Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, Laki21 said:

Jedina naša šansa za top 8 su Makabi i Baskonija

 

 

Slazem se, ali ako racunas nas trenutni sastav. Ako uskoro bude  ovaj dole sastav, bice pitanje samo s kog cemo mesta u plejof.

 

1. Kampaco, Markovic
1-2. Vildoza, Ivanovic
2. Nedovic
3. Dobric, Lazic
3-4. Lazarevic
4. Bentil
4-5. Petrusev
5. Mitrovic, Martin

 

Za kup ce neko od "stranaca" van.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Firga said:

 

Slazem se, ali ako racunas nas trenutni sastav. Ako uskoro bude  ovaj dole sastav, bice pitanje samo s kog cemo mesta u plejof.

 

1. Kampaco, Markovic
1-2. Vildoza, Ivanovic
2. Nedovic
3. Dobric, Lazic
3-4. Lazarevic
4. Bentil
4-5. Petrusev
5. Mitrovic, Martin

 

Za kup ce neko od "stranaca" van.

Koliko može stranaca za KRK da se prijavi?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Razbicemo Zalgiris. Bukvalno cemo ih pregaziti.

 

Kad uzmem u obzir kako ce nas tamo docekati, pa zilavost Zalgidisa i faktor sudjenja, nemam pojma kako mozemo da dobijemo, a ako ipak uspemo, bice to opet na jednu loptu. Bas tesko je to za dobiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

Naša najveća prepreka na putu ka 8 je Marshall Glickman. 

 

Ima veći impact na dešavanja na parketu od Waltera Tavaresa. 

 

Sto je najgore, sa sve boljim rezultatima, sanse za Kampaca su manje. Tako da cekamo ga od marta, sta da se radi.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Na topiku od sjaja do očaja. Svakako neće biti lako, nikad i nije bilo protiv Žalgirisa. Disciplinovana ekipa, svako odrađuje svoj deo posla i poštuje se plan igre, svakako su uvek imali i dobre šutere da zaokruže dobar TIM. Ali i mi konja za trku imamo. Ne smemo zaboraviti da još nismo kompletni, ali Duškovoj ekipi ne smeš unapred upisati poraz, to smo valjda naučili. Biće teško, ali svakako verujem u pobedu i ove momke jer su to zaslužili odnosom prema našem dresu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Trigger said:

Igramo protiv Budućnosti u gostima za manje od 48h, ako može o Žalgirisu od ponedeljka.

Uvek teško gostovanje, bilo bi jako dobro da dobijemo, naročito zato što dolazi posle duplog kola, verovatno smo na ozbiljnom nivou potrošnje.

I oni su se malo digli sa ona dva potpisa, sigurno su mnogo odmorniji od nas... Bice zeznuto dole, dobro je da cemo po prvi put imati  the trojku zajedno u timu, bitan mec za nas i zbog tabele i zbog samopuzdanja pred Zalgiris.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda, Zalgiris, Makabi, Baskonija i Partizan...tu se traze 2 "putnika" za play-off. Nemam uopste dilemu.

 

Edit: eventualno neka nova povreda kod Monaka iz trojca Dzejms-Okobo-Lojd moze i njih da uvede u ovu grupu.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Laki21 said:

Žalgiris će nas verovatno dobiti, oni su egzemplar ekipe koja nam ne leži (sem Reala). Ekstremno čvrsti i jaki, sistem koji se gradi decenijama, strpljivi i dovoljno lukavi.

 

Oni su sigurni za TOP 8, verovatno sa nekog šestog mesta.

Njima su u 01.02-01.03. najjace utakmice

 

efes gosti 01.02., docekuju komsije 03.02, docekuju baskoniju, a onda gostuju realu i barsi

Link to comment
Share on other sites

Najbolje je bez licitacije i bez predrasuda o ucesnicicma top 8 ove godine. tri od 8 ekipa ce morati da se porode za status ucesnika  top 8 faze. Naravno da  se zbog domacinstva zavrsnog turnira podizu ocekivanja oko Zalgirisa. Partizan je posle x sezona ponovo u EL tako da taj restart debitantski ce uzeti svoj danak.  Meni je nerealno da Makabi bude u top 8. Nasa situacija je jasna. U finisu sezone nam pretezno dolaze top ekipe a u medjuvremenu gostujemo ostalim ekipama. Ako budemo na lepom talasu taj zeleni surf moze da traje. Kao u novogodisnjoj skakaonici kad se kaze posle zadrske u jbt-e ode covek na rekord skakaonice 😄 Samo polako. Moramo da uhvatimo ritam sa najboljim igracima a to se nece dogoditi za dve nedelje vec tek posle kupa kad mu je i vreme kad budemo kompletni. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, leki bg said:

Zvezda, Zalgiris, Makabi, Baskonija i Partizan...tu se traze 2 "putnika" za play-off. Nemam uopste dilemu.

