na centru ulazeci bez potrebe u trap na uglu protiv jednog igraca koji mu je isceprkao loptu. Tu je bio pocetak kraja.

3 minutes ago, Miki28 said:

Bila je juce potpuna kontrola meca, jednostavno su se igraci malo opustili u odbrani dok u napadu smo mogli do poena kad god smo htjeli. Sto rekose zabavna utakmica za gledati i to je to. 

 

Za Partizan ce ipak morati i odbrana da se igra jer i Partizan poput Cedevite sutira dosta trojki a u poslednjih nekoliko nedelja sutiraju jako, jako dobro za 3 poena. 

Exum im je u najboljoj formi od dolaska, ulaz neodbranjiv jer se ili zavrsili polaganjem/kucanjem ili bacanjem a sve vise i vise uzima i sut za 3 poena. 

Papapetru im isto ooceo ubacivati kao i Nunnaly koji ce biti taj x faktor kod njih. Ipak onaj od koga prijeti najveca opasnost jeste Lesort koji cijele sezone vuce, na prste 1 ruke se mogu prebrojati njegovi losi mecevi. Tu ce Dusko probati malo sa Kuzmicem da ga primiri, tih 10-15 minuta. 

 

Sto se tice odbrane njihove, jako losa i potrebno nam je da lopta kruzi, da Neda i Luca probijaju i da ide taj extra pas ( da da Petrusev, na tebe mislim ) a Lazic, Donric i Lazarevic ce imati dosta otvorenih suteva tako da raduje dobra suterska forma Dobrica jer ce biti potreban. Ukoliko Lazic i Lazarevic nesto ubodu bice super. 

Vratice se Pefi umesto Facua, vjerujem da ce Dzoni dobiti malo vise minuta a dobro bi bilo da i Bentil uradi nesto ( ne mislim samo poenterski nego da bude jak, cvrst u duelima i da se ne boji skociti u defanzivi i uhvatiti loptu ). 

Na +4 su oni imali sut za tri i promasili. Da su ga pogodili bile bi nam gace jos napunjenije nego sto su bile. Iz zezancije i lakomislenosti smo dosli do situacije da se grcevito otimamo za pobedu. Ne bi bilo prvi put da tad zakazu sve sposobnosti koji jedan tim ima i da se iz paralize izgubi dobijena utakmica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drakon1 said:

Na +4 su oni imali sut za tri i promasili. Da su ga pogodili bile bi nam gace jos napunjenije nego sto su bile. Iz zezancije i lakomislenosti smo dosli do situacije da se grcevito otimamo za pobedu. Ne bi bilo prvi put da tad zakazu sve sposobnosti koji jedan tim ima i da se iz paralize izgubi dobijena utakmica.

Ako mislis na onaj sut za 3 poena Farrella na +4 pa i da je dao, opet bi ostalo 4 minita do kraja otprilike i sa igracima poput Luce, Nede i Facua bi priveli mec kraju. Igrali smo koliko je bilo potrebno, to se Dusku ne svidja ali je cinjenica. 

Oni su se morali pretvoriti u GSW da bi uopste i bili u igri protiv nas koji smo igrali sa 40% ozbiljnosti. 

 

Mislis da bi Nedovic jurio sut za 3 poena da je Farrell dao tu trojku? Naravno da ne bi. Em je Dusko izveo Facua da ga malo odmori i ubaci u zadnja 2-3 minuta da donese pobjedu. 

 

Nasih ozbiljnih par minuta kosarke i otisli smo na +15 tako nesto

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ako mislis na onaj sut za 3 poena Farrella na +4 pa i da je dao, opet bi ostalo 4 minita do kraja otprilike i sa igracima poput Luce, Nede i Facua bi priveli mec kraju. Igrali smo koliko je bilo potrebno, to se Dusku ne svidja ali je cinjenica. 

Oni su se morali pretvoriti u GSW da bi uopste i bili u igri protiv nas koji smo igrali sa 40% ozbiljnosti. 

 

Mislis da bi Nedovic jurio sut za 3 poena da je Farrell dao tu trojku? Naravno da ne bi. Em je Dusko izveo Facua da ga malo odmori i ubaci u zadnja 2-3 minuta da donese pobjedu. 

 

Nasih ozbiljnih par minuta kosarke i otisli smo na +15 tako nesto

Mozda, a mozda i ne. To je u domenu sbbkbb. Sta bi se desilo, ne znamo. Oba scenarija su moguca. Cinjenica je, da se moglo desiti da oni i ta 4 minuta zavrse u GSW mode i da se mi tako samoubijemo. Ono sto je problem, je da smo se uopste dovodili u ovakvu situaciju gde nakon +15 (ili tako nesto) dodjes u situaciju da igras na posed-dva tekmu. Ovi se nisu predavali ni kad su bili daleko iza nas, a mi nismo bili dovoljno ozbiljni da prelomimo mec na vreme i mirno ga privedemo kraju.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Miki28 said:

Ako mislis na onaj sut za 3 poena Farrella na +4 pa i da je dao, opet bi ostalo 4 minita do kraja otprilike i sa igracima poput Luce, Nede i Facua bi priveli mec kraju. Igrali smo koliko je bilo potrebno, to se Dusku ne svidja ali je cinjenica. 

Oni su se morali pretvoriti u GSW da bi uopste i bili u igri protiv nas koji smo igrali sa 40% ozbiljnosti. 

 

Mislis da bi Nedovic jurio sut za 3 poena da je Farrell dao tu trojku? Naravno da ne bi. Em je Dusko izveo Facua da ga malo odmori i ubaci u zadnja 2-3 minuta da donese pobjedu. 

 

Nasih ozbiljnih par minuta kosarke i otisli smo na +15 tako nesto

+17 76:59.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Decembarski said:

Dobro kad već nisu drugari iz Slovačke,ova priča malo bolje zvuči 😆

haha ma znao sam da je Argentinka ali nisam

znao da je ovoliko upucena, kaze da je u Aegentini bas hajp oko Zvezde . Ako neko stvarno moze da pomogne bio bih veoma zahvalah😃

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, srlepajce said:

 Sva lepota kosarke 🥰

 

И сва љепота преноса кошарке, не само што волим јужноамерички темперамент у спорту, него се сјетим и Добросава Гајића кад каже "ово су 2 поена играча са бројем 6", па чекамо да прочита са списка који је играч у питању...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...