 

Edit: eventualno neka nova povreda kod Monaka iz trojca Dzejms-Okobo-Lojd moze i njih da uvede u ovu grupu.

 

Bez namere da tatisem, mislim da komsije nece imati dah za to. A s druge strane mislim da ce Zalgidis iznad crte gotovo sigurno. Sigurniji su, po meni, od Fenerbakcea, jer ima jos mnogo da se igra, a deluju dosta ozbiljnije. A i Monako nije zavrsio posao. 

 

Mislim da ucesnike plejofa treba traziti u trenutno prvih 10oplasiranih timova, s tim sto mi deluje da ce Real, Barsa, Efes i Oli sigurno u plejof. Mislim i Litvanci. Dakle, po meni, za tri mesta, pet ekipa: Zvezda, Monako, Fener, Baskonija i Makabi.

 

Edited by Firga
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Laki21 said:

Žalgiris će nas verovatno dobiti, oni su egzemplar ekipe koja nam ne leži (sem Reala). Ekstremno čvrsti i jaki, sistem koji se gradi decenijama, strpljivi i dovoljno lukavi.

 

Oni su sigurni za TOP 8, verovatno sa nekog šestog mesta.

Znaci dobijamo Zalgiris rutinski😎

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, leki bg said:

Zvezda, Zalgiris, Makabi, Baskonija i Partizan...tu se traze 2 "putnika" za play-off. Nemam uopste dilemu.

 

Edit: eventualno neka nova povreda kod Monaka iz trojca Dzejms-Okobo-Lojd moze i njih da uvede u ovu grupu.


Imaćemo prednost domaćeg terena u četvrtfinalu!!! 💯

 

Ljudi mi smo na 9-3 sa Duškom i gazimo, to je rezultat velikog rada, sjajnog odnosa prema svakoj lopti i neverovatnoj organizaciji na obe strane terena tj svi znaju svoje uloge… I to sve bez Kampaca…

 

Apsolutno nema mesta skepticizmu…

 

Živi bili pa videli…

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Polako jos za prognoze sigurnih top 8 ucesnika. Ima da se igra jos 15 kola, stalno ima nekih iznenadjenja kao i povreda. Mnoge ekipe igraju sjajno par utakmica pa se totalno raspadnu, neke od utakmice do utakmice. Jedna od dobrih stvari ovog ubitacnog EL rasporeda je ta veca neizvesnost. Bukvalno neke ekipe idu od sjaja do ocaja i vice versa u duplom kolu. Npr ovaj Monako koga su krkovali CZ i Par lako moze biti u tri ekipe na kraju ako se sloze kockice. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

 

Daj mi da gadjamo 4. mesto, pa ako malo fulamo da se svejedno plasiramo na top 8.

 

Ovako kad se gadja minimum za prolaz, uvek se izgubi.

 

Tako mi je uvek bilo i na faksu, kada sam ucio za 6, stalno sam padao.

 

Mora da se cilja malo vise.

 

1 hour ago, drperce said:

Kume aj u 20 marke da ih dobijamo 10+

 

Naš problem je Vladetinih 1-6. Nakon takvog usranog starta treba da se okoziš da to ispraviš a svaki kiks te duplo košta.

 

Nama, zbog ipak ograničenog kvaliteta SADA, nakon što je sistem uspostavljen, leže indijanske ekipe tipa Makabija, Monaka i slično, koje igraju prvesnstveno na o-ruk i koje nisu vojnički disciplinovane.

Zato ćemo najviše problema imati sa timovima kao što je Žalgiris, koji imaju istovetnu filozofiju i fizionomiju igre.

Zbog domaćeg terena Žalgiris je favorit, ne sumnjam da će i suđenje biti domaćinsko, tako da nam ne dajem prevelike šanse, a pobeda bi bila prvoklasno iznenađenje.

Naravno, neće nas naduvati ako iole odmorni odemo tamo, ali sasvim sigurno nećemo ih ni razbiti (jako smešne tvrdnje).

I pobedu ovde smo doslovno porodili.

Kume, neću da ti uzimam marke, suviše sam dobar čoek 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...